.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Pudra, Perli i Ruj

  1. #1
    potrebitelka;]
    Guest

    Pudra, Perli i Ruj

    Molq kajete mi to4noto im prednazna4enie i razlikata mejdu gorenapisanite;p
    i za pudrata -na prah li e po hubava...kakva polzvate...
    i kakvo mislite za tqxx....

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    382
    Lichno az gi izpolzvam i trite+fon dio tena estestveno!parvo slagam kremche posle fon dio tena i sled tva pudrata!za skulite izpolzvam ili perli ili ruj no ne i dvete!mojesh da slagash vmesto pudra ili fon dio ten samo perli po cialoto lice ili samo po skulite!po princip fon dio tena e kato pudrata(ne mi haresva tazi na prah),mojesh ili ednoto da slojish ili drugoto,a moje i dvete!pudrata sled fon dio tena zaglajda liceto i stava po hubavo i gladichko!sigurno ne si me razbrala izobshto no..........
    Nikoga ne plachi za neshto koeto ne plache za teb!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    732
    ami parvo slagam krem,sled tova fon dio ten i posle pudra.sled tova slagam ruj na skulite,a perli ne polzvam.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    mi pudrata e hubava na prah.tq se slaga sled kato e nanesen fon dio tena.ruj ima kakto na prah,taka i na perli,nanasq se na skulata s leki,krugli dvijeniq i uduljava6 kum slepoo4ieto ako iska6 da suzdade6 po krugli buzki.ako iska6 da udulji6 liceto si nanasq6 ruja pod skulata do slepoo4ieto s zamah.hubavo e ako si po murgava da polzva6 zlatisto-kafqvi nuansi,taka 6te pod4ertae6 6okoladoviq ten na liceto si.uspeh!

  5. #5
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    за кво ти е да се мажеш с тия лайна?
    като станеш на 40 - тогава.
    алелуя.

  6. #6
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    От тази ранна възраст според мен не е добре да се използват пудри,фон-дьо-тени и т.н.Просто лицата са ви млади,а и това нее полезно за кожата.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от lunnoto_momi4e
    ami parvo slagam krem,sled tova fon dio ten i posle pudra.sled tova slagam ruj na skulite,a perli ne polzvam.
    Бах мамааму,големо клепане,големо чудо.Подрекрепям мненията на i'm so excited! и koalka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си