.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: presi za kosa

  1. #1
    Guest

    presi za kosa

    sluchaino da znaete kolko struvat gore-dolu profesionalnite presi za kosa?

  2. #2

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    varna
    Мнения
    25
    ae 100lv 6e otidat...

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    DAM,MI PROFESIONALNATA KERAMI4NA PRESA ZA KOSA STRUVA 160 LV.

  4. #4
    Обикновена преса ще си намериш за около 35 лева

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    420
    Ami az kato hodih da si zimam moita gledah i si zeh edna profesionalna za izpravqne Taurus tq e s kerami4na i e samo za izpravqne.Izpravq ujasno burzo za okolo 15min e da de se pak e proffesional

  6. #6
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Цитирай Първоначално написано от ~~Smirnoff Ice~~
    Ami az kato hodih da si zimam moita gledah i si zeh edna profesionalna za izpravqne Taurus tq e s kerami4na i e samo za izpravqne.Izpravq ujasno burzo za okolo 15min e da de se pak e proffesional
    И за колко си я взе ?

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    420
    59lv

  8. #8
    Guest
    a ot kade si q vze i dalga li ti e kosata zashtoto 15min e sravnitelno burzo za izpravqne

  9. #9
    Guest
    ami kosata mi e dulga malko nad krusta i si vzeh ot technopolis v ml.4 i e golemi4ka

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    420
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ami kosata mi e dulga malko nad krusta i si vzeh ot technopolis v ml.4 i e golemi4ka
    Tova bqh az

  11. #11
    Голям фен Аватара на tainstvenata
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    754
    mi da ti kaja ima presi ot 20 do 200lv 4e i pove4e ...
    moita presa si mi e super zeh si q za 25lv i sam mn dovona...
    Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy

  12. #12
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    emi profesionalnite sa okolo 200lv,no ne misli 4e 6tqdat po-hubavo kosata ili izpravqt po-dobre.prosto zagrqvat po-byrzo i moje bi efektra im e po-traen.az si vzeh presa na Rowenta za 69lv mislq 4e be6e i sum g/d dovolna,no mn cufti kosata a dori ne q izpolzvam 4esto
    moq nevinnost i greh.....

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    хм..за професионалните нз..мойта е мн сладичка,не е голяма..за 19лв май беше ..но е егати сладурчето
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    384
    Цитирай Първоначално написано от LuCkY^YoU
    emi profesionalnite sa okolo 200lv,no ne misli 4e 6tqdat po-hubavo kosata ili izpravqt po-dobre.prosto zagrqvat po-byrzo i moje bi efektra im e po-traen.az si vzeh presa na Rowenta za 69lv mislq 4e be6e i sum g/d dovolna,no mn cufti kosata a dori ne q izpolzvam 4esto
    mi da ti kaja ima razlika tezi koito sa ot 100lv nagore sa po hubavi ot tezi koita sa ot 20 do 60/80 lv. 6toto t izpravqt parvo po barzo kosata i vtoro kosata si zapazva formata za po dalgo vreme.az si bqh izpravila kosata sas presa na edna moq priqtelka(neinata presa e originalna i e za okolo 160lv)i mi stana mnogo hubava kosata i stoq taka dosta dalgo vreme plus tova tq ima i za6titen sloi koito predpazva kosata ot izgarqne.a pak s tiq obiknovenite presi kosata ti se na4upva sled polovin 4as....taka 4e ako iska6 po dalgotraen efekt si vzemi hubava presa parite sa naistina mnojko no pone da znae6 4e si zaslujavat i nqma da ti se izto6tava tolkova mn kosata.....no ti sama si preceni kakva da si vzeme6
    Sunny Beach & Dance Club Mania,Lazur and Cacao Beach

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    165
    Да ти кажа по-добре да си купиш по скъпа преса . Мойта е една от най-евтините и е пълен боклук.По-готините преси са от 60 до 100 и неколко лева . Земи си некоя с керамични плочки чула сам че те не горят толкова много косата .Наистина са добри
    айде чао дано да сам ти помогнала

  16. #16
    еми моята е от 30лв, но аз си я купих на промоция за 20.. та значи керамична е и има само за изправяне.. преди това имах една на Елит с приставки и разликата е просто от земята до небето доволна съм си от моята.. естествено може и по - добре, но по - нататъка :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си