.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1
    Guest

    Викали ли сте духове? Какви? Как? Какво стана?

    С махалата сме решили да извикаме някой дух. Имаме много познания, но я ми разкажете как беше при вас. Ако имате и информация за някви други случаи моля ви дайте ми.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Да бе,преди неколко месеца викахме с няколко авери духове пред едно огледало.И излезе един много зъл дух,който искаше да ни преджоби и после да бие шамари зад врата.Обаче ние извикахме Батман и той смаза духа от бой.


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  3. #3
    Guest
    Ne se 6eguvam! Za purvi put sum seriozna! Ima naistina zlove6ti istorii, koito sa istina i ot koito 6te ti nastruhne kosata!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    ХахАХХАхАхХАхАХхахА...
    Ти на колко години си - 8 или 10 ?!


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  5. #5
    Guest
    15!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Попринцип вярвам и яко си се кефя на такива неща...
    Имал съм подобно преживяване преди няколко години, не помня точно колко.
    Една вечер си стоях сам в нас, наще бяха на гости, и си гледах телевизия в хола. Врати,прозорци и т.н.- всичко беше затворено. По едно време, както си гледах нещо, видях как дръжката на вратата на хола сама се натисна надолу и вратата се отвори...просто замръзнах при тази гледка...супер голямо шубе ме хвана. Така и не успях да намеря логично обяснение на това, имайки предвид факта, че не може да става и дума за течение...

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Ахаааа...Я сега разкажи някоя "история,от която може да ми настръхне косата".


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  8. #8
    Guest
    Еми аэ вече не се эанимавам с тея неща ,но имаше там некви эа Дама пика.На тамно в банята,с свещ и огледалце май беше. Може да пробвате и с картонче да иэвикате,ама неэнам дали става!

  9. #9
    Guest
    ne iskam taka...

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    Цитирай Първоначално написано от RedChil
    Да бе,преди неколко месеца викахме с няколко авери духове пред едно огледало.И излезе един много зъл дух,който искаше да ни преджоби и после да бие шамари зад врата.Обаче ние извикахме Батман и той смаза духа от бой.
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  11. #11
    Еми глупости,ама ще ти кажа...
    Преди няколко години с няколко съученици викахме моливчо! Уж имало добър и лош... Та за "добрия" ти трябват светли моливи,а за "лошия" тъмни...Там се нареждаха един върху друг...май трябваше да се хванете за ръце и там да кажете еди-колко си пъти "моливчо ела!" И ние нали така го викахме,ама нищо не стана ....само оная по География ни завари в стаята със загасена лампа и кой знае какво си помисли,защото искаше да ни води при директора...
    И светлината вече я няма, настъпва вечен мрак,
    животът е една измама в този мрачен свят...
    Загадъчна е тази нощ,приказка,вълшебство!
    Всичко тъне в разкош,в мрачното,красиво съвършенство...

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Pico-Union District
    Мнения
    288
    На такъв дълбокомислен въпрос се отговаря само с една дума: Няма.

  13. #13
    Az mnogokratno sym vikal poltyrgaista Kiki!Nomera stava 4rez po4ukvaniq...vinagi se poqvqva!Vseki pyt kato 4ukam priqtelkata si v edin moment use6tam,4e duha napravo minava prez tqloto mi i izliza pod formata na stranna bqla te4nost prez penisa mi

  14. #14
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    По принцип вярвам, че има духове, но едва ли са такива начините да ги "викаш"
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    аз напоследък пак почнах честичко да викам духа от бутилката...
    Това е единственият дух, който може да бъде извикан, само дето напоследък не съм го призовавал...

    Хайде някой друг да разкаже някаква шантава случка (освен p4elata_brumze)!

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  16. #16

    Re: Викали ли сте духове? Какви? Как? Какво стана?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    С махалата сме решили да извикаме някой дух. Имаме много познания, но я ми разкажете как беше при вас. Ако имате и информация за някви други случаи моля ви дайте ми.
    Муахахха
    на колко сте бе лапета?! 10 -12?

  17. #17
    Супер фен Аватара на psycho_girl
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    остров, наречен Утопия
    Мнения
    1 218
    неее, вече си имам един не ми трябват повече, че ше стане много пренаселено в главата ми
    be careful what you wish for 'cause you just might get it

  18. #18

    Re: Викали ли сте духове? Какви? Как? Какво стана?

    Ами веднъж като бях на почивка.Май беше лятото,преди да започна втори клас.Една вечер с останалите момичета,решихме,че ще викаме русалка.Напълнихме с вода една чаша,скрихме се под масата,наредихме около себе си гримове и викахме няколко пъти нещо подобно на "Русалке ела!".После като огледахме чашата,от балончетата във водата май се беше образувала форма,наподобяваща женско тяло
    Козина,сланина,мед?Познай от три пъти!

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    тая тема е глупава мисля че всички са викали там сапунчо дама пика и тея на зеленото училище с приятели това са глупости дух не се вика така и няма понятие "дух" попринцип иначе не съм викал дух ама съм си говорил с астралната си част

  20. #20
    phahah kato se zamislq da vikali sme... bqh na 8 9 da sum bila s tam nqkolko priqtel4eta axel kristiqn dim kremena i az i bqhme na grobishtata vikahme karti xaxaxa vzehme sveshti tam nqkvi lozovi lista bibliq imashe be,... gluposti iii nishto ne stana nakraq pomnq kak axel hvurlqshe 4imshir vurhu dama pika i govoreshe nqkvi gluposti i vs.mn`mu se smqhgme

  21. #21
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    sa se seshtam 4e kato malka sum vikala sapun4o subirame se natumn na tavana na bloka slagame edin sapun i se hvashtame za ruce i taka sedime 15 min i ako sapuna e bil nahapan zna4i sapun4o e doshul

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Ми, не не вярвам в такива неща.И не съм викала духове, защото това според мен са някви пълни глупости!!!
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Виках едни специални духове веднъж, мноо духаха ама не ги биваше.
    2т. системно

  24. #24
    Да бе,преди неколко месеца викахме с няколко авери духове пред едно огледало.И излезе един много зъл дух,който искаше да ни преджоби и после да бие шамари зад врата.Обаче ние извикахме Батман и той смаза духа от бой
    • е на тва се смях яко
    • ДАМА ПИКА
    • всъщност кат се замисля,като бях 2 или 3 група в детската градина и мн им вярвах!И да,тогава съм ги викала

  25. #25
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Духовете не се викат. Те сами идват... (ако ги има де) А като бях по-малка съм викала духчето Каспър и Ариел русалката.....
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си