.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Повече от фен Аватара на молец
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    изядох го :F
    Мнения
    322

    Кофти нокти на краката =S

    Ето го проблемът-както и да ги режа,ъгълчетата им вечно се забиват в пръста и мноу гадно боли...На всичкото отгоре преди време се контузих на тренировка и ми падна нокътят на единия палец.Сега порасна някъв малко дефектен и в момента пак се е забил и съм му сложила домат-доколкото знам би трябвало да минава от него...
    [23:40:05] .. says: "така извънземните не могат да четат мислите ни !"
    [23:40:21] .. says: казаха те и увиха главите си с алуминиево фолио

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    mi vij sega trqbva da gi rejesh na ravno i vinagi ugal4etata da sa izvun prusta iam predvid da ne sa ti v kojata ta da ne se zabivat ........ trqbva da go ostavish edin pyt da ti izraste kakto trqbva i da zapo4nesh da gi rejesh ravno

    Lesno e da kajesh obi4am te drugo e da go po4ustvash jivei si jivota kakto iskash ti a ne kakto drugite biha iskali jivota e edin momentite sa mnogo ne gi ispuskai
    skype: cecko_911

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Моите са същите...ходих на педикюристка преди време,когато се беше забил много брутално,тя като го отряза и като видях кво нещо ми е било в пръста ми стана лошо Отиди и ти...те ги оформят и ако след това прецениш,че можеш и сама да си поддържаш формата ок,ако не продължаваш с педикюра
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    267
    Мога да ти кажа само едно. Отиди по бързо на педикюр да ти го оправят и да ти обяснят как става, защото съм чувал, че нокътя може да ти се врастне ( или там както се пише ) в кожата и след това се премахва оперативно
    Music is... a higher revelation than all wisdom and philosophy.

  5. #5
    Баща ми преди имаше подобен проблем..нокътят му се завиваше навътре и не можеше да се отреже както трябва. Е, не знам дали педикюр ще помогне, но той ходи на лекар за да му махнат 2-3 пъти ноктите на палците( в такова състояние те изключително лесно падат) и сега са му наред! Не знам какво друго да те посъветвам..ако педикюрът не помогне, бягай на лекар! Успех!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си