.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497

    NEMOJE "VELIKITE LI4NOSTY" V BG NA NI UNI6TOJAVAT

    ABE xora trqbva da napravime ne6to po vuprosa, kak moje nqkoi xora kato GEORGI PURVANOV da uni6tojavat okolnata sreda.??.uj se vpi6at za "umni" i za "iderite"na BULGARIQ.vijte BOIKO BORISOV nikoga ne bi napravil takova ne6to. toy e edni svesten 4ovek,i az mnogo mu se kefa. toy e edi anglel. MNOGO SE NERVQ NE MOJE DA NI UNI6TOJAVAT TAKA PRIRODATA,OTE POVE4E,4E TE SAMITE SA BULGARI. TRQBVA DA SE NAPRAVI NE6TO. NE MOJE DA OSTAVQME NE6TATA TAKA.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Други неща в пти повече замърсяват природата.
    А за Бойко, че бил ангелче без коментар!
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  3. #3
    Guest
    kvo ima da se argumentiram be prostakne vijda6li,4e tupite vlasty ni uni6tojavat prirodata. ne e xubavo tova trqbva ne6to da se napravi.

    Moderated by Tiffany
    по т.2 и 6 от правилника.

  4. #4
    Guest
    Еми направи бе! Айде организирай, прай!... Мноо е лесно да се каже Бойко Борисов е бил ангел!!!!!!! Продължавай в същия дух!!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    are be xora za6to ne pi6ete????...............................

  6. #6
    Guest
    Ми кво да пишем,Бойко бил ангел....Бйко Борисов е една гадна мутра,трябват ти минимум 15 минути да произнесеш на глас всичките фирми и предприятия,в които е имал акции,участвал във властта и тн.Да не говорим,че доста от бившите му сътрудници са вече на два метра под земята,но не от старост!
    А за Първан паша-ми права си,ама какво от това?Като все още има хора,които да му се връзват...

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    dobre ako iskate xaresvaite tupite kumonisti tova ne me burka.ama i vas ne vi burka,koi xaresvam,qsno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от az_slunceto
    dobre ako iskate xaresvaite tupite kumonisti tova ne me burka.ama i vas ne vi burka,koi xaresvam,qsno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ми тогава що си пуснала тая тема?
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    za6toto trqbva da se napravi ne6to ,zada ne ni uni6tojat prirodata.

  10. #10
    Guest
    Еми кво очакваш? Напревете нещо, та направете нещо... Чула, недочула и вече иска целия народ да и служи

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    toq pa q si zatvarqi tupiq pluvalnik.dano zabranqt na gostite da pi6at.

  12. #12
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Природата се унищожава от Меди Доганов Ага!Човекът,за който ти смяташ да гласуваш го вкара във властта!
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    az_slunceto как е възможно да си тоооолкова глупава ми кажи?!Първанов и замърсявал околната среда.....а автомобилите не го правят така ли?!Дори дезодоранта,с който се пръскаш вреди на озоновия слой!Както и да е...
    Що се отнася до политиката...не ти трябват особено големи познания,за да знаеш,че президента има най-малка вина за положението,в което сме в момента.Той просто е фигурата,която представя страната ни на някакви международни мероприятия.Неговите правомощия са доста малки....абе нямам настроение да ти обяснявам,а дори и да го направя като те гледам какъв си мозък едва ли ще ме разбереш Някой път,когато имам достатъчно много време ще се постарая да напиша по-подробен пост,в който ясно да изразя позицията си относно политиката...сега ме мързи Айде по живо,по здраво
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    ne otri4am 4e i kolite ama purvan pa6a zapovqdva da sekat durvetaTA abe kvo li razbirate vie ot priroda. =D>

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    purvo: ne mislq da glasuvam za dedo DOGAN4O nito za PURVAN PA6A,a samo i edinstveno za GENERAL BORISOV.

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    527
    Колко мъдри мисли изкачат от твоята тимберица...
    Наистина, разсъждаваш много добре!

  17. #17
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от drawers
    Колко мъдри мисли изкачат от твоята тимберица...
    Наистина, разсъждаваш много добре!

    Много се съмнявам, че имаш право да гласуваш като за начало,
    а "ангела" ти хранител, Бойко Борисов, е бивша охрана на комунистите. Пък и си мисля, че ние разбираме повече от природа, отколкото ти от политика. Слабо ни б0ли, какви пристрастия имаш, темата ти е абсолютно излишна, а ти си мноол глупава. И вече ти казаха какви права има президента anyway. Стига си плескала тия емо иконки след всяка втора дума, досадно е, и престани да говориш тъпотии, не можеш да се аргументираш дори, знаеш ли какво значи тая дума? Някой да заключи тая тема, моля ви се.

    Give me your best shot motherfucker!

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    e za6to puk da ne glasuvam?

  19. #19
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Слушай сега,Първанов има доста по-голяма власт от това да представя България на разни мероприятия,ако не си спомняш заради него в момента ни управляват турчин,руснак и някакъв с неопределена народност!До слънцето:в една друга тема ти каза,че може и да гласуваш за царот!Те същия този цар изсече половин Рила и си затваряше очите,когато фирмите на Меди паша рязаха (и продължават да режат) най-вече Родопите,но и доста солидни количества гори от Стара планина и Лудогорието!А за БББ ще кажа,че овен за кинозвезда не го бива за нищо друго!
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  20. #20
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Аз ще гласувам за az_slunceto- Тя ще опази природата ни.
    11 tochka deaktiven profil.

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    e xexexd mersi. abe s edna duma si4ki sa bokluci samo mene me kefiGENERAL BORISOV.kvoto i da govorite mene si me kefi GENERA BORISOV.

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    527
    Цитирай Първоначално написано от az_slunceto
    e xexexd mersi. abe s edna duma si4ki sa bokluci samo mene me kefiGENERAL BORISOV.kvoto i da govorite mene si me kefi GENERA BORISOV.
    Споделям мнението ти, слънце

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Така и не разбрах как Георги първанов унищожава природата? Фърля си фаса на улицата ли кво?
    2т. системно

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Слушай сега,Първанов има доста по-голяма власт от това да представя България на разни мероприятия,ако не си спомняш заради него в момента ни управляват турчин,руснак и някакъв с неопределена народност!
    Ами като сме толкова прости, че не можем да се управляваме сами, ще ни управляват чужденци.

    Генерал-лейтенант-полубожеството Бойко Борисов може да изглежда голям пич, ама всъщност е един смешен фукльо. Стана кмет на София - това не му стигна! Сега вече иска да става президент...

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    abe s edna duma si4ki sa bokluci. po dobre da stane prezident VOLEN SIDEROV otkolkoto toq mrusen komunist PURVAN PA6A. pone SIDEROV kazva 6te napravq tova i tova i go pravi a toq ne6tasnik PURVAN PA6A ni6to ne kazva ne 4e ne6to pravi de

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си