.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Петно от лак

    Вчера като си обличах дънките и лака ми не беше още хубаво засъхнал и стана малко петно точно отпред. Някой знае ли как се маха, защото много си харесвах тези дънки, а и са още съвсем нови.
    P.S.: Съжалявам, ако темата не е за този раздел, но не знаех къде да я сложа.

    HeaL ThE WorLd...
    MakE it a BettEr PlacE..

  2. #2
    бейбиту
    Guest
    Ами пробвай с клечка за уши натопена в лакочистител

  3. #3
    Guest
    probvai s lako4istitel.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    с лакочистител ще се изчисти сигурно..
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  5. #5
    Страх ме е ако сложа лакочистител да не се разцапа повече и да не стане нещто на плата. Някой пробвал ли е така?

    HeaL ThE WorLd...
    MakE it a BettEr PlacE..

  6. #6
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    Цитирай Първоначално написано от unfaithful
    Страх ме е ако сложа лакочистител да не се разцапа повече и да не стане нещто на плата. Някой пробвал ли е така?
    аз онзи ден така си оцапах една блузка... и с лакочистителя размазах сичко..,та блузката отиде за боклука..
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    Съжалявам ама лака не се чисти от дрехи(поне за обикновени знам)Една приятелка си беше оцапала така един светъл анцунг,ама после не можа да се махне.Търка го с лакочистител,разредители за боя,ама не става.Ако успееш все пак сподели с какво си го изчистила
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си