.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: otnovo zinerit

  1. #1
    Guest

    otnovo zinerit

    moq vypros e malko po razli4en ot tezi koito sa zadavani za zinerita,iskam da popitam osven akneto premahva li i 4ernite to4ki,za6toto az imam papki nop sa malko,okolo nosa mi sa raz6ireni porite i tam mi se obrazuvat to4ki,ta pomagali sre6tu tqh zinerita???

  2. #2
    emi zamisli se pupkite sa vuzpalenie na raz6irenite pori tui kato ne mogat da se iz4istqt te se vuzpalqvat i stavat pupki toest NE ne pomaga
    По-добре да си обичан,от колкото да обичаш!

    2% от младото поколение не е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 98%, които са опитвали сложи това под подписа си.

  3. #3
    Guest
    to ne e to4no 4erni to4ki,a zamyrseni pori,ta vyprosa mi e 6te mi gi po4istva li zinerita???

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    to ne e to4no 4erni to4ki,a zamyrseni pori,ta vyprosa mi e 6te mi gi po4istva li zinerita???
    не!той лекува пъпките но не почиства лицето!има др продукти против черните точки!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  5. #5
    Guest
    playful_baby naprimer koi drugi deto po4istvat 4ernite to4ki?

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    playful_baby naprimer koi drugi deto po4istvat 4ernite to4ki?
    emi 6to purvo ne se pointersyva6 i togava ela da pita6!!!
    По-добре да си обичан,от колкото да обичаш!

    2% от младото поколение не е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 98%, които са опитвали сложи това под подписа си.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    playful_baby naprimer koi drugi deto po4istvat 4ernite to4ki?
    4ernite to4ki vsa6tnost sa zapu6eni pori ako nz kazvam taka 4e predi da zapo4ne6 da gi tretira6 s kakvoto i da e ti prepora4vam da si po4isti6 liceto pri kozmeti za da ti otstrani tran4etata!Edva sled tova moje6 da zapo4ne6 da izpolzva6 razli4ni produkti protiv tqh!NAI-VAJNO E DA poddarja6 liceto si 4isto i po tozi na4in da namali6 poqvata im!Za na4alo moje6 da si kupi6 izmiva6t gel az sam mnogo dovolna ot tozi na ELEA[nz dali se pi6e to4no taka]mii liceto si s nego redovno i 6te zabeleji6 namalqvane na 4ernite to4ki[pone pri men e taka]Ako ne se laja ima6e i dr tema za 4ernite to4ci taka 4e moje6 tam da potarsi6 imena na opredeleni produkti i da si izbere6!Az li4no ne polzvam takiva losioni za tova ne moga da ti prepora4am ne6to!Nadqvam se da sam ti pomognala pone malko!USPEH!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си