.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415

    Лион изгавриха ли се с Реал ?

    На Касиас паметник трябва да му направят като се върнат в Мадрид. Май не само Левски се представиха зле в началото. Това 2:0 беше минималното, с което се разминаха. Трябваше и те поне 5-ца да отнесат.

  2. #2
    Фен Аватара на adi_crazy
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    само ЛЕВСКИ обичаме те
    Мнения
    267
    реал отдавна съкс...
    добре че Фиго се махна от там...
    ама ми е кофти че португалските отбори направиха Х
    и браво на Ман Юнайтед


  3. #3
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Те Реал Мадрид отдавна са си големи некадърници Иначе не мисля,че Х на Ливърпул е издънка,защото ПСВ и Ливърпул са фаворитите в групата и Х като гост,както и да го погледнеш си е добре.Ливърпул си се класира за осминафиналите тва е ясно.

  4. #4
    Реал са зле, да падат там, Лион са ми далеч по симпатични. Относно Касияс и преди съм го казвал, ако не е той Реал щеше да се подвизава не на 3,4 място в примиерата ами около десятката...



  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    със всеки изминал мач реал са по-зле,обаче секи отбор си има и спад и издигане,Лион много ги разбиха,напрайха 2 хубави гола,имаха много възможности,Жуниньо показа,че е магьосник и направи невероятен пас и мач

  6. #6
    lion razcepiha real i mn se radvam za tova

  7. #7

  8. #8
    За Реал Мадрид съм си от много отдавна и смея да твърдя ,че не е предишния отбор който беше надявам се да стане и отново да се вдигне на крака!

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  9. #9
    Guest
    taq godina lion sa 6ampioni 95%

  10. #10
    Guest
    taq godina lion sa 6ampioni 95%

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    382
    Awe eiiiiiiiiii REAL sa si nomer edno we!i da se izgavrili kvo ot tva?
    Nikoga ne plachi za neshto koeto ne plache za teb!

  12. #12
    Браво на Лион. Онези посрани(с извинение) богаташчета се оляха да купуват така наречените "звезди". Нищо чудно в скоро време да не почнат и дядовци да вкарват в отбора.
    Skype: SpeeDLy

  13. #13
    Всеки отбор има и силни и слаби моменти.Реал не са спечелили турнир от 3 години и какво от това? Имат най-великата история в света,което никой не може да отрече.Но няма смисъл да се спори по тази тема,вие се радвайте на неуспехите на Реал,но.......
    Формата е временна,класата е вечна.
    Братя,това което правим приживе,отеква във вечността....

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    382
    The_Gladiator само така!няма по велики от Реал ама хората като не го разбират си е техен проблем! Всички обичат да плюят чуждите отбори а когато стане дума за техните и когато техните паднат по точно си траят!
    Nikoga ne plachi za neshto koeto ne plache za teb!

  15. #15
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    Цитирай Първоначално написано от gery_to
    The_Gladiator само така!няма по велики от Реал ама хората като не го разбират си е техен проблем! Всички обичат да плюят чуждите отбори а когато стане дума за техните и когато техните паднат по точно си траят!
    самоооооооооооооо реал

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от The_Gladiator
    Всеки отбор има и силни и слаби моменти.Реал не са спечелили турнир от 3 години и какво от това? Имат най-великата история в света,което никой не може да отрече.Но няма смисъл да се спори по тази тема,вие се радвайте на неуспехите на Реал,но.......
    Формата е временна,класата е вечна.
    Тя и БГ е била велика, ама...история!!! Не мога да отреча че Реал са БИЛИ велики, но тея богаташчета накупиха "звездите" които вече са даже и за пенсия. Още когато започнаха да трупат отбора с звезди, аз се отказах от тях.
    Skype: SpeeDLy

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си