.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Защо?

  1. #1
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699

    Защо?

    Защо постоянно някой във форума задава въпроси, като пита как да бъде харесан? Дали да е скейтър или рапър, метъл или фешън. Според вас това глупаво ли е? Да подражаваш на някой, само за да бъдеш харесан от противоположния пол.

  2. #2
    LiTtLe_FreaK
    Guest

    Re: Защо?

    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Защо постоянно някой във форума задава въпроси, като пита как да бъде харесан? Дали да е скейтър или рапър, метъл или фешън. Според вас това глупаво ли е? Да подражаваш на някой, само за да бъдеш харесан от противоположния пол.
    Napylno sym syglasna s teb predi okolo 3 meseca haresah edno mom4e i o6te go haresfam i predi sedmica nqkyde trygnahme oba4e bqh tvyrdo re6ena 4e nqma da napravq ni6tu za da mu se haresam kato ne stava ne stava oba4e nqma da pojertvam 4ast ot haraktera si tyi kato si se haresfam takava kakvato sym ta taka :P

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    аз лично не виждам с какво примерно един скейтър или рапър е по-харесван от някой обикновен човек. Всеки си има хобита,интереси... според мен тва си е до вкуса на човека и не определя кой е по-добър и по-харесван и т.н.


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  4. #4
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    аз лично не виждам с какво примерно един скейтър или рапър е по-харесван от някой обикновен човек.
    Искаш да кажеш че скейтърите и рапърите са необикновени хора

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Ами ти така си написал в темата.. че всеки иска да се прави на такъв => това е някакво велико нещо да си такъв... аз така ти разбрах въпроса


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  6. #6
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    защото много филми гледат...

  7. #7
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Да бъдеш харесван е съвсем човешко желание и не виждам нищо странно. Всички искаме да бъдем харесвани, това е ясно. Различаваме се единствено по начините на постигането на тази си цел.

    Плюс да има на кого да подражаваш не е никак лошо, що се отнася в един професионален план. Всеки би следвало да има нещо като идол в професията си и да иска да достигне неговия успех. Само дето наподобяването на даден стил, пък било то и на преуспял човек не никак подходящ начин.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    ъ не само че е глупаво ми е и адски смешно
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    518
    Нормално е.да подражавш на кякой. Тъпото е като ги питаш тези работи в тийн форум.
    110 Mo6nо бан поради системни нарушения на 8 и 11 точка повторно след бан на предишен профил.
    80.95.22.55
    84.43.153.36

  10. #10
    Определено е много тъпо да се правиш на някакyв, за да се харесаш на останалите и да бъдеш "готин".Според мен трябва да си такъв какъвто чувстваш, че искаш да бъдеш.Да се обличаш и държиш както искаш и да слушаш това, което най-много ти харесва независимо, че приятелите ти не биха го приели(че какви приятели са те тогава).Just be YOU
    FeeL The RaiN On YouR SkiN, No One ElSe Can Feel It For You...

  11. #11
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    защото ги е страх. естествен човешки страх. да не бъдат отхвърлени. затова предпочитат да 'играят на сигурно'.
    алелуя.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Това е напълно нормално.
    Малко или много всеки иска да му бъде обръщано някакво внимание...кой повече, кой по-малко.

  13. #13
    Голям фен Аватара на cvetityy
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    софянче съм си
    Мнения
    547
    ами спосред мен това е напълно безмислено, защото едим може да харесва един тип, дгуг-дгуг тип и така, ако се опитваш да приличаш на идеала на всяко момиче ти по този начин никога няма да бъдеш себе си, защото всяко момиче е различно с различен вкус така е според мен
    Има две непреодолими трагедии в живота: едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата да си го възвърнеш!


  14. #14
    vseki trqbva da bade individlalen! nqma nujda da kopira nqkoi i da si misli 4e e mn gotin i velik....



  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    562
    da

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си