.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415

    Как прекарахте лятото ?

    Как така тази тема я няма все още незнам....Та, с какво ще запомните Лето Господне 2006

  2. #2
    с тва че се фюбих
    с тва че кандидатствах и ме приеха там където най много исках
    с тва че не си хванах гадже цяло лято (не се смейте)
    и нз с още мн неща-хубави и лоши

  3. #3
    Ще го запомня с това, че се сдобих с нещо, което исках от доста време.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Юли:
    1. яко зубрене
    2. яко рев
    3. края на едно... нещо

    Август:
    1. готина почивка
    2. запознанство с готини хора
    3. флиртчета

    Септември:
    1. изпит
    2. даскало
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Pleven
    Мнения
    278
    v na4aloto be u4eneto posle doide bala i pak u4ene,i se po4naha edni ispiti edno ti4ane,i doide 4akaneto,i se zarediha dnite i se poiavi klasiranetoi se po4na kupona 3-i dni i 3-no6ti,i posle se poiavi ednoobrazieto i doide kraia na avgust i zaminah za Tunis,i tam izjiviah vsi4ko koeto nemojah tuka,to be6e flirt to be6 sex to be6e 4udo
    Kolkoto i dobre da zive6 vse pak edin den omira6,zatova se starai da se razbira6 s vsi4ki i pravi kompromisi vinagi kogato re6i6 4e e nuzno!

  6. #6
    Повече от фен Аватара на молец
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    изядох го :F
    Мнения
    322
    хахаха
    Това лято не искам да се повтаря...само последните 10 дни (:
    През цялото време се чувтвах наказана,защото ме изпратиха на заточение при баба ми,там си запилях 40 дни от ваканцията без приятели и комп,даже ако щете без нашите
    После 10 дена море-и там беше тъпо и ми идваше да си махна кожата,защото имам слънчева лергия
    Следваха още 7 дни заточение,ама при другата баба(там ина само един телевизор с 2 канала и се нагледах на Дързост и тъпота и Жената в огледалото)
    И последните дни-прибрах се на втори септември,те бяха най-яки,защото поне се виждах с приятелките...
    Не ми хареса това лято,искам друго...хяхяхяхя
    [23:40:05] .. says: "така извънземните не могат да четат мислите ни !"
    [23:40:21] .. says: казаха те и увиха главите си с алуминиево фолио

  7. #7
    не се оплаквам тая година цяло лято не се хванах никъде на работа... по цял ден бях с приятелката.. от сутрин до вечер... че доста често и през вечерта по едното време юли месец ходих за 10 дни на море с едно приятелче, където се разцепихме по барове и плажове .... след като се прибрах си довърших ваканцията, отново споделяйки дните с мойта любов и така е до днес - 14.09.
    утре сме на училище и сутринта ще ходим двамата с приятелката ми на у-ще


    да не казвам голяма дума.... но живота е хубав

  8. #8
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    С какво ше го запомня ли...с доста неща..и хубави и лоши, но не са разказване. И все пак имал съм и по-хубави лета...
    И все пак едно от големите неща е, че се върнах в България и си оставам тук ) Но както казах имал съм и по-хубаво лято
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  9. #9
    Ми средна работа, можеше и по-добре, но не се оплаквам



  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Novkov
    Ми средна работа, можеше и по-добре, но не се оплаквам
    И при мен е така. Имах многояки, но имах и супер гадни моменти...какво да се прави, без тях няма да е интересно.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Az si prekarah super qko lqto!!!Zapomnih go s tova, 4e pak si bqh s priqtelq mi, mn kuponi ima6e, mn plaj, palatki, diskoteki, no6tni kypaniq i super qki ne6ta.Naistina veliko lqto!!!Pravih vsi4ko, koeto iskah da napravq tova lqto.
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Абе не беше лошо..това Лято некъф абсолютен ъпгрейд-коса,пиърси,амбиции,поведе ие...Яко спорт и хип-хоп-е тфа е живота...Морето беше мн яко...Запознах се с мн готини хорица общо взето...всичко вече е ясно...нататък...
    ИСкам пак лятото!!!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    най-вече с кандидатстудентските изпити.. пътувания наляво и надясно.. първата ми работа... и едно незабравимо море...

  14. #14
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    летен интензивен курс по немски
    много тийн срещи(официални или не )
    поход из Пирин
    страхотен лагер на Приморско
    запознанство с готини хора
    разбрах кои са ми истинските приятели
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  15. #15
    Фен Аватара на neMec`
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    ..In..The..EvEnT..OF..My..DeMisEe..
    Мнения
    282
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от Novkov
    Ми средна работа, можеше и по-добре, но не се оплаквам
    И при мен е така. Имах многояки, но имах и супер гадни моменти...какво да се прави, без тях няма да е интересно.
    i az kat teb pri men po4na zle lqtot ma sled tui gore dolu tai harbi ima6e qki momenta no kato izcqlo ne mi dopadna tui lqto
    ..impossible...
    ...is nothing...

  16. #16
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    По - голямата част от лятото си я прекарах много тъпо, приятелките ми бяха извън града, а гаджето - също, а и той беше почнал работа и изобщо беше ужасно тогава... После беше по - поносимо, защото той се върна и ходиме няколко пъти на басейнче. Таман стана хубаво и лятото взе, че свърши
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  17. #17
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Най-запомнящите се дни бяха 19 и 23 юни (изпитите). После бяха резултатите, много сълзи...След това другите резултати, много смях и радости...Отпразнувахме влизането ми по първо желание подобаващо...(с много ядене, пиене и т.н.) После....тъпотия...плаж, душ, център, кафе, пейката зад един блок. Този сценарии се повтаряше до 23 юли. Тогава заминах с класа (с който се разделях) в Банско. Там се запознах с много хора, също от Варна, абе беше много готинко, купони всяка вечер по стаите... 1 август на гарата във Варна ме чакат мама и тати...Прибирам се вкъщи, лягам и спя 13 часа (1 седмица не бях спала, заслужавах малко спокойствие) От тогава пак плаж, душ, център, кафе, пейката зад един блок до сега...

    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  18. #18
    Голям фен Аватара на cvetityy
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    софянче съм си
    Мнения
    547
    ами беше страхотнооооооооо даже мога да кажа, че това беше най-якото лято което съм имала просто инаше повече емоции, азпознанства ...абе беше супер \/ \/ \/ \/
    Има две непреодолими трагедии в живота: едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата да си го възвърнеш!


  19. #19
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами много съм доволна от това лято.Излизахме много с приятеля ми,ходихме на селото му и така...

  20. #20
    С това,че беше най-тъпото и скучно лято...и ми омразна да ходя по дискотеки ... а и с това че нямах гадже...

  21. #21
    беше ебаси доброто лЕто...

    работих си като пич, отидох на чудно море (с още по-чудни хора (те си знаят кои са )). намерих един страхотен човек, но за кратко... това не му пречи да си остане култ...

    ииии изобщо страшни неща се случиха и знам, че ще продължат да се случват.
    еба му и оптимизма о.О
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  22. #22
    xa na momenti eb6e....... ujasno tupo sega poslednite 2 sedmici... super be6e edni ot nai hubavite momenti v jivota mi

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    с кво ще го запомня ми...мене ме изкефи тва лято въпреки че правехме все едни и същи неща-всеки ден обикаляме из софия...!може би тва беше първото лято в което си останах в къщи(попринцип ходя при леля ми,на вилата,преди ходех и при баба ми,а сега само събота и неделя,ако ходим някъде и също така ходих 2 пъти на море...)ама пък се запознах с много хора общо взето и...абе не се оплаквам
    Всеки е в състояние да допусне грешки,
    но има хора,които притежават само тази способност.

  24. #24
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    На мен пък цялото лято ми беше хубаво....Особено август и по-точно морето с моя любим

  25. #25
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Тва ми беше една от най-яките ваканции В началото беше яко тъпо ама после си изкарах яка почивка на морето ) Запознах се със супер много готино хора )) Абе общо взето супер яко си ми беше сигурно общо съм имала само 3 дена в който ми е било кофти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си