.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Guest

    Да го направя ли утре ? :)

    Сестра ми и нейната съквартирантка заминават да учат в друг град и съквартирантката на сестра ми има сестра. Тя е с 2 год по голяма от мене и страшно мн е сладка. Днес излязох с нея и си допаднахме супер мн и страшно мн се зарадвах като се прибрах. Утре ако иска да излезем пак и излеза, като я изпратя след това излизам с моята компания, ако отида до у тях и я изкарам пред тях за малко да я целуна ли? Или е прекалено рано ? Вдругиден сестра й организира купон и там ще се опитам също, но не е сигурно дали ще ходя..

  2. #2
    Guest
    Аа btw, тва за заминавато го споменах, защото момичето постоянно ми напомня как двамата ще им ходим на гости и как двамата ще спим на леглото..

  3. #3
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    абе момко,щом си я харесваш и искаш да я целунеш-кво ни питаш изобщо??!давай по-смело,най-много 1 шамар да изядеш,голяма работа!(ама аз лично,не мисля,че ще ти отвърне така)
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  4. #4
    Давай, явно си те е харесало момичето :Р

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    509
    Цитирай Първоначално написано от ABSOLUT`me
    абе момко,щом си я харесваш и искаш да я целунеш-кво ни питаш изобщо??!давай по-смело,най-много 1 шамар да изядеш,голяма работа!;)(ама аз лично,не мисля,че ще ти отвърне така:))

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    давай естествено нищо не губиш
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  7. #7
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    според мен недей да правиш още нищо. излизали сте само веднъж. по-добре изчакай да мине време, в което време ще я опознаеш. така и тя ще ти има повече доверие и ти ще си по-сигурен в себе си, когато решиш, че е дошъл момента да я целунеш и с това да признаеш чувствата си

  8. #8
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Saglasna sam s teb anito.sl.Nai dobre samo i podskaji kakvo 4uvstva6 kam neq i ako vidi6 4e tq e saglasna s teb deistvai

  9. #9

    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    In your dreams
    Мнения
    60
    DO IT!
    Целувката е езикът на светът. Искаш ли да поговорим?

    http://32002.Sladur.com

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от priti_kiti
    давай естествено нищо не губиш

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от anito.sl
    според мен недей да правиш още нищо. излизали сте само веднъж. по-добре изчакай да мине време, в което време ще я опознаеш. така и тя ще ти има повече доверие и ти ще си по-сигурен в себе си, когато решиш, че е дошъл момента да я целунеш и с това да признаеш чувствата си
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  12. #12
    Guest
    Да, но не съм мн сигурен в действието си щот има некъв от Варна, който сега заминава за там и тя ми спомена за него като и пращал смси и тя не отговаряла щот няяла пари в картата..и за тва не съм сигурен щот го каза не 1 път, а 3-4 пъти и тва ми уби надеждите

  13. #13
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами опитай се...какво лошо има?Все пак някога трябва да напарвиш нещо.Може и на купона,но е по-добре сега.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955

    Re: Да го направя ли утре ? :)

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Сестра ми и нейната съквартирантка заминават да учат в друг град и съквартирантката на сестра ми има сестра. Тя е с 2 год по голяма от мене и страшно мн е сладка. Днес излязох с нея и си допаднахме супер мн и страшно мн се зарадвах като се прибрах. Утре ако иска да излезем пак и излеза, като я изпратя след това излизам с моята компания, ако отида до у тях и я изкарам пред тях за малко да я целуна ли? Или е прекалено рано ? Вдругиден сестра й организира купон и там ще се опитам също, но не е сигурно дали ще ходя..
    Ами много хубаво,че сте си допаднали!!!Действай!!!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В сърцето на MG-X-Power {}
    Мнения
    395
    Deistvai smelo
    Pobre diabla se dice que se te a visto por la calle vagando , llorando por un hombre que no vale un centavo , pobre diabla llora por un pobre diabla !

    Обичам те мило {}{P}{}

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    527
    Направи ли го вече?

  17. #17
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    и аз искам да знам
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си