.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Bitka.NET

  1. #1

    Bitka.NET

    Има една онлайн игра Битка.НЕТ ... Интересно ми е има ли някой от форума, който я играе ?


    Живей ДНЕС, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674

    Re: Bitka.NET

    Цитирай Първоначално написано от S_Soul
    Има една онлайн игра Битка.НЕТ ... Интересно ми е има ли някой от форума, който я играе ?
    играех... бях от най-добрите... Fallen Angels...Kashern...FreAkS* Silver се пишех 600 и колко милиона деф имах откакто оптимусС не е админ не се занимавам с тая игра иначе имам прояви в сървър2 занулих заундс и трупата му...хакнах форума и други ама играта не струва вече

  3. #3
    Еееее... Аз бях в Player\'s Only . Мн луд съюз беше. Акаунта ми беше (е) все още raadoo ама преди минали рес така и не можах да мина 70те млн. деф и атт


    Живей ДНЕС, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    Цитирай Първоначално написано от S_Soul
    Еееее... Аз бях в Player\'s Only . Мн луд съюз беше. Акаунта ми беше (е) все още raadoo ама преди минали рес така и не можах да мина 70те млн. деф и атт
    а аз те знам 1 калпав мод беше и когато имапе събрание за промените и се сабирахте в ирц сички модс ти нямаш килл протект в ирц на ника и ти влязох с ника да наблюдавам

  5. #5
    хах. Ми нямам кил там квото е. Не влизам често в mIRC. Иии, като си бил там, я кайи какво сме говорили :Плеееззз


    Живей ДНЕС, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си