.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    liopar4ence
    Guest

    otnosno menstroaciata

    zna4i minelia mesec mi doide na 2ri svur6i mi na 8mi su6tia mesec midoide na 24ti a tozi mesec na 16 to4no dnes za6to se polu4ava taka nali bi triabvalo 28 dni da minat ot ednata do drugata menstroacia

  2. #2
    Guest
    zabravih 4e kato mi doide na 24 mi svur6i na 29ti

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    416
    Пише се менстрУация,а не менстрОация..
    А иначе по темата мисля,че е нормално и няма от какво да се притесняваш..до определена годишна възраст цикълът е нередовен !
    А бтв ти на колко си
    Лесно е да мразиш,трудно е да обичаш...И винаги нещата с истинските думи да наричаш...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    Цитирай Първоначално написано от SinisterDoll
    Пише се менстрУация,а не менстрОация..
    А иначе по темата мисля,че е нормално и няма от какво да се притесняваш..до определена годишна възраст цикълът е нередовен !
    А бтв ти на колко си
    edvali e na pove4eot 13 za da pi6e menstrOaciq

    po temata:tova koeto ti se swlu4va bi trqbvalo da e normalno ako nqma6 drugi oplakvaniq
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Guest
    na 16 sum znam kak se pi6e no na burzo go napisah i na latinica imam menstuacia ot 2-3 odini

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481

    Re: otnosno menstroaciata

    Цитирай Първоначално написано от liopar4ence
    zna4i minelia mesec mi doide na 2ri svur6i mi na 8mi su6tia mesec midoide na 24ti a tozi mesec na 16 to4no dnes za6to se polu4ava taka nali bi triabvalo 28 dni da minat ot ednata do drugata menstroacia
    мне при всички периода м/у двете менструации е 28 дена!при някои може да е по-голям или по-кратък!Ако периода м/у менструациите е м/у 20 и 30 дена е напълно нормално!До колкото разбрах при теб е 22 дена така че не виждам проблем!споко!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  7. #7
    Guest
    a kak se is4isliava

  8. #8
    Guest
    edna priqtelka be6e taka idva6e i po dva pati v meseca i nakraq kato otide na lekar i kazaha 4e ima hormonalni problemi i i izpisaha hap4eta taka 4e e po dobre i ti da otide6

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    a kak se is4isliava
    iz4islqva6 dnite ot parviq den na ednata menstruaciq do parviq den na sledva6tata!ako naprimer ti e do6lo na 2 septemvri e napalno normalno da ti doide na 30 septemvri za6toto po tozi na4in razstoqnieto m/u menstruaciite e 28 dena!a kakto ve4e ti kazah ako perioda e m/u 20 i 30 dena e normalno!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си