.

Виж резултатите на анкетата: Харесва ли ви стихчето...?

Гласували
14. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, добро е

    9 64,29%
  • Не, не ми допада

    3 21,43%
  • Става, ама...

    2 14,29%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Голям фен Аватара на cS_LaMeRkA
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    514

    Моето стихче...за <<<Любовта>>>

    Ето едно мое, което го бях пускала преди в тема ама в няква за смс, не беше мно0о подходящо... но както и да е Та сега реших да го метна е тука да видим да ли ще ви хареса

    <<<Любов>>>
    Има любов, която не забелязваме, защото тя толкова леко докосва студенината на ежедневието, че не би могла да го промени, ако някой не й подаде ръка. Има любов, която върхлита като турнадо и след нея остава само разбити мечти и остатаците на съществуване. Има любов, която чакаш с дни, седмици, месеци, години а тя все не идва и не идва, обречена на несъществуване! Има любов, която се колебае дали да промени прага на настоящето и понякога го прави, а друг пък си остава в бъдещето...много чесно завинаги! Има обаче, такава любов, която независимо дали ще се случи или не променя съзнанието, срива стени, върши чудо след чудо. Тази любов понякога адски боли, а друг път те задъхва от щастие, понякога те води, а понякога е сляпа, понякога те убива, за да те възкраси, или да те погуби завинаги. Такава любов неможеш да предизвикаш, нито да търсиш или пренебрегнеш. Неможе да я пуснеш край себе си незабелязано...Когато се случи ти просто знаеш, че това е Тя...знаеш, че животът ти тръгва по нов коловоз - знаеш, че нищо няма да е както в било преди...знаеш, че дори самият ти няма да си вече точно същия...Това е Истинската Любов - тази, която дори евентуално да си отиде някой ден - остава в някой от пукнатините на сърцето и напомня за себе си. Остава в погледа и влагата на очите, остава в сънищата и спомените - остава едновременно в миналото и бъдещето!
    За тази любов си струва всяка саможертва, всяка възможна или невъзможна цена, всеки миг и всеги дъх от краткото ни съществуване.
    Дори ако тази любов опустоши сърцата ни завинаги... Тази любов идва, за да остане и за да ни промени и oт нас зависи дали ще ни възвиси или погуби. Търся това истиснко усещане, което може да ме накара да живея истински. То може да е трудно, да изглежда невъзможно, да боли..., но аз знам, че си струва, защото да изгубиш от това е непростимо! Може да го чакаш дълго, да го преследваш със седмици и месеци, да ме обливат съмнения и колебания... Може дори да боли непоносимо, но аз..., знам, че това е усмивката на Любовта!
    Ще чакам онзи ден, в който Тя - Истинската Любов, ще дойде до мен и ще остане... Не знам къде и кога ще бъде това, не знам колко път ще сме извървяли заедно или по отделно! Не зная дали ще мога да и се порадвам толкова, колкото ненаситната ми жажда за нежност и щастие би искала, но стига това да се случи преди последното ми издъхание, значи е имало смисъл и не съм изживяла живота си напразно!
    Дори ако този последен дъх е цената, която трябва да платя, за да го заслужа!

    П.С > 10х, че сте си направили труда да го прочетете, и искам да поясна, че аз в житова си намерих тази любов, пожелазам на тези който са я намерили да я пазят дълго време в сърцата си, а тези който не са да я намерят по скоро!
    Човек е щастлив когато притежава това,което сам обича,а не това,което другите харесват

  2. #2

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София cIty
    Мнения
    15
    \/ Иеее страхотно браво =D> Мойте поздравления! Страхотно малеее ... супер готино е и от една страна тъжничко ,защото даваш всичко за тази любов ! Браво страшна си... =D> Продължавай само така...
    А иначе аз не съм намерила такава любов се е като парвата изброена.. 2...3 също но "Истинската Любов" И все пак мерси за пожеланието! :P

  3. #3
    ObichamGo
    Guest
    Lele super !!! Bravo !!!Az mislq,che namerih istinskata lubov,no se sluchi nai-loshoto-lubovta mi e nespodelena,a ot tova naistina boli.......

  4. #4
    Голям фен Аватара на cS_LaMeRkA
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    514
    Мнооо мерси за многотооо отговори Живи здрави да сте!
    Еми да това е кофти да е несподелена , пожелавам ти да срещнеш някого който да те обича...просто така както съм описала по горе и ти благодаря за мнението и, че ти е харесало! Успех в любовта
    Човек е щастлив когато притежава това,което сам обича,а не това,което другите харесват

  5. #5
    Ilian Terziski
    Guest
    Eee bravo bravo na tebe, =D> qko e men mn mi hareswa sestra mi pi6e podobni takiva ama ne sa6tite tvoito naistina e gotinko... emi ne pi6at 6toto gi marzi qvno ne znam no naistina e gotino prodaljavai se taka... a za taq love emi az sam golqm ve4e i jenen kak misli6 dali sam q sre6nal :P
    Uspeh drebos

  6. #6
    ObichamGo
    Guest
    Mersi mn za pojelaniqta,dano i pri men se opravqt neshtata,mn se nadqvam.Mersi!

  7. #7
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Много е хубаво.

  8. #8
    Голям фен Аватара на cS_LaMeRkA
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    514
    Радвам се
    Човек е щастлив когато притежава това,което сам обича,а не това,което другите харесват

  9. #9
    repuTo
    Guest
    =D> =D> =D> =D> =D> =D>

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Ами само на мен ли не ми хареса? Беден изказ и правописни грешки.Препълнено е с баналности.Лично на мен не ми се понрави...А и на колко години си,че да говориш за "Истинската любов" И е неправилно зададена анкетата...Това не е стихотворение...Това са просто твоите мисли...
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  11. #11
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от aLL|aLoNe
    Ами само на мен ли не ми хареса? Беден изказ и правописни грешки.Препълнено е с баналности.Лично на мен не ми се понрави...А и на колко години си,че да говориш за "Истинската любов" И е неправилно зададена анкетата...Това не е стиховтворение...Това са просто твоите мисли...
    +1

    Ебах ви в поетите...

    Saatana vittu perkele hate crew!

  12. #12
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Не ми допада особено, има много неясни и глупави изрази.
    Между другото, ти правиш ли разлика между стихотворение и есе? Защото твоето повече ми прилича на есе...
    I`m trying to make your dreams come true...

  13. #13
    Бива...
    И светлината вече я няма, настъпва вечен мрак,
    животът е една измама в този мрачен свят...
    Загадъчна е тази нощ,приказка,вълшебство!
    Всичко тъне в разкош,в мрачното,красиво съвършенство...

  14. #14
    _!_
    Guest
    abe da vi eba v tapacite vie kato 4eli mnoo razbirate ot lubov we tapi putki skapani momi4eto e napisalo ne6to kato ne e ese kvo i da e stihotvoren a we prosto iskalo da vi xahesa te pa sa ilalo pravopisni gre6i i nz si kvo da vi eba v vazpitanite i u4enite men mi haresva... are da vi eba maikata tapa!!!!

  15. #15
    Голям фен Аватара на cS_LaMeRkA
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    514
    Еми кофти, че не ви харесва то са неможе на всеки да се хареса... За правописни грешки ! Пък к'во да се прай са... да седна да рева, че не ви е харесало няма да стане !
    Човек е щастлив когато притежава това,което сам обича,а не това,което другите харесват

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Xybavo e spor nqma !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си