.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    точицата
    Guest

    Приятелките ми се смеят, че се напивам от 300 гр.

    Не мога да го преодолея - 200 - 300 гр. водка и съм готова. Приятелките ми изпиват около 600 гр. за да се напият и 2-3 големи им няма нищо, а аз направо не мога да ходя. Как да се науча да нося на пиене?

  2. #2
    burningkiss
    Guest
    emi kato pie6 redovno 6te svikne6

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Страната на чудесата
    Мнения
    109
    Това ли ти е проблемът - да се научиш да пиеш...

  4. #4
    Guest
    Какво чудесно поколение израства...

  5. #5
    Guest
    ОЛЕЕЕЕЕЕЕ! Абе ти да не си 6-7 клас?! Или нещо не си зацепил, че не е идеята да се хвалиш колко си изпил. Идеята е да си направиш купона, който на сичкото отгоре може да стане перфектно и без никъв алкохол...

  6. #6
    Guest
    Наистина не е тва важното!Пък и колкото по-бързо се напиеш толкова по-яко!Замисли се ти от едно патронче си готова!Пък приятелките ти трябжа големи бутилки да си купят!Кви са тия простотии...я се осъзнай!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    ами ...и аз се напивам от 300 ..кво толкос има .... по хуаво от по малко от колкото от много .. по малко пари и време

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  8. #8
    Голям фен Аватара на cvetityy
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    софянче съм си
    Мнения
    547
    ццццццццццц е как можа да пуснеш такава тема как да се научиш да носиш на пиене лелеееее съвсем се провалихме ние младите

    а относно темата като пиеш по-често сама ще си свикнеш да носиш на повече
    Има две непреодолими трагедии в живота: едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата да си го възвърнеш!


  9. #9
    Guest
    изпивай всяка вечер по 200-300 гр. и постепенно ги увеличавай, така организма ти ще свикне и скоро ще можеш спокойно да изпиваш и по 500-600 бз проблем

  10. #10

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    97
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ОЛЕЕЕЕЕЕЕ! Абе ти да не си 6-7 клас?! Или нещо не си зацепил, че не е идеята да се хвалиш колко си изпил. Идеята е да си направиш купона, който на сичкото отгоре може да стане перфектно и без никъв алкохол...
    е света е различен, когато си под масата.. най малкото гледната точка е друга
    Много е cool пияно момиче карай след година две ще й дойде акъла

    Има ли желание, има и начини!

  11. #11
    Повече от фен Аватара на niki000
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Какво чудесно поколение израства...
    [-o<

  12. #12
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от niki000
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Какво чудесно поколение израства...
    [-o<
    Pone sega nqma da se har4at tolkova pari za piene oferta si e

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Snap
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ОЛЕЕЕЕЕЕЕ! Абе ти да не си 6-7 клас?! Или нещо не си зацепил, че не е идеята да се хвалиш колко си изпил. Идеята е да си направиш купона, който на сичкото отгоре може да стане перфектно и без никъв алкохол...
    е света е различен, когато си под масата.. най малкото гледната точка е друга
    Много е cool пияно момиче карай след година две ще й дойде акъла
    Тц,акъла няма да дойде никога,повярвай ми

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312

  15. #15
    Повече от фен Аватара на niki000
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    принципно преди да пиеш хапни една лъжичка краве масло...
    ще се напиеш по-трудно, ама някак си не виждам смисъла...
    4uval sum ne6to takova su6to sum 4uval edna lajica olio

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    559

    Re: Приятелките ми се смеят, че се напивам от 300 гр.

    Цитирай Първоначално написано от точицата
    Не мога да го преодолея - 200 - 300 гр. водка и съм готова. Приятелките ми изпиват около 600 гр. за да се напият и 2-3 големи им няма нищо, а аз направо не мога да ходя. Как да се науча да нося на пиене?
    1-2 4asa predi da pie6 vzima6 kreatin qde6 i pak vzima6 kreatin togava napivaneto stava mnogo po trudno
    machoka
    Администратор



    провери си в собствения гащник.

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofiq LOL!!
    Мнения
    117
    олеле аз съм потресена за какво ти е да се напиваш то повече а въобще за какво ти е да се напиваш????на българите май не може да ни е весело и забавно без да се напием.какво ти пука от колко се напиваш бе за какво точно ти е да пеиш за да си скапеш здравето от 15 годишна и като станеш на другата сутрин погледа ти да е като езеро..не мога да го разбера това
    знАм чЕ нЕ сЪъм идЕАлнА.. прЕцАкЪъш лИ мЕ прАиш грЕшкА тОтАлнА: акО оБичАм оБичАм дОкрАй.:. нЕ мЕ поЗнАъЪш пО хУу сИ трАй:жИвЕя кАктО сИ иСкЪъм и зА нИкоЙ нЕ мЕ е*е

  18. #18
    be 6tom iska6 se napie6 radvai se 4e se napiva6 ot malko
    ae seki si izbira dali 6e pie ili ne kvo davate tgapi akuli

  19. #19
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    тва най- го мразя закво пиеш кат не можеш а? не пии кво страх те е 4е няма да си гъзарка тъй ли?
    просто не знаеш кво е за тия с тебе, преди около месец щях да набия шамарите на една приятелка за същата простотия и още не мога да го осъзная да пие6 колкото другите въпреки 4е после ще трябва да те носят
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794

    Re: Приятелките ми се смеят, че се напивам от 300 гр.

    Цитирай Първоначално написано от точицата
    Не мога да го преодолея - 200 - 300 гр. водка и съм готова. Приятелките ми изпиват около 600 гр. за да се напият и 2-3 големи им няма нищо, а аз направо не мога да ходя. Как да се науча да нося на пиене?
    drusni malko anfeti i nqma da te hva6ta alkohola .
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

  21. #21
    Guest
    Мила, ти тъпа ли си??? Аз съм потресена от теб. На колко си? Аз съм на 16. Газирано не пия, камо ли алкохол. Аз като ходя на дискотека и всички изважадат някви цигари, водки незнам си к'во. Аз на минерална вода или някъ фреш. Никога не съм чувала някой да ми се подиграва. Че тя и майка ми с 300 гр. се напива. Аве стига глупости бе... Поръчваш си една напълно безвредна мин. вода и си готова. Е, освен ако не искаш да си "голямата" гъзарка и да се напиваш кат прасе всяка вечер. бррр това е ужасяващо

  22. #22
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    xaxax mi...mai i az ot tolkova se napivam xaxax ne e sme6no tai4e na men mi e zabvno xaxax

  23. #23
    kato pie6 redovno i se svikva ina4e parvite pati vinagi e taka
    DA obi4a6 kogato te obi4at e 4ove6ko!DA mrazi6 kogato te obi4at e jestoko!DA obi4a6 kogato te mrazqt e VELIKO!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си