.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: kadrici

  1. #1
    Guest

    kadrici

    Ne moga da obqsnq to4no kakvo imam vpredvid,no otdavna iskam da imam kadrava kosa.Dnes slu4aino vidqh 4ast ot promociqta na albuma na Sonq Nemska i mn mi haresaha kadricite i,pls nqkoi ako nae kak da si napravq takiva da mi kaje

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    590
    emi ima mnogo nachini da si nakydri6 kosata. Moje s ma6a, ili s rolki. Az naprimer si pravq kosata na vylni kato q zapleta na ribena kost i prespq taka. posle stavat mnogo gotini kydrici.

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    135
    Ami kakto se kaza po-gore moje s ma6a s rolki ako iska6 da stane na masuri stava i sas staniol!az se praq na malki plitki sled kto se izkapq i prespivam taka i na sutrinta se razplitam daje v momenrta sam taka!
    Az sam na plaja,a ti kade si?
    Az sam sama,a ti sam li si?
    Az te obi4am,a ti obi4a6 li me?
    Az se bazikam ,a ti varza li se?????

  4. #4
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    хихи на мене с ролки ми става супер яка косата леко съм като гръмнал бойлер и ми става няква супер късичка много яко а иначе с плитки става най - яко , но с малки !

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    КМД
    Мнения
    337
    Хаххаха, яко!
    Моята коса е адски права, няма нито една чупка дори. Веднъж обаче се наложи да се правя на Джоуи Темпест (пича от аватара ми), затова ми я накъдриха с ролки, спах с тях цяла нощ и като станах я тупирах. Уникално! Получи се типичен осемдесетарски имидж. Някой път трябва да пратя малко снимки. (За сведение: самият Джоуи също има съвсем права коса като моята, която навремето боядисваше, къдреше и тупираше)

    Та по темата - с ролки някакви, а може и на студено къдрене да отидеш, ама после може би ще ти се наложи бая да си подкъсиш косата.

  6. #6
    Guest
    Ama az sam q pravila s rolki,no stavat golemi kadrici,a az iskam malki valni4ki.Problema e 4e ne moga da go obqsnq,a na promociqta na albuma si Sonq Nemska e to4no taka

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    КМД
    Мнения
    337
    Е, като не можеш да го обясниш, пусни тука една снимка на тая мацка да я видим, че и без друго не съм я чувал. Да не пее поп-фолк? Така ще е по-лесно на колегите съфорумци да обяснят как става. Защото иначе всички казват как се къдрят те, а не как се получава ефектът, който ти желаеш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си