.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    guest_336
    Guest

    парти за рожден ден

    Помогнете ! Къде да си отпразнувам рождения ден ? И аз и гостите ми искаме да денсим......но след тези събития в дабъл вижън....двете дискотеки не са най-привлекателно място......

  2. #2
    Guest
    xaxaxaxxaxa emi otidete v McDonalds moje i bezplatni baloni da vi dadat smeh

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    hodi v eskeip v dai dai xaxaxa

    Lesno e da kajesh obi4am te drugo e da go po4ustvash jivei si jivota kakto iskash ti a ne kakto drugite biha iskali jivota e edin momentite sa mnogo ne gi ispuskai
    skype: cecko_911

  4. #4

    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    veliko tarnovo
    Мнения
    51
    мааа въййй елате у дома \/
    are mahnah si podpisa i avatara dano ste dovolni..

  5. #5
    Guest
    a samo moje li da mi kaje6 kakvo e stanalo v dv???a ina4e ako iska6 ima edno mn qka diskote4ka ANEL...i e mn evtino da q naeme6 ...az predi nqkolko godini tam pravih party(stavah na 15)i za 30lv se naema6e ...e vsi4ko z qdene i piene si pla6ta6 de ama ina4e e mn veselo tam...a i subira pone 60du6i=)))ako puk ne ti dopada ideqta napravi party vku6ti ne s mnoo hor 4e vs se izpo4upva - samo nai blizkite=)) ae uspeh ot mene... i da ne zabrai6 da mi otg kvo e stanalo v double vision

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Правиш пейка парти.
    Някой носи касетофон на батерии, ала-бала- размазвате се от танци и алкохол.

  7. #7
    Най-яко е на езерото в Дружба. Тъкмо с кварталните ще ви изядем яденето, ще ви изпием пиенето, ще ви изтомбим, и ще ви набием. Кеф ти дабъл вижън, кеф ти бой на поразия, кеф ти баня под открито небе

  8. #8
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Аз подкрепям идеята с McDonalds
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си