.
Затворена тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: narkoman li sum

  1. #1
    Guest

    narkoman li sum

    bockam se sqko mejdu4asiq ,ako ne se bockam smurkam a nai malko1 bong ...

  2. #2
    Ей пич ти си си ама чистокрувен наркоман вече няма спасение
    First you get the money, then you get the power, then you get the women!!!!!!!!!!!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Спрете с ебавките..Това е сериозен проблем..

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    да вярно е тва си е кофти ..не е за базикане !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    да вярно е тва си е кофти ..не е за базикане !
    АМА ИЗОБЩО!!!
    Как може да се бъзикате с това хиляди наркомани по света умират от свръх доза...и няма кой да им помогне...и вие сте намерили с какво да се бъзикате...само ще ви пожелая никога да не ви идва на главата...и на никой от вашите приятели..близки или роднини..,защото знам от човек...който е взимал наркотици..и само един човек е успял да го върне в правия път..и този човек..каза ,че това...нещо ще му остане за цял живот ,че ще го помни вечно..и даже сега си мисли ,че всички....го ненавиждат..заради наркотиците....не може да погледне семейството си във очите..изживява някакъв пълен кошмар..мислят го за пълна отрепка а той имаше доста проблеми..и за това прибегна към наркотиците!

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    559
    abe toi ako vsqko mejdu4asie se bocka smarka ili pu6i ot bong.. primerno ot kakto e po4nal daskalo .. 6te umre savsem skoRO
    machoka
    Администратор



    провери си в собствения гащник.

  7. #7
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468
    ei ne se bazikaite s tova!!!tova e mnogo seriozen problem!




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  8. #8
    MG-X-Power tova 4e hilqdi narkomani umirat po sveta i nqma koi da im pomogne koi e vinoven ??? te samite sa si vinovni kato sa tapi da umirat nikoi ne gi e karal da se bockat ili kvoto tam
    mn dobre znam kvo e da si zavisim i 6ot sum go prail 6tot sum bil mn t1p radvam se 4e se usetih na vreme
    a za tva da si re6qva6 problemite s narkotici e nai prostata rabota koqto moje da naprai6
    edno savet4e kato iskate da opitvate pomislete za posledstviqta posle !!!

  9. #9

    Re: narkoman li sum

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    bockam se sqko mejdu4asiq ,ako ne se bockam smurkam a nai malko1 bong ...
    Мир на праха ти.

  10. #10
    Голям фен Аватара на cvetityy
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    софянче съм си
    Мнения
    547
    Цитирай Първоначално написано от MG-X-Power
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    да вярно е тва си е кофти ..не е за базикане !
    АМА ИЗОБЩО!!!
    Как може да се бъзикате с това хиляди наркомани по света умират от свръх доза...и няма кой да им помогне...и вие сте намерили с какво да се бъзикате...само ще ви пожелая никога да не ви идва на главата...и на никой от вашите приятели..близки или роднини..,защото знам от човек...който е взимал наркотици..и само един човек е успял да го върне в правия път..и този човек..каза ,че това...нещо ще му остане за цял живот ,че ще го помни вечно..и даже сега си мисли ,че всички....го ненавиждат..заради наркотиците....не може да погледне семейството си във очите..изживява някакъв пълен кошмар..мислят го за пълна отрепка а той имаше доста проблеми..и за това прибегна към наркотиците!
    съгласничка съм
    Има две непреодолими трагедии в живота: едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата да си го възвърнеш!


  11. #11
    Ако темата не е ебавка, веднага в комуната. Иначе както си е почнал-много малко ти остава.
    Skype: SpeeDLy

  12. #12
    haha bati tapata ebavka
    a po temata:ne ti vaob6te ne si narkoman

  13. #13

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си