.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699

    За какво го пиша това...?

    Днес с част от класа (зубърите) отиваме до магазина да ядем. И по пътя задминаваме 2-ве от моя клас и виждам че едната се заглежда по някви "върли метълчета" и я бъзикам и й викам "к'во ги огляаш ве" и я бутам, а тя захласната, ама...
    Само единия видах че е с тениска на Металика и че е с още двама. И пресичат те, ама в последния момент виждам че едната тениска..нещо ми се стори..де да знам. Едните си пресякоха (тоз "металика"-ката и някъф виетнамец с него), а другия го придърпах да му видя тениската.
    "Не бъди глупак! Кажи не на чалгара!" отгоре пишеше нещо анти-чалга незнам си к'ви и отдолу "Planeta TV" и знкчето там и задраскани като знак забранено. Отзад пишеше сайт Много ме зариби туй лапе. Не знам защо ви го пиша туй...може би защото...ае хора...не всички са олигофренясали фешъни слушащи чалга.

    Въпреки ако се замисля...излагат музиката. В Бургас преди няколко седмици видях...някъф ужас. Момиче, фешънка с пола дълга няква разпиляна нашарена с дълга пусната коса и чехли, дебела с тениска... на Цепелин ли беше или на Пърпал не помня. Ужасяваща гледа е чесно. А Вчера видах накъф...пак с тениска на Металика и изсулените дънки

  2. #2
    Хм...има ги и тук такива(Троян) Има еидн дето ходи с някакви смесени метало рапарски дрехи...Незнам...Лично аз слушам бая стилове..най-вече рок и диско примерно..такива велики парчета дет са хитове.Но дои и метал примерно да почна да слушам никога не бих се обличал като метал!Музиката хубаво хубава е ама защо трябва се правя на изруд !?Тоест не искам да обидя металите лично мнение.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    518
    Абе най-яко е да си Чалга метъл или ГенгстЪ МетъЛ.
    110 Mo6nо бан поради системни нарушения на 8 и 11 точка повторно след бан на предишен профил.
    80.95.22.55
    84.43.153.36

  4. #4
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Mo6nо
    Абе най-яко е да си Чалга метъл или ГенгстЪ МетъЛ.
    Ае шанс! Аз пък най-често си се нося...дънки, туристически обувки, някой елек или суичър. Само дето съм бръснат и с мешка и зависи от горната дреха да лъсне някой карабинер. Инъче съм си точно фешънче Ако сложа и ризка съм...нямма думи. Ама то вече к'во да си купуваш ... тениска примерно. То гъз връз глава по улиците...сички с тениски на металика (предимно) и някви фредъли, темпоратиони (тъй пък как ли е) и..ужас. То по-скоро тъй ще е мода ся. Само дето тия сигурно и грам не разбират от музика

  5. #5
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    То по-скоро тъй ще е мода ся. Само дето тия сигурно и грам не разбират от музика[/color]
    Оле .. колко си прав. Ония ден видях една баба от махалата с тениска на Helloween и шалвари отдолу. (айде по-приемливо , може да си е купила от втората употреба за по-евтино) , но сега всеки втори на улицата е с тениска я на Metallica , я на Kurt Cobain , Iron Maiden .. Пф , кво им става на тия хора .. . И наистина повечето от тях и представа си нямат , какво е това , което е изобразено на тениските им

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Оле .. колко си прав. Ония ден видях една баба от махалата с тениска на Helloween и шалвари отдолу.
    Не знаеш. Може би е тръгнала да плаши малките дечица...
    110 Mo6nо бан поради системни нарушения на 8 и 11 точка повторно след бан на предишен профил.
    80.95.22.55
    84.43.153.36

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    offf
    dokoga tva razdelenie na "fashion"-i i "metali" ???
    na kvi se praqt metalite , che kato ste celite v cherno i s shlifer i kubinki na 40 gradusa i ste mnogo inteligentni i umni li ??
    kvo vi prechat chalgarchetata ?
    kva e taq postoqnna zloba
    kvi sa tiq razdeleniq ?

    vseki ima pravo na greshno mnenie , vseki da si slusha kvoto si iska
    no da razdelqash horata samo spored tova koeto slushat i da im slagash etiketi bez da gi poznavash - tva e tupo , adski tupo !
    sprete se !

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    518
    Прав си няма смисъл от разделение. Голяма част от метълите сме фешъни...
    110 Mo6nо бан поради системни нарушения на 8 и 11 точка повторно след бан на предишен профил.
    80.95.22.55
    84.43.153.36

  9. #9
    Guest
    Всеки да слуша каквато музика харесва и да се облича както иска!!!

  10. #10
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Е то си е практика да гледаш някфи клошари с тениски на култови групи. Сигурно всеки ден виждам. Скатери със тениски - също. Като в ипречат - хващате ги, събличате ги и си окачате тениските на стената (което ми напомни, че един фр ми е общал да ми даде една тениска на МЕталика щото му е малка )

    Saatana vittu perkele hate crew!

  11. #11
    shto li poznavam edna grupa mom4eta ot stz deto imat takiva flanelki
    nali predstavlqva eto tova?


  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    400

    Re: За какво го пиша това...?

    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Днес с част от класа (зубърите) отиваме до магазина да ядем. И по пътя задминаваме 2-ве от моя клас и виждам че едната се заглежда по някви "върли метълчета" и я бъзикам и й викам "к'во ги огляаш ве" и я бутам, а тя захласната, ама...
    Само единия видах че е с тениска на Металика и че е с още двама. И пресичат те, ама в последния момент виждам че едната тениска..нещо ми се стори..де да знам. Едните си пресякоха (тоз "металика"-ката и някъф виетнамец с него), а другия го придърпах да му видя тениската.
    "Не бъди глупак! Кажи не на чалгара!" отгоре пишеше нещо анти-чалга незнам си к'ви и отдолу "Planeta TV" и знкчето там и задраскани като знак забранено. Отзад пишеше сайт Много ме зариби туй лапе. Не знам защо ви го пиша туй...може би защото...ае хора...не всички са олигофренясали фешъни слушащи чалга.

    Въпреки ако се замисля...излагат музиката. В Бургас преди няколко седмици видях...някъф ужас. Момиче, фешънка с пола дълга няква разпиляна нашарена с дълга пусната коса и чехли, дебела с тениска... на Цепелин ли беше или на Пърпал не помня. Ужасяваща гледа е чесно. А Вчера видах накъф...пак с тениска на Металика и изсулените дънки
    e mamam* kade go pi6e toq sait be samo az li ne go vijdam e*ati

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    518
    Метълика може и да са комерсиални, но бяха велики.
    110 Mo6nо бан поради системни нарушения на 8 и 11 точка повторно след бан на предишен профил.
    80.95.22.55
    84.43.153.36

  14. #14
    RossMaister
    Guest
    Аз пък не разбирам какво толкова и има на чалгата...хубава музика...на маса не може със жица на сички ни е ясно просто не върви...виждам тука анти чалга ала бала абе усетете се бе и какво като пише анти чалга?се 1 някои ще напраи нещо против лиобимата музика на 15/16 от България!!

  15. #15
    faNko
    Guest
    RossMaister Пуснато на: Сря Окт 04, 2006 2:19 am Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Аз пък не разбирам какво толкова и има на чалгата...хубава музика...на маса не може със жица на сички ни е ясно просто не върви...виждам тука анти чалга ала бала абе усетете се бе и какво като пише анти чалга?се 1 някои ще напраи нещо против лиобимата музика на 15/16 от България!!




    Напълно съм съгласен ! Това е музика идеална за маса и за слушане Да вярно е че има и мноо тъпи чалга песни но това не значи че всички са такива Пък и ако беше толкоз гадна тая чалга щеше ли по-голямата част от хората да я слушат Това е балканска музика и много от тия които не си признават щото смятат че е срамно да слушаш чалга всъщност от вътре душата им пее и танцува щот тва е музика за душата \/

  16. #16
    RossMaister
    Guest
    Те Всъщност слушат но псевдо...намалят съвсем тихо да се чува и като влезе някои сменят на ЦОРН(Korn)или нещо друго
    аиде да праиме саит ЗА чалгата
    Now Playing: Amet - Elena Elena(Nasko Mentata - Elena Elena).mp3

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от [B
    a[N]D[i]T[k]a]shto li poznavam edna grupa mom4eta ot stz deto imat takiva flanelki
    nali predstavlqva eto tova?



    -Ю кан спийк инглиш ??
    -Уат ?!

    Click che mamata si e ebalo

    Half Beast Half Men

    Fuck Like A Beast

  18. #18
    Голям фен Аватара на cvetityy
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    софянче съм си
    Мнения
    547
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Всеки да слуша каквато музика харесва и да се облича както иска!!!
    =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
    Има две непреодолими трагедии в живота: едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата да си го възвърнеш!


  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    еххххх само чалгата става за маса...
    добре, че сте вие да ме просветлите, драги ми слепци...

    vsichki sa slepci osven tebe
    ae sipi si edna rakia i naprai edna salata i si pusni DIMMU BORGIR

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    nikoi ne moje da otreche che Kansas , Scorpions , Guns'n'Roses , Nazareth stavat za vecherq .... no ako govorim za pianski izpulnenq s rakia i salatki i momicheta ... ne stava - she trebva da se pusnat kucheci...

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    ГрАд На ГрЕхА...
    Мнения
    764
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    offf
    dokoga tva razdelenie na "fashion"-i i "metali" ???
    na kvi se praqt metalite , che kato ste celite v cherno i s shlifer i kubinki na 40 gradusa i ste mnogo inteligentni i umni li ??
    kvo vi prechat chalgarchetata ?
    kva e taq postoqnna zloba
    kvi sa tiq razdeleniq ?

    vseki ima pravo na greshno mnenie , vseki da si slusha kvoto si iska
    no da razdelqash horata samo spored tova koeto slushat i da im slagash etiketi bez da gi poznavash - tva e tupo , adski tupo !
    sprete se !
    Da tfa e absolutno vqrno ne vi li pisna da opredelqte horata po tova koeto nosqt ili tfa koeto slushat...Vidqh che Аз съм БЪЛГАРЧЕ napisa "не всички са олигофренясали фешъни слушащи чалга" Az slusham chalga puk ne se smqtam za oligofrenqsala...iskash da kajesh che nqma nekfi super zle metulcheta??? Mnogo se draznq na teq razdeleniq

    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    ako trqbva da sme tochni povecheto metali ili se pravat na takiva i se grimirat zaradi "qkite bandi" po MTV ... ili sa shibani narkomancheta deto lejat po peiki i ochite im sa kato na Am-Gul
    posle koito slushal metul .. bil inteligenten
    i koi po-tochno -> tezi koito sa poziorcheta ili narkomanite ?!
    are slushaite si muzikata i si gledaite v sobstvenata chiniq .. zashtoto za horata kato cqli metulite , a ne chalgarite sa propadnalata izmet bez vqra v jivota , gledashti samo da se bocnat nekude , peshti kolko velika e Smurtta

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    ako trqbva da sme tochni povecheto metali ili se pravat na takiva i se grimirat zaradi "qkite bandi" po MTV ... ili sa shibani narkomancheta deto lejat po peiki i ochite im sa kato na Am-Gul
    posle koito slushal metul .. bil inteligenten
    i koi po-tochno -> tezi koito sa poziorcheta ili narkomanite ?!
    are slushaite si muzikata i si gledaite v sobstvenata chiniq .. zashtoto za horata kato cqli metulite , a ne chalgarite sa propadnalata izmet bez vqra v jivota , gledashti samo da se bocnat nekude i depresanti , peeshti kolko velika e Smurtta

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    mm ot 4 sekundi ne znam dali moje da se razbere neshto ... ama pak se opira do vupros na vkus , na tva ne znam kak shte piq , ama puk obicham da piq , slushaiki Enigma primerno.. nz

    Edit : haha , kato si go pusnah oshte 3-4 puti malko mi prilicha kato pesen na Goran Bregovic

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    golqma razlika ima ot kupon do sqdane na masa....
    primerno na po-minalata nova godina otkachahme na Oomph! - Augen Auf ... no ako sedna na po edna mastika edva li shte mi se ponravi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си