.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Aba 6te vidite bre

  1. #1
    Bitchi
    Guest

    Aba 6te vidite bre

    Драги приятели и съотечественици. Забелязвам днешно време голяма промяна в поведението на младото поколение. Образуват се социални разлоения които не са на расова основа. И за какво говоря, Рапъри, как да се изразя келеши, които си търсят боя. Неразбирам какво им прави удоволствие да си сложи гащи три номера отгоре, да си купи някъв ланец за 5 лева от някоя сергия и да ми се прави на големия тешкар. Не заради друго, ами зареди себе си. Това е смешно просто смешно. Най-лошото се надценяват, вече съм мачкал 2-3ма . Аде да не се правите на голямата работа, а да ставате на хора, за ваше добро!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    middle_of_nowhere
    Мнения
    147
    mnogo si prav ama ne be6e nujno da se samoiztakva6 s tfa 4e si nabil 2ma-3ma
    world of insanity supposes that good things would never come to an end!! =)

  3. #3

    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София
    Мнения
    30
    Нещо против рапърите ли имаш или тежкарите като цяло?

  4. #4
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Е, стига бе, мачкателю. 'Ся вече ще си вдигам смъкнатите дънки над пъпа, тамън до областта на гръдния кош.. щом си на свобода още.. )

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Вече стана модерно да се "възмущаваш" от рапъри и тежкари..


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  6. #6
    Май не правиш разлиак между рапъри и позьори? Кретен! Ще нося квито дънки искам. Ще се нося както ми е кеф и гледай да не ти се случи да ми кажеш в лицето че си шибан мразещ идиот.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си