.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 111
  1. #1
    Guest

    За срещуположния пол в държавата вкоято сте

    Vuprosa mi e kakvo mislite za srejupolojnia pol v durjava kudeto ste?
    Eto az ot 4 god jiveia v USA i sum momiche. V nachaloto amerikancite mi se struvaha strashno grozni i che po hubavi ot BG momchetata niama.
    No sega mnogo me kefiat i si imam gadje- amerikanec.
    Ne che se kefia ili neshto podobno, prosto iskam da razbera kakvo vi e mnenieto za srejupolojniat pol? Imali li ste gadje-ne bulgarin ili imate v momenta? Bihte li bili gadjeta s niakoi ot druga strana?
    Haide chakam vashite otgovori

    CoRrEctEd bY aB-uSeR
    Заглавието трябва да е написано на кирилица!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    nqmala sam no edin italianec bi bil dobre do6al nasre6ta
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    ami imax predi,gadje ispanec be6e super.

  4. #4
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Аз съм доволна от унгарските мъже. Жените са отвратителни обаче - или адски хърбави кобили (ще речеш само кожа и косми) или зодия кит.

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  5. #5
    Hei az prekarah 1 godina v USA tam izlziah s edno negarche-amerikanec. Ne beshe otromantichniq tip muje. Nqmashe rozi i liubovni kartichki no otnoshenieto mu kum men vinagi e bilo mnogo korektno. Vurnah se predi poveche ot 2 meseca i oshte mi lispva. Sega jiveq v Ispaniq i smeq da tvardq che ispancite mise vijdat grozni, no predpolagam che sled vreme i tova shte se promeni. Obichaite se

  6. #6
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Аз също живея в Щатите.. Ами какво да ти кажа, има и хубави американци. Но най-много си падам по поляците и руснаците Но предишното ми гадже беше американец, но сега съм с руснак
    ♥ ♥ ♥

  7. #7
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Французите ми се струваха ужасно грозни повечето. Докато бях във Франция *хах* се запознах с едни руснаци и си ходех с руснак - много ме кефят тея хора.
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  8. #8
    az sam v ispaniq,no mislq che momchetata sa hubavi .. kakto si varvq i po ulicata sam sreshtala dosta simpatichni,no navsqkade ima takiva

    Just laying on the beach and having fun...

  9. #9
    Аватара на MONKATA_PLN
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    испания
    Мнения
    10
    ммм на мен не ми харесват като цяло испанците.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Момичетата в Канада не са оферта, поне за мен.

  11. #11
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от morenita
    Hei az prekarah 1 godina v USA tam izlziah s edno negarche-amerikanec. Ne beshe otromantichniq tip muje. Nqmashe rozi i liubovni kartichki no otnoshenieto mu kum men vinagi e bilo mnogo korektno. Vurnah se predi poveche ot 2 meseca i oshte mi lispva. Sega jiveq v Ispaniq i smeq da tvardq che ispancite mise vijdat grozni, no predpolagam che sled vreme i tova shte se promeni. Obichaite se
    АААААААААААААААААААААААА, егър?Господи къде си?Трябва да бъдеш убита!Заразата трябва да спре!Бати уродите,и аз тук виждах няква "българска" пача да се движи с негър,бах ужаса,как не ви е гнус бе?

    Иначе НЕ,бих бил с друга само ако съм пиян и тя е рускиня,иначе НЕ!!!!!
    Руснаците са много хубави хора!
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  12. #12
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Цитирай Първоначално написано от morenita
    Hei az prekarah 1 godina v USA tam izlziah s edno negarche-amerikanec. Ne beshe otromantichniq tip muje. Nqmashe rozi i liubovni kartichki no otnoshenieto mu kum men vinagi e bilo mnogo korektno. Vurnah se predi poveche ot 2 meseca i oshte mi lispva. Sega jiveq v Ispaniq i smeq da tvardq che ispancite mise vijdat grozni, no predpolagam che sled vreme i tova shte se promeni. Obichaite se
    АААААААААААААААААААААААА, егър?Господи къде си?Трябва да бъдеш убита!Заразата трябва да спре!Бати уродите,и аз тук виждах няква "българска" пача да се движи с негър,бах ужаса,как не ви е гнус бе?

    Иначе НЕ,бих бил с друга само ако съм пиян и тя е рускиня,иначе НЕ!!!!!
    Руснаците са много хубави хора!


    Както и да е. Ходила съм с чернокож и се разбирахме чудесно. И все пак - несериозни тийн истории - беше по-скоро едно хармонично приятелство. Каквото и да си говорим, по-трудно е да се сближиш истински с човек от друга култура.

    Иначе сега съм в Италия и италианските мъже не ми допадат - много са напористи, много разглезени, прекалено самоуверени, твърде упорити...направо досадни. И крайно неверни. Може би така ми се струва, защото в момента не проявявам никакъв интерес към общуване с мъже (една жена, която търси флирт и закачки, сигурно ще бъде във вихъра си тук). Имам приятел в България и не смятам, че някъде по света ще намеря човек, с който така да се сближа и толкова да обичам.

  13. #13
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Цитирай Първоначално написано от morenita
    Hei az prekarah 1 godina v USA tam izlziah s edno negarche-amerikanec. Ne beshe otromantichniq tip muje. Nqmashe rozi i liubovni kartichki no otnoshenieto mu kum men vinagi e bilo mnogo korektno. Vurnah se predi poveche ot 2 meseca i oshte mi lispva. Sega jiveq v Ispaniq i smeq da tvardq che ispancite mise vijdat grozni, no predpolagam che sled vreme i tova shte se promeni. Obichaite se
    АААААААААААААААААААААААА, егър?Господи къде си?Трябва да бъдеш убита!Заразата трябва да спре!Бати уродите,и аз тук виждах няква "българска" пача да се движи с негър,бах ужаса,как не ви е гнус бе?

    Иначе НЕ,бих бил с друга само ако съм пиян и тя е рускиня,иначе НЕ!!!!!
    Руснаците са много хубави хора!
    Ти как си с главния....?!

  14. #14

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    somewhere i don't belong
    Мнения
    27
    англичаните и общо взето "британците" до един са зодия динозавър за мен..

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от SliPknoT_girl
    англичаните и общо взето "британците" до един са зодия динозавър за мен..
    Разбирам те...

  16. #16
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Opredeleno ne mi haresvat Kipurcite.Nito na vun6en vid(tvurde kosmati sa i izglejdat ne4istoplutni,niski,ili mn klio6tavi ili mn debeli..) nito kato mantalitet(absoliytni seliani,prostaci,tvurde razglezeni,...).
    Gadjeto mi s koeto biahme zaedno 2 godini be6e rysnak s grucki koreni i biah mn dovolna ot nego

  17. #17
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    О да руснаци и поляци са огън мъве така да се каже,мисля,че има и готини германци

  18. #18
    Аватара на Sladyranna
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В сърцето му!
    Мнения
    318
    За мен Американците са грозотия и половина...Да видиш някой хубав е едно на 1000.
    Мен ме кефят испанците и италиянчетата
    А поляци например не трая защото ме дразнят момчета с руса коса


  19. #19
    mi mene ispancite ne me kefqt mnogo na vyn6nost (padam si po rysi4ki ) ama ina4e sa jestoki ne sa za izpuskane
    ___~*~ l

  20. #20
    Да,има много сладички испанци...и много се нервя,като видя някой сладур,хванал под ръка някое плашило....преди да дойда в Спаин си мислех,че испанките са едни от най-красивите жени....ЗАБЛУДА Ма сега не мога да се захласвам много,чееее,Шамарите на гаджето са големи,пък мноо ревнив до скоро ходех на даскало,и съучениците ми бяха негри(мали)бях само аз момиче,с 18 мъжки,мн си ме гледаха,носеха ми раничката,говорехме си с жестове и мимики,нито те разбираха испански...нито аз...беше весело и много им се кефех

  21. #21
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от pepita87
    Да,има много сладички испанци...и много се нервя,като видя някой сладур,хванал под ръка някое плашило....преди да дойда в Спаин си мислех,че испанките са едни от най-красивите жени....ЗАБЛУДА Ма сега не мога да се захласвам много,чееее,Шамарите на гаджето са големи,пък мноо ревнив до скоро ходех на даскало,и съучениците ми бяха негри(мали)бях само аз момиче,с 18 мъжки,мн си ме гледаха,носеха ми раничката,говорехме си с жестове и мимики,нито те разбираха испански...нито аз...беше весело и много им се кефех
    Испанките хич не са лоши, особено като се нагласят за дискотека, не знам къде попадаш на злета, аз лично рядко виждам отблъскващи грозотии.
    Левски шампион але але!

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Цитирай Първоначално написано от pepita87
    Да,има много сладички испанци...и много се нервя,като видя някой сладур,хванал под ръка някое плашило....преди да дойда в Спаин си мислех,че испанките са едни от най-красивите жени....ЗАБЛУДА Ма сега не мога да се захласвам много,чееее,Шамарите на гаджето са големи,пък мноо ревнив до скоро ходех на даскало,и съучениците ми бяха негри(мали)бях само аз момиче,с 18 мъжки,мн си ме гледаха,носеха ми раничката,говорехме си с жестове и мимики,нито те разбираха испански...нито аз...беше весело и много им се кефех
    Испанките хич не са лоши, особено като се нагласят за дискотека, не знам къде попадаш на злета, аз лично рядко виждам отблъскващи грозотии.
    Въпрос на вкус...не слагам всички под знаменател"злета",но голям процент за мене са такива...давам мнението си от женска гледна точка,не от мъжка А и може би разликата в мненията е там...че ти ги виждаш,когат за дискотека се точат,на тъмно...пък аз ги виждам през деня,.....на светло

  23. #23
    Мене като цяло испанцте не ме кефят,макар че има някои супер сладки,ама те са рядкост!
    Suavemente besa me,que quiero sentir tus labios besando me otra vez!

  24. #24
    аз не може да се каже че съм имала гадже от друга страна... нещо такова се получи обаче за 1 ден - поляк беше

  25. #25
    първата ми "любов" тук беше руснак... оказа се прост... не ги обичам
    после и една моя приятелка си изпати от руснак... и вече страня от момчетата руснаци...

    следващата ми такаммм несподелена любов беше Българин... харесах го защото беше българин... толкова

    Сегашната ми "любов" е американец и е черен. Интересно как, но просто не мога да си се представя с бял американец... мн са ми лигави и тъпи пък хубавите радко се срещат.
    Знам че бяла и чернокож не се приема мн... наще ще ме убият пък баба ми като разбрала, леля ми каза че почнала да се вайка.

    МНого ама много е мил с мен. Разбира ме... шегуваме се постоянно и интересното е че разбира българските ми малко странни шеги. Мн приятели са ми казвали че хумора ми бил странен... както и да е.
    Хубавото е че той не е от тея гангстери... черен е, но се държи като бял... говори като бял... и живее в хубав квартал. Родителите му са работливи... не като повечето черни тука. От хубаво семейство е просто... и тва е от значение. Иначе не се виждам с някой гангстер примерно... нестига че ме отвръщават ами и не ги разбирам като говорят хахаха

    Има хубави Американци наистина... ама просто Европейците са най-хубави. Една съученичка ходи до европа за пролетната ваканция сега и каза че искала там да живее... че всички момчета изглеждали мн добре... че се стараят да изглеждат добре, не като повечето американци тук.
    И аз съм на същото мнение...

    Аааа... забравих. Имахме един съученик от Франция само за един семестър и беше ...... ммммм..... много хубав.... ама се оказа наркоман

    и тва е горе долу....
    Мн писах...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си