.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: кирилица

  1. #1

    кирилица

    Нещо стана с кирилицата на компютъра. Flex type отдавна го зарязах щото не работи въобще, обаче сега незнам какво стана и с тази кирилица дето си ми е на комп. Просто не се появява вече. Изчезна. Знам от къде да я пусна, но не става. Нищо не се появява. Как да я оправя?
    "Don't walk in front of me, I may not follow. Don't walk behind me, I may not lead. Walk beside me and be my friend."

  2. #2
    Forslor
    Guest

    Re: кирилица

    Цитирай Първоначално написано от friendly_girl
    Нещо стана с кирилицата на компютъра. Flex type отдавна го зарязах щото не работи въобще, обаче сега незнам какво стана и с тази кирилица дето си ми е на комп. Просто не се появява вече. Изчезна. Знам от къде да я пусна, но не става. Нищо не се появява. Как да я оправя?
    Изчезнал ти е Language bar - а ли ?

  3. #3
    ами да изчезна
    "Don't walk in front of me, I may not follow. Don't walk behind me, I may not lead. Walk beside me and be my friend."

  4. #4
    Forslor
    Guest
    Control Panel >>>Regional and Language Options>>>Languages>>>Details >>>отдолу където пише Preferenses цукаш Language BAR >>>Салгаш отметка на Show language bar ..... и цъкаш OK

  5. #5
    Language BAR е не активна. Не може да се натисне.
    "Don't walk in front of me, I may not follow. Don't walk behind me, I may not lead. Walk beside me and be my friend."

  6. #6
    Forslor
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от friendly_girl
    Language BAR е не активна. Не може да се натисне.
    Mи тогава като стигнеш до Language BAR дай Аdd и добави Bulgarian ...Bulgarian Phonetic или там какъвто имаш ... и пробай пак.

  7. #7
    ne stava
    "Don't walk in front of me, I may not follow. Don't walk behind me, I may not lead. Walk beside me and be my friend."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си