.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: for girls :)

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    В мечтите ти :)
    Мнения
    237

    for girls :)

    Я разкажете малко за първия си сексуален контакт с момче...как беше?имаше ли болка,кръв...? На колко години бяхте... След това съжелявахте ли...а сега?
    Сънувай,ако ще живееш вечно,живей,ако ще умираш днес!

  2. #2
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Ами беше ,когато бях на 14 /т.е. миналата година/.С приятелят ми ,с който бях 7 месеца и аз много го обичах ,а и той мен.
    Много ме боля ,но кръв не ми тече /и по-добре ,защото без това страшно много се страхувах/.Не съжалявах и не съжалявам!!!

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Еми бях на 15 и 4 месеца Не бях кой знае колко голяма
    Направих го с единственото момче, което съм обичала до сега(вече сме разделени).
    Не, тогава не съжалявам, не съжалявам и сега, даже се радвам, че не съм изпуснала момента и съм го направила с момчето, на което наистина съм държала.
    Да, болеше ме адски много, има кръв, но беше като цяло малко...
    Иначе как беше - странно и болезнено
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nqkade si
    Мнения
    151
    Май имаше и преди такава тема.Да ти кажа честно нямаше нито кръв,нито болка,но съжалявам-не за първия,а за следващите.
    Искам ги YOUR EYES,
    защото са VERY NICE.
    Първо LOOK AT ME,
    после DON'T FORGET ME.

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    94
    Аз бях почти на 14,без 3 месеца.Нямаше кръв само малко болка,не съжалявах тогава,не съжалявам и сега,защото съм със същото момче вече 3 години и 3 месеца.Като цяло беше приятен 1-я ми път.

  6. #6
    ice princec
    Guest
    mi da vi kaja bqh na 15 i ne sajalqvam nito 4e go napravih nito 4e e s toq 4ovek a za krav nqma6e samo malko no to 4ak sled tova i ne bole6e to vsi4ko si e na psihi4na osnova

  7. #7
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Беше преди около 7 месеца с приятеля ми,с който сме вече заедно повече от 2 години.Не съжелявам ни най-малко,не ме боля много-повече ме беше страх.Кръв нямаше и изобщо като за първи път си беше ок.Споменът определено е приятен!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Stz
    Мнения
    700
    Ами бях на 15 и половина!Бях ходила с момчетокъм 2 месеца,но го обичах достатъчно и се чувствах напълно готова!В началото много ме болеше,но само към 5 минути,после вече стана хубаво! Иначе за кръв имаше съвсем малко!


    Vnimavai kakvo si pojelava6,za6toto moje i da go polu4i6!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    325
    ...

  10. #10
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами много пъти съм писала по такива теми...първият ми път много ми хареса.В началото ми беше неприятно,но после стана приятно.Бях на 15 и половина някъде точно и го направих с единствения човек,който ще обичам(с любовта на живота ми).

  11. #11
    nqkoq si
    Guest
    [ami na men za purvi pat mi beshe kato bqh na 17 godini s priqtelq mi s kogoto sme oshte zaedno.Sega sam na 20.Beshe mnogo stresirashto,priteshnqvash se,strah te e da ne te boli,no obshto vzeto beshe dobre.Imashe kruv no tova da ne te plashi.No vnimavai koe e momcheto,spored men tova e nai vajnoto,podhodat mu,abe vsichko.Uspeh

  12. #12
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    на 15, миналото лято тоест почти не ме болеше, нямаше кръв
    не беше с човек, когото обичам, но не съм и искала да е с такъв.. може да се каже, че просто ми трябваше някой, който да свърши работата
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  13. #13
    Голям фен Аватара на sexy_tigar4e_MM
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    SOFIA
    Мнения
    664

    Re: for girls :)

    Цитирай Първоначално написано от The`G_i_r_l
    Я разкажете малко за първия си сексуален контакт с момче...как беше?имаше ли болка,кръв...? На колко години бяхте... След това съжелявахте ли...а сега?
    na 15 -ne me bole6e ,nqma6e kruv. ... i ne sujalqvam (pone za sega ) \/

  14. #14
    Бях на 17 без 1 месец. Направих го с момчето, с което съм и до днес. Нямаше болка, може би малък некомфорт, нямаше и кръв. Не съжалявах, не съжалявам и никога няма да съжалявам, че го направих с него.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  15. #15
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Цитирай Първоначално написано от Aleandra
    Бях на 17 без 1 месец. Направих го с момчето, с което съм и до днес. Нямаше болка, може би малък некомфорт, нямаше и кръв. Не съжалявах, не съжалявам и никога няма да съжалявам, че го направих с него.
    Същото обяснение бих дала , само дето годините ще са 16 и 4 месеца.

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  16. #16
    Mi az malko sujalqvam za purviq si put no samo zaradi tova 4e mi se slu4i malko rano-na 14god.Slu4i se mn nepredvideno i mi be6e ujasno-mn me bole6e i pone stana burzo i ne turpqh mn bolka.Ina4e se radvam za6toto go napravih s mom4e koeto naistina e mn tochen i o6te hodim ot 2god!Mi tva e mai))))

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    не сажалявам за парвия си път въпреки че беше мно тъпо ..нямаше бока и кръв ...както и да е ... беше тъпо ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си