.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Guest

    Наркопедия

    Някой ако може да ми даде линк за наркопедията , моля ви , защото ми трябва доста спешмичко...

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    a kакво е това ?!

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  3. #3
    SweeT_PussycaT
    Guest
    аз лично я имам на компа ако искаш да ти я пратя по скайпа или по нещо друго кажи

  4. #4
    Guest
    ИМаше я в датата по едно време, но виж, и там нещата не са 100процента изчистени от ДИЗИНФОрмация въпреки че е доста по обективна от всички други помии дето се ШИРЯТ

    СЪВЕТ: ВЛЕЗ В УИКИПЕДИЯ, (АНГЛИЙСКАТА ВЕРСИЯ) И ЧЕТИ ОТ ТАМ ИНФО
    , ПОТЪРСИ В НЕТА ПОСЛЕ ОТДЕЛНИ НЕЩА, ПАК На АНГЛИЙСКИ. КАТО НАМЕРИШ 5-10 РАЗЛИЧНИ ИЗТОЧНИКА, ЩЕ ДОСТИГНЕШ ДО ГОРЕ ДОЛУ ОБЕКТИВНАТА ИСТИНА>

    ПАЗИ СЕ ОТ ДИЗИНФОРМАЦИЯТА-> НАЙ Големия ВРак НА днеЩШНото Глобално ИНтернет и МЕдйн общество.!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от SweeT_PussycaT
    аз лично я имам на компа ако искаш да ти я пратя по скайпа или по нещо друго кажи
    Много ще съм ти благодарна , че ми трябва... няма я нито в дата ... нито никъде , отдавна я затриха там ... за това се обърнах към форума с надеждата , че някой ще ми я прати . Ако можеш на е - male ми der_teufel_f@yahoo.de ще съм много щастлива...
    Никога не споря с онези , чието мнение не уважавам .

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от SweeT_PussycaT
    аз лично я имам на компа ако искаш да ти я пратя по скайпа или по нещо друго кажи
    ei moje li i na men da mi q prati6 ? skype:tovasumazmai
    Me nah don't need nuttin' else but health,wealth and knowledge of myself...
    skype:tovasumazmai

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си