.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Коя съм аз?

    Аз не съм реална - само една фантазия. Аз не съм истинска - куп лъжливи мисли и чувства. Аз не съм смела - сърцето ми се свива в най- дълбокото кътче на душата ми всеки път ,когато има шанс да те загубя. Аз не съм упорита - след всяка крачка напред правя две назад. Аз не съм щастлива -зад всяка моя усмивка се крият купища сълзи.Аз не съм тази ,за която ме мислиш. Не дишам, не мисля, не съществувам. Онова момиче е само в твоите представи и мечти. То е плод на твоята вяра в доброто и красивото, в светлината на утрешния изгрев, в топлината на розовия залез...Аз не съм твоя! Аз съм част от теб. Аз съм въздуха, който дишаш, аз съм капката вода на устните ти. Аз съм мисълта, която те топли и в най- студените зимни дни. Аз съм чувството, което ти дава сили да продължаваш да се бориш. Аз съм онази част от сърцето ти, с която обичаш и живееш. Аз съм кръвта ,която пулсира във вените ти. Аз съм тази, която се промъква в безсънните ти нощи, сяда до теб и те гледа с нежна усмивка. Аз съм Луната на звездното небе , към което си отправил поглед. Аз съм част от теб и ти си част от мен. И днес ,и утре, завинаги твоя..
    Аз свикнала съм искрено да давам по мъничко от моето сърце, но често цялото го разпилявам и събирам го парченце по парче. Не ми тежи в тази теорема, че всеки гледа обич да краде, но ми тежи, че всеки алчно взема и нищичко не ще да ми даде.

  2. #2
    ох... Много е хубаво
    What I want, is what I need!
    What I need,is METAL and SPEED!

  3. #3
    Guest
    много е красиво и нежно
    нямам какво повече да кажа освен, че и подписа е написан в същия дух

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    165
    Mnogo e hubavo napravo strahotno !!!

  5. #5
    Страхотно е!!! Просто нямам думи!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Navsqkade po vsqko vreme :)
    Мнения
    295
    Хубаво и искрено звучи...
    Once you lose yourself you have two options - to find the person you used to be or to lose that person completely...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си