.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    guesss
    Guest

    Възпалена ми е кожята на главичката на ...

    Можеби от 1 седмица ми е възпалена кожята около главичката ( и по точно края на кожята където се бели ) В начялото ме сърбеше ужясно, но след няколко дена сърбежя отмина и си остана с леко възпаление. Това небеше проблем до преди 3 дена когата имах полов акт и отново се появи смесеното чуство на болка и сарбеж.

    Моля някои ако знае от какво е и как мога да се оправя да сподели. И също така ще ви помоля да не ме праштате на лекар, защото ако не се претеснявах да отида на лекар сега нямаше да се допитвам до вас

    Благодаря ви предварително

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    6 точка от правилника!

  2. #2
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Членът ти е бил замърсен, земи си антибиотично кремче, което действа и върху лигавицата. Навремето имаше gentamycin H,беше като панацея,но не се произвежда от 4-5 години. Сега му разпределиха действието в няколко продукта,но единствения,който съм пробвал,е за открити ранички. Едва ли е нещо,от което можеш да се срамуваш,затова ти предлагам да отидеш на лекар. Той/тя ще ти метне само един поглед и ще ти каже с какво да успокоиш лигавицата на главичката. После поддържай добра хигиена.
    Докторът,все пак,си е най-доброто решение. Те затва са учили урология,за да помагат на хора с такива проблеми (и щото на изпита за специализация са изкрарали 3-ки)
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  3. #3
    Guest
    Днес си купих Антибиотик, но про4етох в инструкциите че често наблюдавани нежелани реакции са: зачервяване и лющене на кажата каква е вероятноста да си намажя кажата около главичката на песиса и да почне да се лючщи

  4. #4
    можеш да имаш гъбички,по-добре посети уролог.а за кремовете Canesten е много добър антимикотик.( от микоза - гъбичка)
    Любовта е като вятъра - неможеш да я видиш,но можеш да я усетиш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си