.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Guest

    Болят ме тестесите

    От вчера започна да ме наболява единия тестис, но днес и двата. Сутринта мисля, че нямаше проблем, но сега както си стоя не ме боли само ако се движа... един приятел каза, че е нормално и него го е наболявало ама след съм уж минавало... е и днес ме болят. Може ли да ми кажете какво/ от какво е? Или какво може да е?

    Преди около месец бях на лекар (не искам пак за това моля не ме пращаите ) за друго бях де и тогава видя, че съм имал разширени вени на единия тестис (аз не виждам такова нещо де ама...) .

  2. #2
    Guest
    nikoi li nqma da se obadi?

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    е щом лекаря ти го е казал,значи имаш ти ко искаш да си мине ей тей,тряя да ти изпишат нещо да се мажеш,тейче обратно в болницата

  4. #4
    Guest
    Ne be... ne e za tova. Pitam za kakvo me bolqt, ne zashto ne mi minava, a i az ne mislq 4e imam neshto vyobhste

  5. #5
    kat ti napravat izsledvaniq 6e razbere6 6to te bolqt taka moje i da te bolqt 6tot si spal na krivo

  6. #6
    Guest
    може от много блъскане да е. иначе и мене са ме наболявали ама минават

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Ей тва е вече мъжки разговор!

  8. #8
    Guest

    bravo we

    emi pi4 ko da ti kaja normalno e i mene nekoi put me bolqt zavisi ako trinira6 ne6to az kato beh na plyvane i posle dokato se prbera sum hodil kato tyko6to ebana pytka.!
    a puk ako si luskal mn 6e te boli ama si idi na lekar ako ne te e sram 6ot gi ima vsqkakvi i men me e sram da ida na lekar za ta6acite ama se nalaga na nekoi !!!! :oops: za tva 4e ne se kosi vajnoto e da si zdrav :smt018 a ko predpo4ita6 da ide6 da ti opravat ta6acite ili da ti go ydrejat napravo si kaji [-X :oops: tak4e ne se sramyvai a go GO GO O:) :arrow:

  9. #9
    hihu
    Guest
    pi4 nqma da se pla6i6 i men sa me bolqli topkite i az imam raz6iren kryvonosen syd i men po nqkoga sled zdravoi ebane kato naprava suma tekovi i me bolqt 6te mine

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си