.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29

Тема: A picture

  1. #1
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866

    A picture

    Какво ще кажете за тази рисунка? Sad girl
    Извинявам се за лошото качество предварително!
    Търпя всякакви мнения, просто искам да чуя какво мислите вие и какво бихте ми препоръчали да променя... По принцип не ме бива в рисуването на хора и ми е трудно да ги рисувам, признавам си! Дори тук на тази рисунка аз поне така мисля - първо не харесвам как станаха пръстите й - нещо им има, но и аз самата не мога да разбера какво... Може би са малко тънки и къси Също другото което не е съвсем добре - положението на главата, но и то беше малко странно - трябваше да изглежда така, сякаш момичето е навело глава към дясното си око, с цел да изтрие сълзата от него. Дано сте ме разбрали! Сега сте вие... едва ли ще се престраша да направя някаква коренна промяна понеже ми се е случвало като я направя рисунката вече да не става за нищо, но все пак искам мнението ви! Благодаря!

  2. #2
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    На мен ми харесва
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  3. #3
    Циндил-Пиндил'
    Guest
    Лицето е добре, но пръстите на ръката не са добре оформени. Но продължавай да рисуваш, справяш се добре

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Кефи ме. Забележки не мога да давам,щото не съм някъф специалист,но тва определено ми харесва.. само качеството да беше по-добро
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  5. #5
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Ето я с по-добро качество: Sad girl

  6. #6
    Guest
    Добави там и некфи слетлосенки.

  7. #7
    Последното мнение беше мое

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    518
    Да бъда честен не ми харесва.
    110 Mo6nо бан поради системни нарушения на 8 и 11 точка повторно след бан на предишен профил.
    80.95.22.55
    84.43.153.36

  9. #9
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Цитирай Първоначално написано от Crazy`Witch
    Последното мнение беше мое
    За светлосенките си права, но там е работата че рисунката я прерисувах от една картинка анимация, на която светлосенки нямаше, а аз не умея особено много да ги слагам...

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Dobra e !

  11. #11
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Цитирай Първоначално написано от Ku4eNcE
    Dobra e !
    Мерси много! Не че е нужно да го правите, но честно казано очаквах да не се хареса и да има доста критики, не знам защо така си мисля...

  12. #12
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Мисля , че разположението на устните не е много правилно . Съобрази ги с мястото на носа ... все пак устата не трябва да изглежда крива. Иначе рисунката ми харесва , има какво още да се желае, но е добра

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от priti_kiti
    Кефи ме. Забележки не мога да давам,щото не съм някъф специалист,но тва определено ми харесва.. само качеството да беше по-добро
    На същото мнение съм.

  14. #14
    Пръстите и самата ръка са малко странни, мисля че и носът не пасва на устните, не мога да определя кое от двете не е наред
    Давай смело със светлосенките, имаш гумичка

  15. #15
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Горе-долу ми харесва.Няма да давам никакви критики,защото аз не рисувам добре.

  16. #16
    Седем години учих рисуване, а никога не съм успявала да нарисувам свестен човек....
    Много ми харесва! Продълажвай в същия дух!

  17. #17
    Guest
    Благодаря на всички ви за искрените мнения!
    Whisskas, само не мога да разбера за този най-светлия тон... не би ли следвало след най-тъмния просто да няма друг? Ясно е, че не съм добре запозната с тънкостите на изобразителното изкуство, но никога при светлосенки не съм слагала подобен "на-светъл" тон в края... след най-тъмния. И за това не ми се връзва нещо, но може и аз да не съм права,признавам! Явно трябва да поогледам някои мои например снимки по-отблизо за да го забележа това, но ме учуди, наистина! Утре или някой друг ден може да се позанимавам по въпроса със светлосенките и когато имам възможност ще ви кача новия (надявам се пОдОбРеН )вариант на рисунката. Но определено първо ще започна с едва забележими светлосенки, защото ме е страх да не я окепазя съвсем и ако ми хареса как се получи, тогава ще ги засиля. Пожелайте ми успех Мерси за съветите!

  18. #18
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Може би вече се досетихте, че горният "гостенин" съм всъщност аз
    Искам да попитам още нещо: мислите ли, че ще изглежда маалко по-добре без ето този елемент тУк и да изглежда еТо ТаКа. Мисля че ако това се махне, нослето няма да изглежда толкова.. изрязано ... Абе просто ми изглежда по-добре без този детайл. Но като се замисля именно той може би играе ролята на светлосянка, не знам. Вие какво мислите?

  19. #19
    Guest
    Не искам да бъда критична,но не може да се съди за таланта ти по една прерисувана рисунка.
    Сега за самата рисунка-добра е,но има доста работа по нея-устните са на криво,носа нещо се разминава с веждата,има няква бръчка или нещо подобно,която според мен не е на мястото си,ръката не е добре направена-доста е права,а пръстит са прекаленно дълги и тънки и не изглеждат добре,а малкия пръст е в доста странно положение.
    На колко години си?

  20. #20
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Не искам да бъда критична,но не може да се съди за таланта ти по една прерисувана рисунка.
    Сега за самата рисунка-добра е,но има доста работа по нея-устните са на криво,носа нещо се разминава с веждата,има няква бръчка или нещо подобно,която според мен не е на мястото си,ръката не е добре направена-доста е права,а пръстит са прекаленно дълги и тънки и не изглеждат добре,а малкия пръст е в доста странно положение.
    На колко години си?
    Аз исках искрени мнения, така че не се обиждам че си била кртилична или нещо подобно, дори напротив! Аз също мисля че това не е от най-добрите ми "призведения". Първо - да,наистина си права че за таланта ми не може да се съди по една прерисувана картина, но наистина това ми харесва,а и така човек може да научи доста тънкости... Определено обаче не мога да нарисувам читаво човешко лице(или ако съм го правила, то все едно гледаш човека право в очите - тогава става най-добре при това само женско лице, мъжко май не мога да нарисувам добре) - признавам си!
    Устните са криви,да - това е от положението на самата глава, както вече казах трябваше да изглежда че момичето се е навело на страната на окото, което "избърсва". Но няколко пъти ги трих и на ново ги рисувах и понее това се получи най-добре реших да не ги бутам че може да станат по-зле
    За "бръчката" както ти я нарече - за нея съм сигурна че мястото на оригиналната рисунка беше точно там и според мен тя е в следствие лекото свиване на веждите на момичето, нещо като "намръщване",разбираш ли ме?
    За пръстите аз пък си мислех дори че са малко по-дебелички във върховете, от колкото е неободимо, не знам
    Ами 18, ако това има някакво значение - работата е там, че аз нито се занимавам с рисуване, нито мисля да го правя. Просто това(да рисувам) ми се случва изключително рядко или когато нямам какво да правя, или ако не съм в настроение и ми се иска ей-така да си драсна нещичко. И тогава ако нямам идеи нали ако не мога да си измисля какво да нарисувам, търся си някаква картинка и си я прерисувам - времето минава, докато аз съм улисана до най-малката подробност(поне се старая да се доближава до оригинала...), а това наистина ми действа много успокояващо. Сама можеш да съдиш за настроението ми по рисунката Та затова ти казвам, че не мисля да се занимавам с рисуване, просто исках да чуя мнения за рисунката те и наистина ми помогнаха да осъзная недостатъците й! Мерси много на теб и всички останали!

  21. #21
    аз смятам,че е много ..красива,да точно тази дума търсех.Браво на теб с много усилия ще стане перфектна.БРАВО!!!
    Zimna vecher.tishina,svesht sus plamuk pregorql.Obraz na luna zad prozoreca izgrql.Na legloto-list,moliv,spomen,sqnka otmalqla.Kratak trepet,bolka,stih.Dekemvriiski stud.
    razdqla

  22. #22
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Цитирай Първоначално написано от samotna
    аз смятам,че е много ..красива,да точно тази дума търсех.Браво на теб с много усилия ще стане перфектна.БРАВО!!!
    Благодаря!

  23. #23
    Guest
    otnosno onzi detail ne e ot mnogo golqmo zna4enie dali 6te e tam ili ne(sporet men de)pogledni razstoqnieto m-u vejdite i kosata-ne smqta6 li 4e e tvarde malko?taka rakata e po dobre ot parviq at no ...."kolkoto pove4e tolkova pove4e"ustata mi se vijda leko na krivo i naistina ako sloji6 svetlosenki 6te e mnogo po dobre i nqma da iglejda kato detska risunka.izbira6 si ot kade 6te ti idva svetlinata i ....vsi4ko 6te stane sper

    ina4e si se spravila dobre samo ne se strahuvai da izpolzva6 gumata ako ne6to ne stava

  24. #24
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    pogledni razstoqnieto m-u vejdite i kosata-ne smqta6 li 4e e tvarde malko?
    Ми не е малко, то това си е все едно бретона й и затова така ти се струва! Представи си, че момичето има път на косата си в лявата част на главата и това е просто един голям кичур коса, паднал на челото й... Това е като "Снежанките" и "Пепеляшките" по детските филмчета - на всички им правят обикновенно такива "прически" Не случайно ти спомена че рисунката приличала на детска.. Явно наистина съм измайсторила една "Снежанка" Наистина прилича на такава!!! Хихихих \/

  25. #25
    Black Swan
    Guest
    Има чувство,но няма техника и стил.Продължавай да се упражняваш!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си