.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    iznudena
    Guest

    MOLQ VI KOITO ZNAE ILI SE MISLI ZA PO UMEN OT MEN DA VLEZNE

    AMI 6te prravim pismeno izpitvane po ruski i iskam da mi prevedete ne6to plssss ' moq dom e mnogo krasiv . jiveq na tretiq etaj,a nad nas ima tavan.moq dom se sastoi ot 4 stai , banq i toaletna.moqta staq e mnogo krasiva.napravena e po moi vkus s razli4ni cvetove -sinio rozovo i bqlo.na stenite sa oka4eni plakati na moite liubimi pevci i pevici.az obi4am moq dom.' moql vi prevedete mi go ..imame da go napravim za 1 zzada4a ot vhodno ravnisht... a az nz plssssssssss do 13:00 4asa mi trqbva ako mi pomognete 6te vi obi4am ve4noo

  2. #2
    ixxxxxx
    Guest

    a

    eeeeeeeee brau 10 4oveka proverili temata i nikoi ne otgovarq golqm forum zna4i..((((

  3. #3
    fake
    Guest
    апф..тъкмо мислех да ти го преведа, ама след второто ти мнение се отказах
    нали се сещаш, че никой не е длъжен да ти го превежда, айде да не говорим, че е елементарно

  4. #4
    azzzzz
    Guest
    em mersi vse pak..ami nikoi ne e dl1jen ama mi trqbva za sled malko..i vse pak mersi....

  5. #5
    fake
    Guest
    оф аре живей


    "мой дом очень хороший.я живу на третьем етаже, а над нами (не знам как е таван, пиши покрив) крыша. в моем доме 4 комнаты, ванная и туалет. моя комната очень красивая. она покрашена по моему вкусу в разные цвета - голубой, розовый и белый. на стенах висят плакаты моих любимых певцов и певиц. мне очень нравится мой дом.

  6. #6
    aaaaxaxax
    Guest

    a

    mnogo mnogo mnogo ti blagodarqq...da ne si ruskinqq??)) i az s1m na polovina ruskinq....ama ni6to ne znam

  7. #7
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Цитирай Първоначално написано от fake
    оф аре живей


    "мой дом очень хороший.я живу на третьем етаже, а над нами (не знам как е таван, пиши покрив) крыша. в моем доме 4 комнаты, ванная и туалет. моя комната очень красивая. она покрашена по моему вкусу в разные цвета - голубой, розовый и белый. на стенах висят плакаты моих любимых певцов и певиц. мне очень нравится мой дом.
    ъм...знам че вече май не трябва нужната информация, ама покрив е потолок! Изпитваха ме на това и помня....
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  8. #8
    fake
    Guest
    потолок - таван на стая
    таван с тавански стаи не се сещам как е
    крыша е покрив на сграда

    п.с. ся питах мама, чердак е таван като на къща примерно последния етаж, абе изобщо таван дето си държите някфи неща примерно

    и да, рускиня съм

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    ох,тоз руски и мене ме измъчва
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  10. #10
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Цитирай Първоначално написано от priti_kiti
    ох,тоз руски и мене ме измъчва
    Аууу!Кажи кво те мъчи, щи помогнем!

    fake, ми не разбрах точно за какъв таван става дума!Иначе аз си знам потолок и потолок викам на всички видове тавани, но явно не трябва да е така! Иначе тва че си рускиня е яко!Уважавам руснаците, обичам си и руския! Не че те интересува!
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    а,по принцип точно сега нямам нужда от помощ,но много мерси иначе уча руски за трета година сега и тряя ти кажа,че едно изречение с всичките му правилни там окончания и падежи .. немога да вържа да не говорим пък да съчинявам сама нещо и да го превеждам..
    мерси,когато имам нужда от помощ ще се обръщам към вас
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  12. #12
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Цитирай Първоначално написано от priti_kiti
    а,по принцип точно сега нямам нужда от помощ,но много мерси иначе уча руски за трета година сега и тряя ти кажа,че едно изречение с всичките му правилни там окончания и падежи .. немога да вържа да не говорим пък да съчинявам сама нещо и да го превеждам..
    мерси,когато имам нужда от помощ ще се обръщам към вас
    еми хубу!Вече знаеш къде да търсиш! А относно падежите и окончанията-на мен лично тва ми е най-лесното! Айде няма да скромнича повече!Та ако искаш помощ пускай тема, ше помагаме!
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си