.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Пърхот

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    307

    Пърхот

    Как да го премахнем? Използвал съм много "лекарства" , но нищо ...

  2. #2
    jese_mccartney
    Guest
    nizoral - 2 %. v purvite 4 sedmici 2 puti sedmi4no i sled tezi 4 sedmici vednuj sedmi4no ili vednuj na 2 sedmici za profilaktika.sled izmivane na glavata vtriva6 - seboral forte.tova le4enie se vodi okolo godina za da imam efekt.ako ti iz4ezne purhota i spre6 le4enieto toi pak 6te se poqvi...ot tova nqma oturvane

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Здравей,
    това заболяване го имат над 85% от тинейджърите. И аз съм така вече съм се отказала да го лекувам само си дразня скалпа. Така че моят съвет е да го оставиш, гледай да не се пипаш много често по косата, не си третирай косата със силни шампоани. Просто с времето ще ти мине, освен ако някои от вашите също го имат, тогава просто няма отърване.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    325
    ...

  5. #5
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от SwEeT_pAiN_F
    Здравей,
    това заболяване го имат над 85% от тинейджърите. И аз съм така вече съм се отказала да го лекувам само си дразня скалпа. Така че моят съвет е да го оставиш, гледай да не се пипаш много често по косата, не си третирай косата със силни шампоани. Просто с времето ще ти мине, освен ако някои от вашите също го имат, тогава просто няма отърване.
    дам и го оставя то не минава превръща се в съборея (май така беше) и е тогава гледай ти късмет... Как ще го оставя не се излагай! Така по добре пробвай с Низорал - на мене лично не ми помогна ама при всеки е различно.А пък аз от личен опит ти предлагам да пробваш vichy само това от всичките там спец. продукти ми помогна

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    307
    Преди 1-2 години ми помогна низорал , сега нещо неще... явно трябва винаги да си с него и да не спираш ... а аз 2-3 пъти оп махне се и после ... когато се появи пак... Даже без коса останах един път и не се махна пу...

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Супер работа върши и да си изплакваш косата с отвара от коприва. Зна4и събираш известно коли4ество коприва, слагаш я с вода да кипне и да поври 5-10 мин,прецеждаш, из4акваш да истине и после след като си измиеш косата с шампоан и я изплакнеш си поливаш хубаво главата с водата от копривата. Не изплакваш ами директно си подсушаваш косата. Малко сложно е но върши работа. За няколко седмици ще ти се махне пърхутът. А друг вариант който съм пробвала - катранен шампоан. Смърди отвратително но помага. Успех

  8. #8
    На мен ми помогна това http://sulsena.alle.bg/%D0%BF%D1%80%...A%D1%82%D0%B8/ Сулцсена бях го намерил в някакъв форум буквално след 3тото измиване нямах и следа от себорея/пърхот!!!!

  9. #9
    Шампоан Низорал,миеш се според опътването и си ОК,другия вариянт е шампоан Здраве Форте (мисля,че беше) за себорея,пак къпеш се според оказанието на опаковката!!!!! И давата вариянта съм ги пробвала и помгат

  10. #10
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Каква е тая мода да вдигате теми отпреди 7 години?!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си