nqkoi se pitat za6ot sa se rodili to4no v balgariq?hora gordeite se ot tozi fakt.... az se gordeq makar 4e na momenti iskam da se mahna ot tuk no se pitam za6ot vsi4ki bylgari iskat da zaminat za 4ujbina?kakvo 6te spe4elqt ?pove4e pari?nima te sa vsi4ko ?ne mislq!!!! samo kato se setq 4e vsi4kite mi fr sa tuk i ako zamina nqkade ...kka 6te jiveq bez tqx , bez rodninite mi, kak nqma da moga da im zvanq vseki den i da si lafim po telefona 30min !!!tova e typo adski typo ... iska6 da izbqga6 ot bg?zna4i iska6 da izbqga6 ot stranata za koqto sa se borili tolkova mn bylgari samo decata im da jiveqt v edna po spokoina darjava..neiskam da se mahan ot tuk kakvoto i da stva ,za6otot povqrvaite mi mahnete li s eposle mn 6te sajalqvate ta bg e va6ata rodina kolkoto i da si mislite 4e dr darjavi sa po dobre ot drugite...ne e taka povqrvaite mi....e hodix v ispaniq franciq .....moje da e krasiva da ne go otri4am..no dori na plajovete tam nqma pqsak a kamani ..nqma vtora kato nashata priroda... da se mahna ot rodinata si ,e vse edno da umra !!! ima li smisal da se premesti6 v dr dyrjava hubava dyrjava no rodninite ti priqtelite ti vsi4ko da ostane tuk ?!?!!?shtastlivi li shte ste taka?