.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    In my world
    Мнения
    94

    Пълнолетни в Евросъюза?

    Няколко човека ми казаха, че като влезнем в евросъюза няма да сме пълнолетни на 18, а на 21 мисля, че се бъркат с пълнолетните в Америка, но не и тука. Вие какво ще кажете? Едва бих понесла това нещо до 21г. в къщи без дискотеки, купони и т.н...... плс кажете ми че това не е вярно

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    1 точка от правилника!
    Be yourself no matter what the others say!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    Айде стига бе!Само това ми липсва.Още две години до пълнолетие да се превърнат в 4 Дано това да се отнася само за САЩ
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  3. #3
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Аре, бе! Чули, недочули и вече е истина. Естествено, че няма такова
    нещо, не знам кой ти я е казал тая мъдрост въобще. Що се връзвате на всичко, което чуете?

    Give me your best shot motherfucker!

  4. #4
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    няма такова нещо; някой се е изгаврил с вас. в европа навсякъде е 18, a в САЩ само в няколко щата е 21.

  5. #5
    Guest
    nikoi ne moje da opredeli koi koga 6e stava pulnoleten v edna durjava,osven samata tq.daje i na mars da otideme pak 6e si ostane 18 i nikoi sauz ne moje da go promeni.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    nikoi ne moje da opredeli koi koga 6e stava pulnoleten v edna durjava,osven samata tq.daje i na mars da otideme pak 6e si ostane 18 i nikoi sauz ne moje da go promeni.
    harabiq li ?! хахаххахаххахаххаххахха

    не съм сигурна за кои ставаше въпрос ...аи не ми се търси в момента в интернет ....значи доста извесна в Америка личност даже може би един от призидентите не съм сигурна ...имал дъщеря която била на 20 и решила да пие 1 бира ..... пила тя бира и след тва лижала определени месеци в затвора за 1 бира .... знам че доста малко хора ще ми повярват но е така ...

    мисляче тов аза европа е вярно ...но не съм сигурна ..... маиката си ебало ако е така .... въпреки че то ся няма ме 18 и пак си ги праим тия неща ..такаче .....се тая ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  7. #7
    Guest
    дрън-дрън, тва в амерка..
    тука е европа.


  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    nikoi ne moje da opredeli koi koga 6e stava pulnoleten v edna durjava,osven samata tq.daje i na mars da otideme pak 6e si ostane 18 i nikoi sauz ne moje da go promeni.
    harabiq li ?! хахаххахаххахаххаххахха

    не съм сигурна за кои ставаше въпрос ...аи не ми се търси в момента в интернет ....значи доста извесна в Америка личност даже може би един от призидентите не съм сигурна ...имал дъщеря която била на 20 и решила да пие 1 бира ..... пила тя бира и след тва лижала определени месеци в затвора за 1 бира .... знам че доста малко хора ще ми повярват но е така ...

    мисляче тов аза европа е вярно ...но не съм сигурна ..... маиката си ебало ако е така .... въпреки че то ся няма ме 18 и пак си ги праим тия неща ..такаче .....се тая ...
    66666666666ei harabiq e moq laf we

    П.П. а по темата тва е пълна лъжа само в Америка е така

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    562
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    nikoi ne moje da opredeli koi koga 6e stava pulnoleten v edna durjava,osven samata tq.daje i na mars da otideme pak 6e si ostane 18 i nikoi sauz ne moje da go promeni.
    harabiq li ?! хахаххахаххахаххаххахха

    не съм сигурна за кои ставаше въпрос ...аи не ми се търси в момента в интернет ....значи доста извесна в Америка личност даже може би един от призидентите не съм сигурна ...имал дъщеря която била на 20 и решила да пие 1 бира ..... пила тя бира и след тва лижала определени месеци в затвора за 1 бира .... знам че доста малко хора ще ми повярват но е така ...

    мисляче тов аза европа е вярно ...но не съм сигурна ..... маиката си ебало ако е така .... въпреки че то ся няма ме 18 и пак си ги праим тия неща ..такаче .....се тая ...
    66666666666ei harabiq e moq laf we

    П.П. а по темата тва е пълна лъжа само в Америка е така

    тва бях аз сорка.

    П.П. да добава че темата не е за тука
    В този момент има 6 милиарда 502 милиона,867 хиляди и 120 човека в света.Повече или по-малко.А понякога всико, което ни трябва е един.За добро или зло...

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355
    В Европа сме все пак, няма такива филми 21... 18 е в целия ЕС споко


  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София
    Мнения
    914
    apff da be ne e vqrno

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Stz
    Мнения
    700
    Добре,че по горе казват че не е така,защото и аз бях разбрала нещо такова!Ама мисля,че не е вярно!


    Vnimavai kakvo si pojelava6,za6toto moje i da go polu4i6!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си