.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46

Тема: sex-napusheni?

  1. #1
    Guest

    sex-napusheni?

    pravili li ste sex napusheni? kak be6e? pove4e li vi haresa ot normalniq si sex

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355

    Re: sex-napusheni?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    pravili li ste sex napusheni? kak be6e? pove4e li vi haresa ot normalniq si sex
    Различно е, не може да се опише точно, трябва да го пробваш, ако не си. На мен ми хареса. Не мога да кажа, че ми харесва повече от нормалния начин, но като вид разнообразие в усещянията определено е доста добре.


  3. #3
    Guest
    super qka tema az ne sam no mnogo iskam...

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Stz
    Мнения
    700
    Даааа...много е яко!Аз лично като правих секс напушина и на момчето много му хареса и аз получих няколко оргазма и беше страхотно!


    Vnimavai kakvo si pojelava6,za6toto moje i da go polu4i6!

  5. #5

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    BOURGAS
    Мнения
    68
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Аз като съм напушена трещея и ам...И почти никога,никога не ми е до секс...Виж надрусана....Ммммхмм...Яко,як о
    хехе и аз съм като теб мацко,от масури само ме домързява и доява,изобщо като съм напушена не ми се праи,но като се надрусам е съвсем друго нещо,сексът просто е неповторим и мн повече ми харесва отколкото като съм чиста
    OBI4AM SKOROSTA DA E VISOKA,OBI4AM DA OTBIRAM NAI-HUBAVATA STOKA!

  6. #6
    fake
    Guest
    ммммм секс напушена...или трябва да съм
    само отдолу или ще се хиля и ще е бахти забавния секс...
    пък и той може да не го вдигне като се напуши
    а ако само аз съм напушена няма да ми е интересно.
    бих пробвала секс на амфет...това ще да е прекрасно
    а на някакъв халюциноген

  7. #7
    туристката марсианка
    Guest
    оффф напушена е супер якичко \/ и с амфетки съм пробвала ама тогава съвсем не мисля кви ги праа тоест дадух му и анално и ми беше готино, а иначе като го пробваме въобще не кефи.
    бе яко си е с разни опиатчета сексчето напълно :P :P :P

  8. #8
    mamijuana
    Guest
    мнооо е яко.....ама чувството като се надрусаш и се чукаш е МНОГО по-яко....
    PEACE \/

  9. #9
    a zema da probvam i az li
    122 деактивиране на профил, като предупреждение за нарушение на 2 и 11 т. от правилника.

  10. #10
    Guest
    kakvo zna4i da si nadrusan/a ? kakvo trqbva da vzimash? a zaribqvash li se?

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    тц тц тука маи всички са пробвали амфета ... както и да е ... не съм праила ...аи си престаам маина напушена ...
    1 случаи ...смяях ...смяяях ...смяяях ...смяяяхх и пак смяхх ..
    2 случаи зяпане в една точка и не разбиране кво стаа ....
    3 случаи вобще не ме е хванало и е както винаги ...
    но се пак не съм пробвала а смятам ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Някво интересно зву4и

  13. #13
    Прекрасно е! Опитайте \/

    ...Имах усещането че не съм на себе си, а секса ми се стори извънземен тотално

  14. #14
    Guest
    a be mai e qko 6te probvammmmmmmmmmmmm samo miloto da si doide

  15. #15
    Голям фен Аватара на tedinkata_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    [ h ]
    Мнения
    744
    ne sam probvala no iskam

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    ем правила съм мн пъти и напушена и нашмъркана и е мнооооо яко ..е двете състояния са различни и чукането е различно.. не все пак е мн яко защото нямаш задръжки.. пък и при мен теи се получава че винаги като се надрусам и мн ми се 4ука

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    559
    eeeeeee i az sam probval napu6en behme 3-ma az i 2 momi4eta si4kite napu6enie samo ebanie i smeh baikooO
    machoka
    Администратор



    провери си в собствения гащник.

  18. #18
    Guest
    Това с коза хората взеха напоследък да го откриват, просто чувствителността се повишава жестоко и удоволствието съответно адски адски адски много , да не говорим че цялостно самото състояние на напушеност .... понякога ставаш като животно много е яко всъщност .

  19. #19
    Guest

    Re: sex-napusheni?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    pravili li ste sex napusheni?
    да

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    kak be6e? pove4e li vi haresa ot normalniq si sex
    естествено

  20. #20

    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Balagria/Sofia
    Мнения
    35
    Нереално яко е... и за момчето и за момичето. Оргазма ти е толкова ЯК че имаш чувството че вместо топки имаш цистерни.
    Only God will judge me!

  21. #21
    da pravila sam sex napushena i e 100puti po qko pone na men po mi xaresva oseshtash edno priqtno 4uvstvo...
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  22. #22
    tova e super tipo da vi kaja.tezi koito kazvat 4e e super yako mogali da gi popitam koe po tochno e yako-tova 4e ne si v sistoyanie da se smeesh ili tova che kato tre puska si kato parcal i zaspivash tova li e hubavota.trevata e da se otpuskash da se smeesh za gluposti da si neadekvaten.za tova da vzemij koka,ex ili amfetki e mnogo po yako dori ot normalniya sex i to 100 pati poyako.sturvasi da se probva pone vednij za tezi koito ne go pravqt
    Sinqt na budniq-LUDOST!!!

  23. #23
    Фен Аватара на bruteca
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ghetto Sofia
    Мнения
    189
    tova e super tipo da vi kaja.tezi koito kazvat 4e e super yako mogali da gi popitam koe po tochno e yako-tova 4e ne si v sistoyanie da se smeesh ili tova che kato tre puska si kato parcal i zaspivash tova li e hubavota.trevata e da se otpuskash da se smeesh za gluposti da si neadekvaten.za tova da vzemij koka,ex ili amfetki e mnogo po yako dori ot normalniya sex i to 100 pati poyako.sturvasi da se probva


    DA BEEEEE STRUWA SI DA DRUSA6 taka li i wika6 4e e po qko ot sexa

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    хехе и аз съм като теб мацко,от масури само ме домързява и доява,изобщо като съм напушена не ми се праи,но като се надрусам е съвсем друго нещо,сексът просто е неповторим и мн повече ми харесва отколкото като съм чиста
    \/
    semplo...

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    super qka tema az ne sam no mnogo iskam...
    Feel my pain

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си