.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Помогнете

  1. #1
    Гошо_1993
    Guest

    Помогнете

    Моля ви да ми обесните как да сканирам едни снимки. Аз нямам скенер, но един мой приятел ми каза че може и без скенер като залепя снимката на екрана на компютара и натисна "Print Screen". Направих всичко както трябва.Залепих снимката на монитора с тиксо и натиснах копчето. За сажаление не се получи. Моля кажете ми да не бъркам копчето което да натисна или какво трябва да направя. Може ли да е от монитора ми???

  2. #2

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofiq, ZP
    Мнения
    58
    Probvai pak - 6te stane!
    Уникати...

  3. #3
    Ами естествено, че няма да стане. Залепи снимката с лепило и после натосни "Shut down". Така вече е правилно!

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    ludnicataaa...
    Мнения
    190
    а така!!! Ако не стане както ти казват пробвай да напъхаш снимките там в мястото за дискове дето е...може и да се получи

  5. #5
    Проблема е в ЗКУ-то

  6. #6
    Guest
    Mnogo blagodarq na vsi4ki. 6te probvam izvinqvaite za latinicata

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofiq, ZP
    Мнения
    58
    Уникати...

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Проблема е в ЗКУ-то
    Колко правилно

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Mnogo blagodarq na vsi4ki. 6te probvam izvinqvaite za latinicata

    Сетих се за още нещо. Ако не успееш и така, пробвай да пъхнеш снимката отзад в компа, ама преди това трябва да го поразглобиш малко, че няма как да влезе...

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Цитирай Първоначално написано от Lorein
    Сетих се за още нещо. Ако не успееш и така, пробвай да пъхнеш снимката отзад в компа, ама преди това трябва да го поразглобиш малко, че няма как да влезе...
    Абе стига си баламосвал човека бре...CD-ROM -a има възможността да сканира подобни работи чрез лъча си .За това слагай снимката там и затваряй

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Axxxel
    Цитирай Първоначално написано от Lorein
    Сетих се за още нещо. Ако не успееш и така, пробвай да пъхнеш снимката отзад в компа, ама преди това трябва да го поразглобиш малко, че няма как да влезе...
    Абе стига си баламосвал човека бре...CD-ROM -a има възможността да сканира подобни работи чрез лъча си .За това слагай снимката там и затваряй
    Ами тя bill_schrei го каза това за CD-ROM -a , затова реших да предложа и това. И второ - женско съм

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си