.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Surbi :)

  1. #1

    Surbi :)

    Имам проблем от няколко години
    В момента съм на 17 и много ме сърби местата около пениса топки и така нататък ...
    Не съм ходил на преглед защото когато започна да ме сърби бях още детствен а и мислех че ще отмине ... но то си продължава ............ ко да правя

  2. #2
    Guest

    Re: Surbi :)

    Цитирай Първоначално написано от siemens
    Имам проблем от няколко години
    В момента съм на 17 и много ме сърби местата около пениса топки и така нататък ...
    Не съм ходил на преглед защото когато започна да ме сърби бях още детствен а и мислех че ще отмине ... но то си продължава ............ ко да правя
    Отиди на уролог.

  3. #3
    a napravlenie moga li da vzema ot lichnata lekarka .. i kakvo da i kaja ... iskam napravlenie za urolog li ?

  4. #4
    Guest
    Аве хора това може да е от окусмението по пениса от де да знам и мен ме сърби понякога к'во ще кажете за ония Константин от Вип Брадър това му беше постоянно занимание така че мисля че няма смисъл да пилееш пари за доктори спокойно аз така мисля де

  5. #5
    da no mi stava kato tik postoqnno da se 4e6am .. i e nekvo grozno ... kato dobavime skusani djobove na dunki .. i izhvurleni dunki zaradi proturkvane

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Може да е от някаква алергична реакция- по-вероятно към праха, с който са прани дрехите ти.Опитай да се миеш по интимните места с бебешки шампоан, а дрехите /бельото/ да се пере с бебешки прах.Може да се понамажеш с алергозан.Ако и това не помогне се консултирай с личната си лекарка.Тя ще те насочи най-добре.

  7. #7
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    къпи се
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Отиди на лекар бе 4овек, може гъби4ки да имаш..

    Робинята на Quench

  9. #9
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    А на колко време се къпеш?

  10. #10
    Guest
    LOSHATA Higiena i nadnormenoto teglo sa v osnovata na "drapaneto " na "makarite"!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    LOSHATA Higiena i nadnormenoto teglo sa v osnovata na "drapaneto " na "makarite"!
    abe taka si e ama moje i skoro da se e brusnal

  12. #12
    Guest
    m.j.a. Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 7:10 pm Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Може да е от някаква алергична реакция- по-вероятно към праха, с който са прани дрехите ти.Опитай да се миеш по интимните места с бебешки шампоан, а дрехите /бельото/ да се пере с бебешки прах.Може да се понамажеш с алергозан.Ако и това не помогне се консултирай с личната си лекарка.Тя ще те насочи най-добре.
    s1glasna s1m samo bez alergozana!tva adski pari i se za4ervqva.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Ми първо се изкъпи после иди на уролог
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си