.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София - селското царство
    Мнения
    101

    Kakvo mislite za Tova da se nosqt nai_novite modni drehi

    Ami nz ama mnogo me draznqt tezi pikli i pikliovci deto samo se fukat s drehite si za 1000 leva az mislq 4e vi4ki trqbva da nosim takiva drehi koito ne stoqt dobre nali ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Има вече такава тема.

  3. #3
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Не обръщам внимание на подобни индивиди!Просто обкръжението ми е от хора, които или не се хвалят, или не носят толкова скъпи неща, че да се хвалят със сумата, която са прахосали за някъв парцал!Освен ако аз не питам де!
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  4. #4
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Цитирай Първоначално написано от maldini
    Има вече такава тема.

    мда...
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София - селското царство
    Мнения
    101
    Off mi dosta temi ima a se regnah dneska nqma kak da znam Izvinqvaite !

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    prosteno ti e
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София - селското царство
    Мнения
    101
    Ina4e kude e taq tema 6tto ne q vijdam nikude A ima li tema lubima marka drehi ?
    moje i neq da mi kajete

  8. #8
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    има, да
    а пък аз си харесах едно страхотно дънково яке на левис .. ама струва 200 кинта ебаси
    обиколих софия, побърках се и това яке в левис беше единственото което ми хареса, всичко останало е грозотия и половина. още не съм сигурна дали да си дам спестяванията за яке което не съм сигурна дали и то не е 'мейд ин чайна' при положение, че с тея пари мога и нови кубинки да си взема и няколко чифта дънки и какво ли още не. но просто ще остана без яке, което си е необходимост и ако се окаже, че не е 'мейд ин чайна' ще си нося дълги години. не знам. ебати дилемата.
    кажете къде по дяволите в софия има хубави изчистени дънкови якета без купчина грозотии по тях
    алелуя.

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    където поискам
    Мнения
    189

    Re: Kakvo mislite za Tova da se nosqt nai_novite modni drehi

    Цитирай Първоначално написано от The_White_Witch
    Ami nz ama mnogo me draznqt tezi pikli i pikliovci deto samo se fukat s drehite si za 1000 leva az mislq 4e vi4ki trqbva da nosim takiva drehi koito ne stoqt dobre nali ?
    Съгласна съм с това,че фукането на някои те дразни...нормално е и мен също ме дразни!Защото няма значение колко струва тази или онази дреха..важното е да се харесваш в нея!

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София - селското царство
    Мнения
    101
    Taka po vaprosa s dankovite qketa ---- Nz az haresvam da ne sa do kolenete a da sa do krasta da sam topli bez podplata i da sa is4isteni . Ina4e obi4am markata TomTailor

  11. #11
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  12. #12
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    Цитирай Първоначално написано от The_White_Witch
    Taka po vaprosa s dankovite qketa ---- Nz az haresvam da ne sa do kolenete a da sa do krasta da sam topli bez podplata i da sa is4isteni . Ina4e obi4am markata TomTailor
    точно такова беше в левис, закрива ми кръста, без всякакви излишни джуфки и простотии по него а и хубав прилично син цвят.
    ама снощи като се сетих пак реших, че не си струва 200лв. ше си купя нещо по-хубаво с тях (може да поспестя за кубинки,кой знае), а яке мога да си намеря и за 60. сигурно са разчитали на това, че по магазините няма свестни якета и затва така са му нагърмяли цената. деба
    алелуя.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Мене ме кафат Кенвело и Пума като ежедневни. А за гъзаризъм - Тачини ма мно пари дееба 500 лева дънките.
    2т. системно

  14. #14
    Смешно е това да ти е цел в живота и то на толкова елементарно ниво. Разбирам да се занимаваш с мода, да се интересуваш наистина. А тези български индивиди просто тичат о модата като пилета след квачка.

  15. #15
    Голям фен Аватара на reason
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Някъде там...
    Мнения
    534
    Хах,ми да се фукат.Не ми дреме особено.Аз лично не се фукам,но винаги се намира някой,който да пита"и колко струва??".
    Oily marks appear on walls,where pleasure moments hubg before the takeover,the sweeping insensitivity of this,still life...

  16. #16
    Мисля 4и я супер тъпо 6оту кат излениш надолу глеаш някфи супер нафукани пиклйофци дет си мислят 4и кат си купуат дрешки за по 300 леа и са гуляята ралта и ги глеа6 си4ки обле4ени енакфу и ти стаа супер смешну нз за дугите градове но в моя град е така аз си са убли4ам така както на мен си ми я удобно и изобщо не ми пука кфо ши ми каат другити

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    oo BOJE takia mn me draznqt puka mi 4e naprimer sa si zeli bluzka za 100 kinta kat za teq pari moat da si nakupqt 100 ne6ta ama 4estno da si kaja kogato sam sred takiva hora se 4uvstvam nepalnocenna i me e sram primerno 4e sam s danki za 2o lea

  18. #18
    fake
    Guest
    пф...ми имат хората пари, да ги дават. и аз бих ги дала, ако е нещо, дето ми харесва и имам достатъчно пари.наистина е тъпо да ти е едва ли не цел в живота вечно да си с модни маркови дрешки, ама нали се сещате, че някои хора просто нямат с какво друго да се гордеят..

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Може и да нямат. Ама примерно аз имам една оригинална тениска рийбок къде ми стурав неквъ космическа сума наврмето ама я нося вече еба ли го колко време, и първо че такава на женския пазар няма и второ съм я прал триста пъти и си е като когато я купих - докато турската парцалка от долнопробно магазинче на витошка ще я изпера два пъти и ще почна да я ползвам да си лъскам колата с нея. Понякога има смисъл да дадеш повечо пари за нещо оригинално. Но просто трябва да си сигурен че е оригинално щото и в официални магазини продават ментета.
    2т. системно

  20. #20
    fake
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Понякога има смисъл да дадеш повечо пари за нещо оригинално. Но просто трябва да си сигурен че е оригинално щото и в официални магазини продават ментета.
    за втори път тая вечер

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Например летните чехли и маратонките на Енерджи къето ги продават на Витошка ги шият в един завод в Ботевград. Едно време мислеха Пума да се шият тука ама се отказаха - в Виетнам ги правят сто пъти по качествено и по евтино.
    2т. системно

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от fake
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Понякога има смисъл да дадеш повечо пари за нещо оригинално. Но просто трябва да си сигурен че е оригинално щото и в официални магазини продават ментета.
    за втори път тая вечер
    Кво тва?
    2т. системно

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София - селското царство
    Мнения
    101
    e radvam se 4e otgovarqte na temata mi misi i v sa6tiq duh

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547

    Re: Kakvo mislite za Tova da se nosqt nai_novite modni drehi

    Цитирай Първоначално написано от The_White_Witch
    Ami nz ama mnogo me draznqt tezi pikli i pikliovci deto samo se fukat s drehite si za 1000 leva az mislq 4e vi4ki trqbva da nosim takiva drehi koito ne stoqt dobre nali ?
    Толкова ти е объркан постът..я дай пак..в заглавието говориш за модерни дрехи,после за скъпи,а после се оказва,че не им седят добре(на пиклите..?) а и ние да носим такива,които не ни седят добре..?От много негативни емоции май не можеш да се изкажеш..

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София - селското царство
    Мнения
    101

    Re: Kakvo mislite za Tova da se nosqt nai_novite modni drehi

    Цитирай Първоначално написано от FlowerinesS
    Цитирай Първоначално написано от The_White_Witch
    Ami nz ama mnogo me draznqt tezi pikli i pikliovci deto samo se fukat s drehite si za 1000 leva az mislq 4e vi4ki trqbva da nosim takiva drehi koito ne stoqt dobre nali ?
    Толкова ти е объркан постът..я дай пак..в заглавието говориш за модерни дрехи,после за скъпи,а после се оказва,че не им седят добре(на пиклите..?) а и ние да носим такива,които не ни седят добре..?От много негативни емоции май не можеш да се изкажеш..


    eeeei ebah mu mamata zaklevam se ami novak sam kakvo moga da naprava ami sry imah predvid koito NI sedqt dobre



    izvqnqvaite pak

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си