.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 58
  1. #26
    Guest
    Hora...mai ne6to ne me razbirate kakto trqbva...za6to AZ da bqgam sled neq, sled kato TQ go pravi..?
    I za6to az da padam na neinoto nivo, sled kato AZ 6te spe4elq tazi "igra" !?
    Razberete 4e ne sym ot tezi deto gubqt lesno, no i ne sym takyv, koito za kauzata bi naranil tolkova lo6o ...
    Za tova mn se dvoumq..

  2. #27
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Dance Department
    Мнения
    106
    Еми пич какво да ти кажа ..... изпадал съм в подобна ситуация, но не съм си отмъщавал, защото 1 не съм такав човек, 2 след като съм имал чувства към едно момиче после не мога да я нараня Незнам ти си преценяш ама според мен след като си имаш приятелка остави нещата така както са .......

  3. #28
    6te napravq vsi4ko vazmojno da mu sasipq jivota,...
    122 деактивиране на профил, като предупреждение за нарушение на 2 и 11 т. от правилника.

  4. #29

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Sin city
    Мнения
    60
    Аз не бих си върнала по такъ начин.Е да, има веяоятност да я зясегнеш...но предполагам,че по скоро ще нараниш самочувствието и достойнството и.В крайна сметка няма да постигнеш нищо.Ако смяташ,че ще достигнеш отмъщение, носещо ти удовлетворение се лъжеш.
    Така наречения "втори шанс" също не ми се струва удачен.
    Мой съвет е да бъдеш равнодушен към нея.Не толкова, за да я накажеш, колкото да запазиш себе си.
    Каквото и да решиш-успех!
    "Търсещият щастие е като пияницата, който не може да улучи пътя към дома си, но знае, че има дом."

    Волтер

  5. #30
    Guest
    Nedei....ne bi trqbvalo da se 4uvstva6 dobre ot tova 4e naranqva6 nqkogo naro4no-o6te pove4e 4ovek kum koito ima6 simpatii...-jestoko e i neopravdano-6te se po4uvstva6 mn. po dobre ako i pokaje6 kolko e sgre6ila kato otvurne6 na 4uvstata i-6tom ti vse o6te ima6 takiva kum neq!!!i neznae6 dali nqma da izjivee6 ne6to mn. po hubavo ot sega6nata vrazka-nakarai q da sajalqva po dobriq na4in-iztukvaiki kakvo e propusnala!!!

  6. #31
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Stz
    Мнения
    700
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от valantain_love
    Цитирай Първоначално написано от No_LiMiTe^f
    Естествено,че трябва да й го върнеш!Въобще да не ти пука(както на нея не й е пукало)!И аз веднъж изпаднах в една подобна ситуация...и после от отмъщението ми стана по-сладко от всякога!

    пфф направо ще ме убиете с необмислените си и глупави мнения.. подтиквате го тръгне по най-лоши възможен път

    към автора не мислиш ли, че вместо да й отмъщаваш, е по-добре просто да бъдете заедно, а? не си ли се замислял? кви са тия отмъщения, какъв е смисъла изобщо.. да удължиш страданието си, вместо да се възползваш от даденият ти шанс ли? не мога да ви разбера..

    и кво, тя след като преди не е имала чувства към теб, сега да я разпънем на кръст??
    кво е виновно момичето само не разбрах.. не можеш да накараш някой да те обича на сила.. ти се радвай, че в крайна сметка накрая ти е обърнала внимание, по-добре късно, от колкото никога
    кво си тръгнал да се занимаваш с глупости и да си пилееш времето, след като имаш възможност да си с човека, когото желаеш

    ох, ох, толкова се ядосвам на подобно ограничено мислене, чее не е истина просто..
    Pyrvo mi pro4eti temata vnimatelno (i posle se oplakvai 4e drugite davat nekompetentni ili neobmisleni mneniq)! Kazah 4e imam 4uvstva vse o6te kym neq,no si imam seriozna priqtelka.. tova ni6to li ne ti govori
    Vypreki vsi4ko vse o6te ne sym re6il kakvo da pravq..


    Казвам ти че е много по-хубаво отмъщението!Както май споменах-знам го от личен опит!И не съм някаква гадна кучка която отмъщава и праи гадно на хората!Ама защо след като са ти го причили да не им го върнеш със същото!И все пак ти си знаеш най-добре какво чувстваш!


    Vnimavai kakvo si pojelava6,za6toto moje i da go polu4i6!

  7. #32
    Твърдо НЕ. Ако си обичал някого истински не можеш да му правиш гадно... нечовешко е. Но ако не си я обичал чак толкова много - да, може =)

  8. #33
    мне ник'га
    има си едно изречение бате....запомни го
    "DON'T FUCK AROUND WITH PEOPLE'S FEELINGS"

    а и както казаха ако си я обичал наистина няма да го направиш
    Аdmin-Coki:
    неподходящ размер на снимки в подпис/широчина/.

  9. #34
    Голям фен Аватара на cS_LaMeRkA
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    514
    Не бих наранила така, този човек... просто ще съм безразлична, само ще го яде от вътре... попринцип съм желостива, пък и такива неща не мерси!
    Човек е щастлив когато притежава това,което сам обича,а не това,което другите харесват

  10. #35
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Луната
    Мнения
    306
    Значи принципно не бих направил такова нещо няма смисъл да си връщаме заради стари неща но все пак ако момичето наистина се е подиграло с мен.Може би бих се замислил за отмъщение ако разбера,че си пада по мен ще я накарам да полудее по мен да мисли ден и нощ за мен но не бих спал с нея защото както е в твоя случай ако имам приятелка и при това сериозна ако спя с момичето това ще е изневяра към нея.Но всичко си зависи от това колко ме е наранила.
    "Не, не чакай ти, не моля остани,скривам думите в сърцето си;
    чуваш може би душата ми как крещи, целуни ме целуни."

  11. #36
    Guest
    10x na vsi4ki za otgovorite.

  12. #37
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    BotevGrad
    Мнения
    1 056
    Цитирай Първоначално написано от Karameleno f
    ami az sum momi4e i bih naranila taka nqkoi biv6o gadje koeto me e preebalo ne6to gadni4ko zvu4i ama bih go napravila.
    ...eDnO sUrCe BezUmNo TeEe oBicHa.eDno SurCe
    BezUmNo TeEe KuLnEe , cHe VecHno TeBe sHe
    oBicHa , cHeEe VecHno TeBe sHe KuLneEe.No
    zNaI , cHe BesHe PurVaTa mI oBicH i PosLeDnaTa sHe BuDesH Ti.....!!!
    ..........{{{...LovE...on3...BoY...}}}.........

  13. #38
    ami az sam momiche ama ne bih trugnala da naranqvam momche dori mnogo tapo da mi e napravil .ne sam az choveka koito trqbva da razdava pravosadie.to shte mu se vurne nqma znachenie po kakav nachin.shtoto vsichko na tozi svqt se vrushta.
    Слагам сол в раните ти....и ги ближа , за да се задоволя ! Късам плътта ти и се храня с нея , за да те пристрастя към себе си...

  14. #39
    ми да бих го направила колкото и гадно да звучи...
    но след като я харесваш защо не се възползваш?

  15. #40
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    principno ne bih go napravila,NO(vinagi ima 1 no)zavisi ot mnogo ne6ta;
    4ovek zabravq dumite,no ne i na4ina pokoito sa go nakarali da se 4uvstva.. kakvo,nima ako nqkoi vi e nakaral da se 4uvstvate po-niski ot trevata, ne bihte si go vurnali?! Da we da...
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  16. #41
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    325
    zlobata samo 6te ti zadylbo4i otno6eniqta i problemite s neq....nai dobre e 'prosti i zabravi' jivei si jivota bez da ti puka za neq

  17. #42
    da ne si struva ti da razdavash pravosudie.
    Слагам сол в раните ти....и ги ближа , за да се задоволя ! Късам плътта ти и се храня с нея , за да те пристрастя към себе си...

  18. #43
    magi_to
    Guest
    poprincip si padam bez 4uvstvena i na tvoe mqsto bih se pogavrila,no se pak tova e tvoe re6enie ,6te bud e zabavno

  19. #44
    magi_to
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от magi_to
    poprincip si padam bez 4uvstvena i na tvoe mqsto bih se pogavrila,no se pak tova e tvoe re6enie ,6te bud e zabavno
    mai s dumite dosta poprekalih,no se pak si priznavam kvo bih napravila

  20. #45
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Цитирай Първоначално написано от Dharma
    principno ne bih go napravila,NO(vinagi ima 1 no)zavisi ot mnogo ne6ta;
    4ovek zabravq dumite,no ne i na4ina pokoito sa go nakarali da se 4uvstva.. kakvo,nima ako nqkoi vi e nakaral da se 4uvstvate po-niski ot trevata, ne bihte si go vurnali?! Da we da...
    поткрепям това мнение и аз мисля че зависи от мн неща,ако мн ме е наранил и си е напровил подигравка на мои гръб,горко му аз съм човек които ако си добър с него мога да съм супер човек с теб,но ако не не може да очаква добро от мен.Така че ако мн ме е наранил ще си отмастя и то супер гадно.
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  21. #46
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Цитирай Първоначално написано от Viktoriq_
    всичко се връща в този живот ...
    Напълно съм съгласна... Рано или късно ще ти се върне тъпкано...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  22. #47
    Guest
    Blagodarq na vsi4ki, vzeh re6enie- Da NE go pravq!
    Naistina ne si zaslujava da izneverqvam samo za da naranq, za6toto po tozi na4in 6te naranq DVAMA 4oveka, samo sys EDNA postyka
    I vse pak,ne e cqlata vina v neq - za6toto me e otrqzala,ili go e napravila po gaden na4in,a i za6toto togava az bqh mn uqzvim i t.n.

    Pak Mn Blagodarq na Vs, za 5 god v toq forum,se ubedih 4e ako tuk se pusne EDNA razli4na tema na 100 godini, to vie 6te bydete maximalno iskrenni i bla bla.. aide sys zdrave

  23. #48
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    Не бих го направила. Първият вариант е да имам още чувства към това момче. В такъв случай по-скоро ще се зарадвам, че той иска нещо, а не да му отмъщавам. В другия случай, ако нямам чувства, няма особено да ме интересува дали ще се почувства наранен, защото аз ще съм го преживяла вече. По принцип изобщо не съм отмъстителна по простата причина, че отмъщението не ми носи удоволетворение. Даже напротив - чувствам, че изневерявам на себе си.

  24. #49
    Аз пък НЕ. Отделен въпрос е, че аз наранявам доста. Но все пак всеки човек има правото да избира и да живее по какъвто начин си иска.

  25. #50
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Rou$$e CarTeL BaBy
    Мнения
    316
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Blagodarq na vsi4ki, vzeh re6enie- Da NE go pravq!
    Naistina ne si zaslujava da izneverqvam samo za da naranq, za6toto po tozi na4in 6te naranq DVAMA 4oveka, samo sys EDNA postyka
    I vse pak,ne e cqlata vina v neq - za6toto me e otrqzala,ili go e napravila po gaden na4in,a i za6toto togava az bqh mn uqzvim i t.n.

    Pak Mn Blagodarq na Vs, za 5 god v toq forum,se ubedih 4e ako tuk se pusne EDNA razli4na tema na 100 godini, to vie 6te bydete maximalno iskrenni i bla bla.. aide sys zdrave
    eeeeeeeeee 4ovek kak we naprei go iz4ukai q i q zaebi ama nai gadno da sa nau4i tq se e podigrala s tebe trqa da i sa vurne na ku4kata napravi go nqma ni6to po hubavo ot tva !!!
    SuTeNiOrI Ot RoussE vUv KlUBa Gan$Ta E na SeVeR bAbY

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си