.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 58
  1. #1
    Guest

    Bihte li go napravili ??

    Ako imate vyzmojnost da naranite nqkoe momi4e, koeto SUPER MN ste haresvali predi izvesno vreme,a tq togava vi e naranila mn lo6o,i po4ti se e podigrala s 4uvstvata vi...a sega ne6tata se obyrnat,i tq derektno pokazva 4e vi haresva, bihte li q imali samo za 1 no6t, ili prosto 1 celuvka, dostaty4na da preobyrne vsi4ko,a sled tova da i kajete nai derektno 4e ni6to nqma da se polu4i, 6toto si imate seriozna averka? Da naranite , samo za6toto sa vi naranili, da izneverite samo zaradi kauzata, i otmy6tenieto?!
    Zaslujavat li takiva hora podobna gavra?
    (az prodyljavam da imam 4uvstva kym neq, ve4e po4ti godina..tova oba4e nqma da me spre po nikakyv na4in da postigna celta si..)
    vie kakvo mislite po vyprosa?
    (sorry 4e ne pi6a na kirilica)

  2. #2
    ami az sum momi4e i bih naranila taka nqkoi biv6o gadje koeto me e preebalo ne6to gadni4ko zvu4i ama bih go napravila.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    315
    ami az vinagi SI VRA6TAM taka 4e ako me e naranil i az 6te go naranq bez da se zamislqm

  4. #4
    Az li4no,4oveka,kogoto obi4am ve4e 4tiri godini i ot 3 godini ne sme zaedno,sum imala ogromna vuzmojnost da mu vurna vsi4ko,za6toto toi me narani jestoko,a az produljavam vseki den da se subujdam i da si lqgam s misulta za nego i dali 6te se vidim pak. Ne sum sigurna kakuv 4ovek si,no predpolagam,4e ako i go vurne6 posle 6te sujalqva6,vse pak ne trqbva da pada6 na neinoto nivo.Budi 6tatsliv s momi4eto,s koeto si,a nedei da se obri6ta6 nazad v minaloto...tova e moqt suvet.

  5. #5
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    не мисля, че решението е непременно отмъщение. защо пък да не й дадеш втори шанс, в крайна сметка всеки го заслужава. пък и има хора, които доста по-късно осъзнават чувтвата си или какво са загубили и искат да си го върнат. според мен най-добре пробвай с нея ако нямаш друга връзка. а ако имаш просто я отрежи деликатно, но без мисли за отмъщение! така сам се унижаваш!

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от anito.sl
    не мисля, че решението е непременно отмъщение. защо пък да не й дадеш втори шанс, в крайна сметка всеки го заслужава. пък и има хора, които доста по-късно осъзнават чувтвата си или какво са загубили и искат да си го върнат. според мен най-добре пробвай с нея ако нямаш друга връзка. а ако имаш просто я отрежи деликатно, но без мисли за отмъщение! така сам се унижаваш!
    nerazbiram za6to samo 6te se "unijavam" ... ?

  7. #7
    Не бих го направил... не съм такъв човек. Щом е решила да ме нарани.. какво да се прави. Аз не бих си го върнал.. няма да я уважавам, както е било преди, но няма да я нараня

  8. #8
    insмн
    Guest
    Давай маце за теб съм върни и го мамицата и мръсна! Око за око зъб за зъб както са казали хората само че други ден като я видиш ще ти е много кофти след като си я прецакал именно за това аз не постъпих така с 1 ку*ва но още ме е яд.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nA lUnAtA
    Мнения
    701
    ami ne mislq 4e trq da go praish tfa otmashtenieto ne reshava problema :]


    0biChkam SlyNcEt0 :}

  10. #10
    Guest
    ne razbira se... biv6ata ne bih q naranil kolkoto i da me drazni v momenta

  11. #11
    Супер фен Аватара на kofti_nick
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    там където дъгата се допира до небето, мястото където ангелите се учат да летят...
    Мнения
    1 139
    Ами не
    Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

  12. #12
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Не бих го направила...не мога да причинявам болка...на мен са ми причинявали и знам какво е Адски е гадно някой да се подиграе с теб,но защо и ти трябва да си като другите?
    теб те е боляло,това не значи че трябва и на другия да му е кофти.Ами ако всички връщахме и отмъщавахме за обидите?!Нали нямаше да сме хора...да си човек значи да прощаваш,а не да се озлобяваш

  13. #13
    всичко се връща в този живот ...


    Обичам те , мили мой Гого !

  14. #14
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от anito.sl
    не мисля, че решението е непременно отмъщение. защо пък да не й дадеш втори шанс, в крайна сметка всеки го заслужава. пък и има хора, които доста по-късно осъзнават чувтвата си или какво са загубили и искат да си го върнат. според мен най-добре пробвай с нея ако нямаш друга връзка. а ако имаш просто я отрежи деликатно, но без мисли за отмъщение! така сам се унижаваш!
    nerazbiram za6to samo 6te se "unijavam" ... ?
    тоест не ставай с глупавия глупав

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Stz
    Мнения
    700
    Естествено,че трябва да й го върнеш!Въобще да не ти пука(както на нея не й е пукало)!И аз веднъж изпаднах в една подобна ситуация...и после от отмъщението ми стана по-сладко от всякога!


    Vnimavai kakvo si pojelava6,za6toto moje i da go polu4i6!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794
    pfff 4e si proZZZZZZZZZ dori i da q narani6 ne6tata nqma da se promenqt ti 6te si ostane6 sa6tiq boluk za tva po dobre si topni gaza v studena voda da ohladi6 strastite !
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    420
    Цитирай Първоначално написано от Sazi
    ami az vinagi SI VRA6TAM taka 4e ako me e naranil i az 6te go naranq bez da se zamislqm
    =D> Ами зависи по какъв начин ме е наранил.Ако се е подиграл с това което изпитвам ще му го върна разбира се
    Бъди себе си-трудно е,но не и невъзможно!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853
    Ne bih go napravila.Prosto nqma smisal da pravish gadno na horata zashtoto taka ili nache vsi4ko se vrashta.
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    По БезЛюДнИтЕ ПътЕкИ...
    Мнения
    1 157
    mislq che e mnogo glupavo da naranqvash chovek,kum koito imash chuvstva

  20. #20
    Ami az sam momi4e ama ako bqh edno mom4e i taka se preebat s men shi q naeba i shi q zareja.Znaq 4e ne trqq da mislq taka ama nqkoi momi4eta si go zaslujavat.Prekaleno mnogo mom4eta stanaha golemi nadufki i nai malkoto koeto moje da se napravi e da im naranish 4uvstvata.
    Krasotata shte spasi sveta,no dakato majete sashtestvuvat,si4ki sme obre4eni!

  21. #21
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Цитирай Първоначално написано от No_LiMiTe^f
    Естествено,че трябва да й го върнеш!Въобще да не ти пука(както на нея не й е пукало)!И аз веднъж изпаднах в една подобна ситуация...и после от отмъщението ми стана по-сладко от всякога!

    пфф направо ще ме убиете с необмислените си и глупави мнения.. подтиквате го тръгне по най-лоши възможен път

    към автора не мислиш ли, че вместо да й отмъщаваш, е по-добре просто да бъдете заедно, а? не си ли се замислял? кви са тия отмъщения, какъв е смисъла изобщо.. да удължиш страданието си, вместо да се възползваш от даденият ти шанс ли? не мога да ви разбера..

    и кво, тя след като преди не е имала чувства към теб, сега да я разпънем на кръст??
    кво е виновно момичето само не разбрах.. не можеш да накараш някой да те обича на сила.. ти се радвай, че в крайна сметка накрая ти е обърнала внимание, по-добре късно, от колкото никога
    кво си тръгнал да се занимаваш с глупости и да си пилееш времето, след като имаш възможност да си с човека, когото желаеш

    ох, ох, толкова се ядосвам на подобно ограничено мислене, чее не е истина просто..
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  22. #22
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от valantain_love
    Цитирай Първоначално написано от No_LiMiTe^f
    Естествено,че трябва да й го върнеш!Въобще да не ти пука(както на нея не й е пукало)!И аз веднъж изпаднах в една подобна ситуация...и после от отмъщението ми стана по-сладко от всякога!

    пфф направо ще ме убиете с необмислените си и глупави мнения.. подтиквате го тръгне по най-лоши възможен път

    към автора не мислиш ли, че вместо да й отмъщаваш, е по-добре просто да бъдете заедно, а? не си ли се замислял? кви са тия отмъщения, какъв е смисъла изобщо.. да удължиш страданието си, вместо да се възползваш от даденият ти шанс ли? не мога да ви разбера..

    и кво, тя след като преди не е имала чувства към теб, сега да я разпънем на кръст??
    кво е виновно момичето само не разбрах.. не можеш да накараш някой да те обича на сила.. ти се радвай, че в крайна сметка накрая ти е обърнала внимание, по-добре късно, от колкото никога
    кво си тръгнал да се занимаваш с глупости и да си пилееш времето, след като имаш възможност да си с човека, когото желаеш

    ох, ох, толкова се ядосвам на подобно ограничено мислене, чее не е истина просто..
    Pyrvo mi pro4eti temata vnimatelno (i posle se oplakvai 4e drugite davat nekompetentni ili neobmisleni mneniq)! Kazah 4e imam 4uvstva vse o6te kym neq,no si imam seriozna priqtelka.. tova ni6to li ne ti govori
    Vypreki vsi4ko vse o6te ne sym re6il kakvo da pravq..


  23. #23
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    ми като си имаш сериозна приятелка, тогава си стой при приятелката и си живей живота, а не да се обръщаш назад... с нищо не си помагаш..

    ако вземеш да се занимаваш и да й отмъщаваш (и то при положение, че това момиче няма абсолютно никаква вина, че не е изпитвала нищо към теб), то тогава само ще се оплетеш на ново и ще преживяваш минали неща..
    просто не мога да разбера защо ти е необходимо това, защо не можеш просто да оставиш нещата както са си, без да се вживяваш в стари истории и да връщаш миналото

    толкова ли е трудно просто да продължиш
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  24. #24

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    56
    nqma da i dam povod da si misli 4e e ostanalo ne6to prosto 6te q otblusna 6toto sled kato tq se podigrava s mene nqma da i varvq po svirkata i kvoto tq si iska i otmu6tenieto e destka mu rabota

  25. #25

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    56
    nqma da i dam povod da si misli 4e e ostanalo ne6to prosto 6te q otblusna 6toto sled kato tq se podigrava s mene nqma da i varvq po svirkata i kvoto tq si iska i otmu6tenieto e destka mu rabota osven ako naistina ne si go zaslujava 4oveka no poznavam edno momi4e koeto go zaslujava i bix go naprail no samo na neq nikoq druga!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си