.
Отговор в тема
Страница 2 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 121
  1. #26
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    ми отиди на някой купон.. все ще има курволяк там и ше наебеш.. после си хвани некоя мацка и натрупай опит.. незнам как си живял до сега без секс

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  2. #27
    Повече от фен Аватара на MrAsNiKa
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Сред Ангели
    Мнения
    369
    Браво !!! \/
    Явно не те бива много с момичетата
    Не мога да ти помогна тука
    Виж в някой чат може би бих ти бил наистина много полезен


    Имам ICQ ако има нещо

    Няма жени които не искат секс Има мъже които не знаят как да си го поискат

  3. #28
    Bratlee dane ti puka v smi kogato mu doide vremeto nqma smisul da se natqga6 i da pravi6 gluposti... a i iskam da ti kaja 4e sled kato pravi6 sex vsi4ko otnovo 6te si e absolutno su6toto kakto prdi v smi nqkoi si mislqt 4e kato pravqt sex na po 13-14-15 god stavat ne6to pove4e ot tova koeto sa.. ama vop6te ne e taka te sa si su6tite pokliovci kakvoto sa si bili...
    Taka 4e da ne ti puka neburzai za nikade vsi4ko si e normalno i si e OK tova 4e si po4ti na 21 nezna4i 4e trqbva da se ot4aiva6 ili ne6to takova..
    Just be cool

  4. #29
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    eiiiii мно свестен чоек .... не мисляче това е странно или срамно ... иначе можеби защото си стеснителен е така ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  5. #30
    Guest
    [b]нема си го слагаш на сърце

  6. #31
    да ве пич тфа кат си прайл секс не се чустваш после по различно пак си си същия кретен ли си бил кретен си останеш аз кат прайх за сефте даже после ми беше по шибано и ми се искаше изобщо да не го бях прайл .

  7. #32
    Познавам един мноо як пич, дето на 21 е ебал за първи път (тогава за мъжете не е било ненормално щото са ходили и в казарма по 2 години) Сега пича е на 30 и е един от най-търсените в махлата, не си знае дори бройката вече. С бая жени е бил. Тъй че голямо значение няма.
    Кво ако си го правил на 16 примерно и после ебеш чак на 24? Повече ли си напред с материала, ако го направиш на 21 и до 25 си минал 20сетина мацки! ? Така че хич не се отчаиваи. А и ако толкова ти е за севтето и не може да свалиш която и да е, ми ходи плати си и еби. Поне ше си се отворил. Според мен проблема ти е психологически и е време да го преодолееш. Да не станеш като онзи ватмана от трамвай номер 9, дето беше 28 годишен девственик и удуши ватманката. Хората без секс е побъркват и изперкват. Сексът е едно от най-важните и необходими неща за развитието на човека.
    Та не се сдухвай, а действай! Време ти е

  8. #33
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от готина мацка
    Познавам един мноо як пич, дето на 21 е ебал за първи път (тогава за мъжете не е било ненормално щото са ходили и в казарма по 2 години) Сега пича е на 30 и е един от най-търсените в махлата, не си знае дори бройката вече. С бая жени е бил. Тъй че голямо значение няма.
    Кво ако си го правил на 16 примерно и после ебеш чак на 24? Повече ли си напред с материала, ако го направиш на 21 и до 25 си минал 20сетина мацки! ? Така че хич не се отчаиваи. А и ако толкова ти е за севтето и не може да свалиш която и да е, ми ходи плати си и еби. Поне ше си се отворил. Според мен проблема ти е психологически и е време да го преодолееш. Да не станеш като онзи ватмана от трамвай номер 9, дето беше 28 годишен девственик и удуши ватманката. Хората без секс е побъркват и изперкват. Сексът е едно от най-важните и необходими неща за развитието на човека.
    Та не се сдухвай, а действай! Време ти е
    Nqqm kvo da dopylna na sy6toto mnenie sym!!

  9. #34
    явно тои е направил своя избор!наистина е малко странно на такава вузраст още да не е правил секс но това си е негов избор!може би смята пурвия пут за нещо наистина много специялно и турси подходящия човек!наистина звучи странно,но все пак-;ичен избор!

  10. #35
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    останах без думи

  11. #36
    Guest
    И аз останах без думи, ама след това "Поне ше си се отворил." , иначе съм си без думи де.... Кво ще се отварям, не знам кво има за отваряне, освен ако искам да ми викат "голямата хълка" после . Просто май изобщо не си давам зор с жените,както казах, така се развиха нещата, не ми върви кой знае колко може би... И все пак няма да си платя за това, откъде пари

  12. #37
    Предишния пост беше мой, не бях ВЛЯЗЪЛ в акаунта ми

  13. #38
    Guest
    Брато, аз съм на 16 и съм в същата ситуация като тебе(ти си малко по дърт от мене) смятъ в следващите няколко седмици да си преодолея проблема(това за мене е сериозен комплекс и това е единствения начин да преодолея своето притеснение и вероятно ще придобия по-голямо самочувствие) Та като стане ше е кеф. Немам намерение да ставам като тебе, обаче нема да ми е лесно, шото и аз съм като тебе стеснителен и ми е трудно. Бе казвам си не ми пука и карам на право и това е! Това е и единствения ми съвет към телб, да не ти пука, ако стане стане, ако не стане ходи при следващата!

  14. #39
    Споко не си единствен на света. Не е задължително да си правил секс още в гимназията Познавам и др като теб, ще дойде и твоят ред, когато най-малко го очакваш

  15. #40
    на братото братото
    Guest
    на братото отгоре, без да го обекуражавам, искам да кажа, че няма никъв шанс
    Цитирай Първоначално написано от братото
    смятъ в следващите няколко седмици да си преодолея проблема(това за мене е сериозен комплекс и това е единствения начин да преодолея своето притеснение и вероятно ще придобия по-голямо самочувствие)
    вярваш ли, че за няколко седмици ше преодолееш нещо, което не е станало с години ? време иска, време
    Цитирай Първоначално написано от пак тва брато
    Немам намерение да ставам като тебе,
    що кво му е ? да не чумав ?
    въобще, брато, ако търсиш едното ебане, само и само да догониш тия дето вече са го намерили преди теб звучи несериозно и глупаво

  16. #41
    Guest
    Нямах предвид това, въпреки че може би не се изразих толкова правилно. В никакъв случай не го упреквам, просто имам намерение да го направя скоро и работя по въпроса и съм нахъсан да преодолея дългогодишния си проблем, за това се искат топрки и зрялост, която до известна степен вече имам(имам още хляб да ям, ама за един сандвич стига дето съм го ял 16 години)

  17. #42
    Аз обаче съм казвал, че точно едното ебане не търся, ако търсех щях да тресна тая 14 годишната, ама щото е малка и не го направих... не опонирам на братото на братото, само го споменавам.
    Само в краен случай ако изперкам, може да си платя на курва, стига да имам излишни разходи де . Аз си работя по въпроса де, появяват се от време на време по някоа мераклийка, ама все излиза, че не са за мен или аз не съм за тях... трябва да стана по настоятелен ми се струва.
    А бе живеее се и без секс, само дето сигурно се изпуска кефа и удоволствието... Е все пак според мен най-важно е да намериш голямата любов, и тогава е напълно щастлив човек, не е ли така?

  18. #43
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    Цитирай Първоначално написано от treant
    Е все пак според мен най-важно е да намериш голямата любов, и тогава е напълно щастлив човек, не е ли така?
    За теб е така, няма нищо нередно в това и те подкрепям
    След тебе да кажем, ше дойде някой "ебач" и ш ти каже "не е така, трябва да ебеш сичко с дупка, ако ще и на 12 да е" - за него ти си идиот, както той ще е за теб
    Всичко е субективно Ето ти си имал възможност, но не си се възползвал
    Както смяташ, че е добре за теб -така ще е!
    На нахъсаното брато мога само да пожелая успех и да го поздравя за куража И искам още да ти кажа, че независимо от резултата - важното е, че се опитваш да победиш себе си
    ае живи и здрави

  19. #44
    Е все пак според мен най-важно е да намериш голямата любов, и тогава е напълно щастлив човек, не е ли така?



    Определено с любов е много по-готино и се чувстваш пълноценно,а не просто си правил секс с ква да е...

  20. #45
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Вишшш ли бе големо брато - малкото брато има повече хъс от тебе бе брато. Треа братоциде да ходат по пичоци.
    2т. системно

  21. #46
    Guest
    А бе нема що, не се трае малкото брато, браво на него!

  22. #47
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    310
    Ще кажа, че е имал хубаво и изживяно детство.

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Гледал ли си филма 40 годишния девственик? Ако не бърже към видеотеката да не станеш иначе кат него...
    то така става понеже защото нали..
    2, 11 и 8 точка системно - бан

  24. #49
    А бе така си е, манете го тоя тъп американски филм ... Я четете тука българската версия ... Тва за хубаво изживяно детство донякъде си е вярно, поне спокойно беше и се наспортувах когато му беше времето, сега нямам толкова възможност ...

  25. #50
    Друг подобен екземпляр
    Guest
    Аз също съм девствен и съм на 20.Проблема при мене е друг,аз просто не говоря с момичета - хък,мък и край.А най-лошото е,че изглеждам добре и в тяло,и в лице и то бих казал много добре в тяло - плочки,мускули - аз съм плувец,не много добър,но много време му отделям явно на спорта и това е една от причините - още от 7 клас се зацепих накриво,другите на дискотека,а аз все на тренировки в басейна или опъвам каиша в парка(спринтове,кросове).И сега е така,хората се забавляват,а аз съм пак или на тренировка,или на работа,или в унивеситета.....все някъде настрани от тълпата.Като ме загледа някое момиче аз извръщам глава,забивам поглед някъде и така редовно.Зад гърба ми си говорят,че съм високомерен,изобщо не е така,просто ме е срам да говоря с тях .Много тъпо,просто няма никакъв изглед да се променя.Знам основата на моя проблем.Като бях малък баща ми ме пребиваше буквално,задето съм закъснял 5 минути играейки навън.Веднъж се напи и искаше да ме хвърли от балкона,даже ме провеси....как да не се комплексира дълбоко едно дете от това,започнах да заеквам(това се оправи),но.....баща ми го няма откакто съм 14 годишен слава Богу,аз хлътнах по спорта тогава като отдушник на лошите емоции....но някои комплекси си останаха,с жените съм нула.В мъжка компания като се събираме приятели съм друг,лидер,деен,дойде ли жена си умирам от напрежение и,за да не ме емнат за бройка се държа по начин абсурден - все едно не им обръщам внимание и жените естествено се обиждат.Аз съм безнадежден случай,примирил съм се и тоя филм девствен на 40 със сигурност ще описва мене след 20 години(не съм гледал филма,но съм сигурен).....такъв е живота,какво да се прави,такъв баща ми се паднал,така постъпил с мен...нищо не мога да променя.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си