.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 121
  1. #51
    Друг такъв екземпляр
    Guest
    Хареса ми историята за онзи,който ебал за първи път на 21 след казармата.Само,че на мен и казармата не помогна.Още на 18 влязах.Тъй като бях с отлична визия и висок ръст(186 см) ме пратиха гвардеец,с онези червени униформи,пред президентството на пост.....поне 100 красиви момичета са се снимали с мене "за спомен",пита ли са ме за телефона ми - а аз винаги съм увъртал,вече подсъзнателно го правя.Моите набори като излязат от караул минаваха минимум по 3 мацки,а аз какво си мислех - не е редно да спиш с някоя и да се скатаеш после,както те правеха.И кво?Все на сухо,заради тъпи комплекси и някакви принципи кое е редно и кое не.Така,че и казармата не помага

  2. #52
    Така си е, такъв е живота понякога, при теб малко странно ти е житието, неприятно бих казал . Тва е много добре, че спортуваш, аз съм сигурен, че ще ги изтепаш момите с това тяло, ама трябва да се отпуснеш повече с момичетата, чак пък да не говориш тях не ми се вярва, то верно и аз се притеснявам, ама са ако има кво да си говорим не мога да си мълча, а то почти винаги има, освен ако не е някоа турбо отворена фръцла дет направо ще ме дразни .... Наскоро едно момиче ми каза, че се срамува чак малко от мен, от това как изглеждам, помислила си е ,че едва ли не съм някъв мачо дет изобщо няма да и обърне внимание, ама изобщо не е така, то аз се чудя как да я впечатля та и тя да ми обърне внимание... А бе трябва ние първо да им обърнем внимание, пък ако някоа първо те удостои с внимание не трябва се пренебрегва... ама и така не се достига достига до секс, май трябва повече увереност и настоятелност, малко повече самочувствие мисля, а на мен доста ми липсват тея...Иначе най-уверен съм, когато практикувам любимия ми спорт, тва ми е най-голямото удоволстие за сега, поне там имам самочувствие и се считам за много добър, макар и да не съм се занимавал професионално ...
    Е ти ще се промениш, няма да ме стигнеш мен, аз много трудно се променям, откакто бях в гимназията, като влязох там, до сега изобщо не съм се променил, все съм си същия, само леко физически променен.. и тук вече трета годин в унивирситета пак съм същия...Малко приятели имам, ама поне са приятели де, с никой от тях до сега не съм имал каквито и да е било проблеми, и тука в унивeрситета наравих 2-3 добри приятели....само некоя мома за мен не се намери ...
    Айде няма ли някоа мераклийка от форума , излагате се ... шегувам се де ... айде стига съм писал глупости, някои друг ден пак, че сега няма да е лошо да поспя малко

  3. #53
    Eeee та ти си бил голем пичага значи, чак ме караш и аз да не ти вярвам... Освен и аз да се похваля колко съм висок, едвам 178 см съм и некви 72 кг докарвам...айде живи здрави, стига толко съм се хвалил

  4. #54
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Знаеш ли,че и аз имах едно време подобен проблем с момчетата-те ме мислеха за нахакана мацка,която може да има всеки и изобщо не си правеха труда да ме свалят,защото мислеха,че ще ги одрежа.Даже настоящото ми гадже смяташе така,докато не му казах колко мижава е бройката на гаджетата ми и че съм девствена.Това,че си с хубав външен вид понякога пречи!

  5. #55
    Така си е, щом и ти го казваш...

  6. #56
    я
    Guest
    айде и аз да се включа, на 18 години съм все още ама както е тръгнало ще стигна 40-те без момиче....щото срамежливостта ми е в комбинация с това че съм грозен вече съм се отчаял напълно...

  7. #57
    Vunderkind
    Guest

    AZ sashto sam kato vas

    Zdraveite az sashto sam kato vas.
    Na 20 godini sam i sam devstven i se darja s jenite kato che li sa palni bokluci(kakvite ne che ne sa).Problema pri men sashto e ot ranno detstvo kogato natrupah omraza sprqmo jenite i sega ne che ne moga da obshtuvam s tqh prosto gi gledam s pogled p1len s prezrenie i omraza zashtoto sa talkovo podmolni i egoistichni sashtestva.
    Kakto i da e v rezultat na moq mirogled sega sam devstven i sam na 20 godini.Pritesnqva me ne tolkova fakta che ne uvajavam jenite a fakta che oshte ne sam ebal.Zatova skoro mai shte trqbva da izl1ja nqkoq(a povqrvaite mnogo mi e trudno da l1ja prosto sam tak1v chovek)
    i da q naeba i posle(dai boje sled kato q naeba da ne se vlubq v neq,ne che sam vlubchiv no znae li chovek)posle ako mi haresa shte prod1lja da i svalqm zvezdi i da q eba i po nqkoe vreme shte i biq shuta.Vse pak jenite sa prosti sashtestva i edna,dve mili dumi shte sv1rshat rabota.
    Mejdu drugoto shte vi kaja neshto ne se pritesnqvaite da obshtuvate s jenite te sa mnogo po t1pi ot nas,ako gi opoznaete poveche shte raberete che te sa izkluchitelno prosti sashtestva.Edinstvenoto neshto ot koeto jenite se interesuvat e da badat obichani.Zatova pokajete po nqkakav nachin che darjite na tqh che ste gotovi v nqkakva stepen da se jertvate za tqh i badete sigurni che nqma da ostanete na suho.Tova sa te jenite edni t1pi i ogranicheni,interesuvashti se glavno ot sebe si zavistlivi sashtestva.
    A da znaete kolko po-zlobni i zavistlivi sa ot nas m1jete....
    Popitaite koqto i da e jena obache predi tova q pomolete da b1de naistina chestna i q popitaite-Spored teb jenite po-zavistlivi i zlobni sashtestva kato cqlo li sa ot m1jete? i ako jenata e s malko poveche intelekt b1dete sigurni che shte vi otvarne s tvardo da,koeto si e istinata.
    Aide tova e ot men i hich da ne vi puka ot teq mirizlivi shundi,da znaete samo kak im mirishat shundite kato ne sa si gi izmili.....

  8. #58
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    356
    За всичко си има време.По-необичайното според мен е да се прави секс преди да си напълно оформен физически и психически.По-фрапантно е 11 годишна да е нимфоманка ,отколкото 21 годишно момче да е девствено.Да не си правил секс не значи,че си прокажен!

  9. #59
    Тоя пък Vunderkind как се изказа, няма нужда да се ядосваш на жените... ама явно много добре ги познаваш , така че няма да споря с теб , няма да има смисъл да се излагам. Ебати ти ги изкара жените егати простите същества, тва някоа ако го прочете няма да и стане кеф...
    Ама нещо много такива екземпляри се появиха като мен, така направо може да основем клуб на девствените пълнолетни момци

  10. #60
    ehooo
    Guest
    q si ostavi telefona za seki sluchai;D haha ne be sheguvam se kvo ti puka koi broi kolko puti si prail sex kvo znachenie imaa ne gi gledai drugite ti kvo gledash povecheto pishliovci deto ot 10 godishni se ebat i aideeee da ne ostana nazad sakun ma kvo ti dreme be koi e opredelil granici ako iskash na 50 she praish sex tva si e tvoq rabota seki se razviva razlichno kakto i jivota mu se razviva razlichno inache nqshe da e interesno ne se iurkai taka ebasi spokoino she stane i tva kvi prostitutki tva e tupo pochakai malko mojesh da opitash da se otpusnesh poveche v jenska kompaniq no samo ako ti taka shte se pochuvstvash po-dobre ne shtoto iskash da si kato drugite momcheta otvorkovcite moga da ti kaja che jenite ne haresvat takiva momcheta i vinagi predpochitat nqkoi po-svesten sladur a dali e spal s nqkoi predi tva nqma prosto ABSOLUTNO NIKAKVO ZNACHENIE!spoko

  11. #61
    Guest
    Хайде малко по-сериозно сега: и аз правих секс за първи път на 21 години. Това не ми попречи след това да имам сравнително дълга връзка с момичето. Но не ми и помогна да не остана сам дълго след това, и до сега.
    Общо взето много рядко ми се случва да изпитвам чувства към някоя жена и да я пожелая, затова и не съм бройкаджия. А и не мога да бъда, понеже не ме харесват особено (не съм изобщо грозен, но не отговарям на масовите съвременни вкусове за мъж, и не правя това, което другите правят). За всичко това обаче не мога да обвинявам себе си - другите трябва да се научат да те харесват и приемат такъв, какъвто си. Естествено, винаги можеш да прочетеш 5 форума, да си промениш визията и дейностите, заради което в последствие да "забиеш" мацка. Само че все някога ще се разделите, и ще ти остане само горчивото чувство, че тя не е била с теб, а с променения ти образ.
    От друга страна, дори и да намериш момиче утре, да правиш заветния секс, да имаш дълга връзка, накрая всичко това може да приключи и - повярвай ми - няма никаква гаранция, че ще се повтори отново с друга. Недей да очакваш, че сексът с една ще ти донесе още много секс с други. Няма такава зависимост.
    Изводът е, че всичко е абсолютно индивидуално и няма правила. Не съм от хората, които вярват, че човек сам прави живота си. Понякога съдбата просто се гаври с хората несправедливо - както е несправедливо например да загиват малки деца в катастрофи. Ако ти е писано да си желан - ще си желан. Ако ти е писано да си сам, дори и челна стойка да направиш, пак ще си сам. Това е.

  12. #62
    spox
    Guest
    Ne znam dali si imal seriozna vrazka i kolko nai-dalgo si bil s momi4e,no smqtam,4e ako si nameri6 seriozna priqtelka,s koqto da si imate naistina golqmo doverie tova pove4e nqma da predstavlqva problem za teb...A i mislq,4e i sega ne biva da e 4ak do tam golqma pre4ka za kakvoto i bilo

  13. #63
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    V kluba na Bros fenovete
    Мнения
    687

    Ne se boi

    Sigurna sam,4e 6tom nameri6 podhodq6toto momi4e s koeto naistina da si pasnete vav vsqkakvi otno6eniq nqma da ima nikakav problem.....Ti moje bi si vzel da se pritesnqva6,za6toto gleda6,4e ve4e 14-15 pravqt sex,no pove4eto ot tqh ne znaqt kakvo iska6 i za6to go pravqt...dokato ti si ve4e po zrql i misli6 po drug na4in

  14. #64
    hipito^^f
    Guest
    i az mn zapo4vam da se pritesnqvam otnosno devstvenostta si, na 14 sum a o6te ne sum se ebala ;(

  15. #65
    Vunderkind
    Guest
    Saglasen s1m da sazdadem tak1v klub.V tozi klub shte vlizat hora kato nas i deviza shte ni b1de: Jenite narochno sa prokarali mnenieto v obshtestvoto che masturbaciqta e neshto sramno zashtoto iskat da ni razvalqt udovolstvieto ot nai-hubaviq seks koito nqkoga sme pravili!!!!!!!!!!!!
    Az obicham momicheta,no mrazq jeni.
    Ojenish li se veche se broi za m1rtvec.Dali shte vlezesh v zatvora ili shte se ojenish e vse edno.Kogato se ojenij zabelqzvash che tq e nadebelqla sas 100 kg samo za edin mesec sled svatbata.
    Vijte az sam edin potencialen Jack izkormvacha ,koito sashto kato men e mrazil jenite i zatova gi e izbival po tak1v brutalen i slad1k za men nachin.....
    Ima dva sladki momenta v jivota na chovek i dvata sa svarzani s jenata parviq-kogato se jenish za neq,a vtoriq kogato q pogrebvash.......
    Loshoto e che vtoriq po-rqdko nast1pva...........
    Nali znaete zashto jenite jiveqt po-d1lgo ot m1jete?
    Shtoto ne jiveqt s jena.......................
    Az prosto vi kazvam che kato obshtuvate s jena ne se pritesnqvaite ot neq(ta tq moje dori shundata da ne si e izmila)!!!!!!!
    Hi4 da ne vi puka i daje gi b1zikaite teq t1pi shundi taka kakto pravq az i zatova te me mrazqt(az obi4am jenite da me mrazqt ne znam kak mu se vika na tozi patologichen sluchai......)
    Neka me mrazqt az ne gi mrazq prosto gledam na tqh s prezrenie i znaite che tqhnata cel v jivota e da vi sk1sqt jivota(kolkoto i da tv1rdqt che vi obichat).
    Edinstvenoto neshto koeto iskam ot edna jena e seks i to kachestven(kvo da se pravi fiziolgichni nujdi).No za saj1lenie te sashto iskat neshto v zamqna-vnimanie i ljubov ,a men vnimanieto me marzi da go davam ,a ljubovta k1m jenata(pfui tq me otvrashtava i ujasqva!!!)
    Tova e ot men ako iskate nqkoi p1t da izlezem vsi4ki devstvenici deto sme t1ka i bez da se pritesnqvate shte doidete s men shte piem po edna vodka(za ud1ljavane na teka) i vi garantiram che shte ebem do edna dve vecheri.Az s1m malko perde kato chovek i ne mi puka znaesh li kak shte gi naredq teq t1pi shundi ne mogat da mi st1pqt na malkiq pr1st(zatova kakto veche vi kazah te me mrazqt)........

  16. #66
    Guest
    Тоя Vunderkind изтепа навалицата с тея коментари . Малко се поотклони от темата, ама малко си е прав човека, макар и да се вживява толкова. Ама айде няма да ви преподавам морал ... никое момиче не каза нищо за коментарите му до сега, сигурно има причина
    Иначе такъв клуб ако се направи, ще може да се казва, че е най-непорочния клуб на света

  17. #67
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Halls Of Valhalla
    Мнения
    659
    Пич ,прочетох ти темата и разбрах освен ,че си срамежлив също и ,че си малко лигав(съдейки по всички ти постове в темата ти).Един съвет от мен ..бъди себе си ама ще е добре когато си с момиче да мълчиш за да е изслушваш добре ,старай се да не спичаш ,това пред теб е едно момиче и нищо повече...Недей да извисяваш всяко по-красиво момиче до такава степен ,че да заекваш на всяка втора дума...И най-важното ,не мисли ,че като си на 21 г. и не си го правил си задръстен или ,че ти има нещо - напротив... постарай се момичето с ,което ще си за първи път да си струва ,да има някакъв ценностен смисъл за теб .

    Хайде със здраве....

  18. #68
    Vunderkind бравоо =D> Предлагам клуба да се казва "Не Госпожо"
    BAMBOOCHA

  19. #69
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Тоя вундеркинд ме сцепи.
    2т. системно

  20. #70
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355
    Баси и темата стана


  21. #71
    liliana
    Guest
    eiiiiiiiiiiii Vunderkind nishto chudno che si ostanal devsten sled kato imash takova losho otnoshenie kam jenite. Kak moje da se obrashta kam jenite kato " prosti" sashtestva i bokluci....iavno si niakakav smotan jenomrajez. Za tova dalgo vreme shte si si na suho .... oligofren!!!!!!!!!!!! Takiva kato tebe mi ide da im prasna dva shamara !!!!!!!! Kak moje da govorish za jenite po takav nachin ...bokluk, idiot!, niskointeligenten smotaniak!!!!!!!!!!!!!


    Kolkoto do drugite niama nishto losho da si devstven...poniakoga ne e nujno da se izbarzva Sigurna sam che ste si namerite tochni momicheta ako imate doboro darjanie kam tiah...ne kato tozi oligofren Vunderkind

    Върнете се в началото

  22. #72
    Фен Аватара на SickBoy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Леко вдясно от Господ
    Мнения
    143
    Деца,може и д аме намразите,но честно казано,съгласен съм с Вундеркинда.Жените са ебати долните създания,рядко има някоя свястна и ако тя се сближи с други змии,става страшно.Мисля,че жените стават единствено за секс и за готвене(като за готвене е умерено казано,щото всяка втора жена,дето познавам,не може).това е просто.Ако се замислите,кажете ми-НЯКОГА жена да е правила нещо безкористно за вас пичове!?Ми не,нали?Д аречем,хвърля ти поглед,топящ камъни,и ти казва"дай една цигарка".Намек за секс,и,естествено,ние като първите балъци се втурваме да даваме на жените каквото пожелаят,само и само да ни пуснат.Ми много грешна култура имаме и ние.Вместо да се държим като мъже,да не позволяваме на презрените създания да ни манипулират,ние се държим като путьовци.И това е,защото имаме пенис,а той има нужда от дупка.Опълчете им се малко,не им се давайте.Тяхната природа(женската ай мийн) е такава-използваческа.Не случайно по време на ренесанса да речем жената е била смятана за нещо по-нисше и от роба.Нормално е.Аре пийс сега,не искам да засегна никоя жена,мнение,това е!
    You know, we always called each other good fellas. Like you said to, uh, somebody:You're gonna like this guy. He's all right. He's a good fella. He's one of us. You understand? We were good fellas. Wiseguys.

  23. #73
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    Цитирай Първоначално написано от SickBoy
    Деца,може и д аме намразите,но честно казано,съгласен съм с Вундеркинда.Жените са ебати долните създания,рядко има някоя свястна и ако тя се сближи с други змии,става страшно.Мисля,че жените стават единствено за секс и за готвене(като за готвене е умерено казано,щото всяка втора жена,дето познавам,не може).това е просто.Ако се замислите,кажете ми-НЯКОГА жена да е правила нещо безкористно за вас пичове!?Ми не,нали?Д аречем,хвърля ти поглед,топящ камъни,и ти казва"дай една цигарка".Намек за секс,и,естествено,ние като първите балъци се втурваме да даваме на жените каквото пожелаят,само и само да ни пуснат.Ми много грешна култура имаме и ние.Вместо да се държим като мъже,да не позволяваме на презрените създания да ни манипулират,ние се държим като путьовци.И това е,защото имаме пенис,а той има нужда от дупка.Опълчете им се малко,не им се давайте.Тяхната природа(женската ай мийн) е такава-използваческа.Не случайно по време на ренесанса да речем жената е била смятана за нещо по-нисше и от роба.Нормално е.Аре пийс сега,не искам да засегна никоя жена,мнение,това е!
    ако всички разсъждаваха така хората щяха да са изчезнали отдавна..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  24. #74
    komerss
    Guest
    neznam ama aftora vmesto da sedi na pc-to do sq mojeshe da prasne nqkoq..... ko chakash e garcki da dodi kralica elizabet li ? hodi prashti nqkoi bokluk i tolkoz ko se pazish za golqmata si liubov to golqma liubov rqdko ima ako ima posle mn boli ot neq za tui vari ebi boklucite posle shte syjelqvash

    nedei si drapa mydite na pc-to i da chakash nqkoq da doide i da ti kaje ela me ........

  25. #75
    АТАКАБГ
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Тоя Vunderkind изтепа навалицата с тея коментари . Малко се поотклони от темата, ама малко си е прав човека, макар и да се вживява толкова. Ама айде няма да ви преподавам морал ... никое момиче не каза нищо за коментарите му до сега, сигурно има причина
    Иначе такъв клуб ако се направи, ще може да се казва, че е най-непорочния клуб на света
    Какво малко? Човека си е много прав даже,ама тука нема да го разберат
    Не бе,трябват си жени. Ако не за друго поне за задоволяване на физиологическите нужди. Пък и да се влюбиш (ако е споделено) не е лошо.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си