.
Отговор в тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 121
  1. #76
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    казваме "бах мааму"

  2. #77
    Тая тема в кво се превърна бе, чак ме изкараха малко лигав. Тва откъде го измислихте не знам. От постовете ми, та шегаджия съм, не мога да говоря трагично за нещата ебати. Е тва, че съм лигав никой не го е измислял за мен до сега, ама все пак не ме познавате та не се ядосвам толкова... Даже много сериозен ме изкарват, та чак скучен със сериозността си понякога, ама како и да е....
    И от къде се появиха тея женомразци в темата бе, комплексирали се повече от мен чак заеееби, щу стана тука та ....... много "Женени с деца" се гледам май ...
    Досега никой не каза обаче, че няма пари, та затова не ебе. Ами ако нямате въобще никви пари, е така поне 4-5 лева в джоба, как ше ебете ми кажете без никви пари ...

  3. #78
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    Цитирай Първоначално написано от treant
    Ами ако нямате въобще никви пари, е така поне 4-5 лева в джоба, как ше ебете ми кажете без никви пари ...
    ми как? с инструмент, кой ебе с пари? за пръв път чувам

  4. #79
    Цитирай Първоначално написано от assd
    Цитирай Първоначално написано от treant
    Ами ако нямате въобще никви пари, е така поне 4-5 лева в джоба, как ше ебете ми кажете без никви пари ...
    ми как? с инструмент, кой ебе с пари? за пръв път чувам
    Е та ясно е, че с инструмент те ебат, кво се хвалиш и правиш на остроумен

  5. #80
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    Цитирай Първоначално написано от treant
    Цитирай Първоначално написано от assd
    Цитирай Първоначално написано от treant
    Ами ако нямате въобще никви пари, е така поне 4-5 лева в джоба, как ше ебете ми кажете без никви пари ...
    ми как? с инструмент, кой ебе с пари? за пръв път чувам
    Е та ясно е, че с инструмент те ебат, кво се хвалиш и правиш на остроумен
    а тебе с кой инструмент те ебат? мистрия ли или баданарка?

  6. #81
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от assd
    Цитирай Първоначално написано от treant
    Цитирай Първоначално написано от assd
    Цитирай Първоначално написано от treant
    Ами ако нямате въобще никви пари, е така поне 4-5 лева в джоба, как ше ебете ми кажете без никви пари ...
    ми как? с инструмент, кой ебе с пари? за пръв път чувам
    Е та ясно е, че с инструмент те ебат, кво се хвалиш и правиш на остроумен
    а тебе с кой инструмент те ебат? мистрия ли или баданарка?
    Глупав си, ама кво да се прави... от де да знам, нали съм девствен

  7. #82
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    хаха, не бе просто съм се разлигавил много
    гледай да не те ебат със шублер че ше те заболи

  8. #83
    SeaN_Combs
    Guest
    ne boi se! niama da ostanesh devstven! luskai bastuna za sega, iz4akai da stane6 na 50 i togava otidi na kurva... i ako ti stane.. ebentualno... she napyhash pishleto v niakoia suha sliva, shoto she si na 50 i niama da si ot nai krasivite dyrtaci.. da ne izkluchvame i prikazkata che Gospod e dal na myja 2 kofi sperma, a tova kakvo shte se sluchi s tiah si e negova rabota... ta ti ako ia upotrebish na chekidjiiski izpylnenia - enjoy the rest of your sexual life bro!

  9. #84
    Заеееби, само остроумници тука . Особено тоя последния, като че ли ми се моли да го напсувам, не че ще му пука на него. 50 години са малко бре, трябваше повече да кажеш, излагаш се. Ама като стана на 50 не се бой, ела и тебе ще оправим ... ядосах се още повече в тоя форум

  10. #85
    Vunderkind
    Guest
    VIj kakvo az samo se opitvah da ti kaja da ne ti puka ot shundite zashtoto v kraina smetka kato intelekt stoqt na mnogo mnogo nisko nivo v ierarhiqta.Az sashto s1m golqm shegajiq kakto moje bi veche si razbral i zatova izbrah takava forma na pisane.Spored men otgovorite v koito pishe neshto ot tipa na:"spoko pich skoro shte si hvanesh momiche i vsichko shte e nared samo spoko" sa bezsmisleni shtoto to tva si e po default mnogo qsno che shte si namerish nqkoq shunda ,no trqbva da si malko po aktiven inache nikoq nqma da doide sama pri teb i da kaje sh, pich are da me naebesh shtoto mnogo me kefish(ako tova ti se sluchi stava li da me zapoznaesh s momicheto).Jenite sa pasivnata strana no stavat aktivna ako zabelejat che imash kinti.I da ti kaja neshto drugo jenite si mislqt ei vij go toq kvo samuchuvstvie ima ,znachi ima i kinti i ot tam mu idva samochuvstvieto.Drugoto koeto iskat jenite e da im ugajdash shtoto te sa strashno egoistichni sashtestva.
    No ako nqkoi den me pitash za s1vet dali da se ojenish Az shte ti kaja i da se ojenish i da ne se ojenissh vse shte s1jelqvash ,no ako ne si ebal prez celiq si jivot shte s1jelqvash poveche.
    Pravi seks shtoto nqk1de sled 20 ili 30 godini kolkoto i pari da imash nqma da moje da si kupish nov hui.
    Az s1m na sashtoto deredje no az trqbva da si promenq otnoshenieto k1m jenite neshto koeto spored men e v sferata na neveroqtnoto.
    Tragediqta na moq jivot e che s1m prinuden da jiveq s genialnostta si....
    Da ne mislish che e lesno da si svr1hintelekt...........
    Kakto i da e ebaneto e edno ot hubavite neshta koito oshte ne mi sa se sluchvali i mai shte se hodi na prostitutka(shtoto ne iskam da se promenqm tak1v si se haresvam).
    Ei kolko sperma s1m izhabil za tezi godini..............
    Aide posledno shtoto az inache moga da pisha do utre sutrinta shte izkaja cqlata m1drost v edno izrechenie.
    Ebi,no ne se jeni!!!!!!!!!
    A i oshte neshto Imalo edin filosof pone taka sa mi kazvali ne mu znam imeto koito e bil devstven do 35 godini togava go napravil za pr1v p1t otvratil se ot seksa i se samoubil.
    dano da s1m te okurajil....

  11. #86
    А бе тоя Vunderkind го признавам, хубав моабет прави . А бе сигурно си прав, ама аз още не съм си изградил такова мнение за жените. Окуражи ме иначе де, съвсем точно си го каза за това "споко пич ...", ама и то върши работа...

  12. #87
    Фен Аватара на SickBoy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Леко вдясно от Господ
    Мнения
    143
    А трябва!Пък и,хей,аз не съм женомразец,жените ме мразят мен очевидно,що и аз да не им отвръщам на патките му с патки!?
    You know, we always called each other good fellas. Like you said to, uh, somebody:You're gonna like this guy. He's all right. He's a good fella. He's one of us. You understand? We were good fellas. Wiseguys.

  13. #88
    Мале вече верно навърших 21 и няма кво да се похваля ебати...тоя секс пак не успях да го правя и вече само се спичам постоянно ... е така го казвам малко да се пооплача и аз , да не вземе някой пак да ми се прави на остроумен

  14. #89
    Guest
    След 10 дена и аз ще стана на 21 и също не съм правил секс.Да ти кажа дреме ми на уя,че не съм правил,даже не изпитвам нужда да го правя.Много съм си щастлив и така,не виждам какво толкова се напрягаш.

  15. #90
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    294
    Ей афтора какво стана ? прасна ли нещо или още се озърташ като глухо праси у трастика )))))))) хахахахахахаха

  16. #91
    Guest

    Re: Кво ще кажете за 21 годишен девственик?!?!

    Цитирай Първоначално написано от treant
    Та според вас има ли нещо ненормално в това, на 21 години и още да не е бил с момиче? Или пък нещо му има на момчето, може би, без да го осъзнава...Иначе да си призная, за мен става въпрос. Ама кво да правя, скоро на 21 ще стана, още не съм правил секс .
    И да не си помисли някои, че се бъзикам, изобщо не е така, самата истина е. Просто реших така да го споделя някъде, колкото и срам да ме е, тук е по-лесно да се споделя и то всичко. Иначе, за причина така да се получи, имам някакви предположения: стеснителен доста понякога...само за това се сещам. Нито съм дебел, грозен, смръдлив, неподдържан, изобщо никой не ми е казвал, че съм грозен или нещо подобно...ама просто съм много съвестен, да не кажа добричък, и в крайна сметка срамежлив направо .
    Ясно е, че решение на проблема тука няма да намеря, както казах - просто реших да го споделя, така да видя какво мнение ще споделите... пък ако някой реши да ми казва как да се реши задачата, нека се изкаже, ще следя темата да отговарям някой ако ме пита нещо... и не се бъзикам изобщо, искам да говорим за това
    Стеснителен а? а помниш ли оная кучка как я опънхме двамата? Не помниш нали? Бели петънца? Еми чистят се с вода. Само да те светна, кучката беше ти!

  17. #92
    Супер фен Аватара на Sasha2k8
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    San Benedetto del Tronto, Italy / Sofia, Bulgaria
    Мнения
    1 388
    spored men nqma ni6t sramno v tova na 21 da si o6te devstven. se pak ne mislq 4e ima edna opredelena vuzrast v koqto da go napravi6. za vsi4ko si ima vreme....jivote e pred teb-nikoi ne e kazal 4e trqbva da burza6 spoko
    Voglio passare il resto della mia vita con te...




  18. #93
    Само се чудя на мъжете къв им е проблема с девствеността? Пък и кой те пита девствен лиси или не си... то не личи, освен ако не си го кажеш. Или пък си сдухан, свит и пиеш Спрайт в ъгъла на детската дискотека

  19. #94
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Още не е дошъл моментът значи.

  20. #95
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    315
    gorkiq

  21. #96
    spored men losho nema moje bi...ne si nameril podhodqshtata ili tq prosto ne ti e pusnala....
    spoko brat mi e na 19 ama edva li skoro shte....se na*** toi e manqk na tema komputri ako imashe jena komputar po moje ama to nema oshte tei 4e moje da si sedi devstven... toi v SU (sofiiskiq universitet) vleze bez izpit ot olimpiqda po informatika tei 4e pravi si izvodi...ne si samo ti tei ) i toi e tei za 1vi put ot kat e nastrani ima gaje (18 godini) tva beshe minalata godina e az moga da kaja 4e sum po napred ot nego ama spoko ne e sramno da si devstven na 21 az pooznavam ....dosta takiva

  22. #97
    treant написа:
    Та според вас има ли нещо ненормално в това, на 21 години и още да не е бил с момиче? Или пък нещо му има на момчето, може би, без да го осъзнава...Иначе да си призная, за мен става въпрос. Ама кво да правя, скоро на 21 ще стана, още не съм правил секс Sad .
    И да не си помисли някои, че се бъзикам, изобщо не е така, самата истина е. Просто реших така да го споделя някъде, колкото и срам да ме е, тук е по-лесно да се споделя и то всичко. Иначе, за причина така да се получи, имам някакви предположения: стеснителен доста понякога...само за това се сещам. Нито съм дебел, грозен, смръдлив, неподдържан, изобщо никой не ми е казвал, че съм грозен или нещо подобно...ама просто съм много съвестен, да не кажа добричък, и в крайна сметка срамежлив направо Embarassed .
    Ясно е, че решение на проблема тука няма да намеря, както казах - просто реших да го споделя, така да видя какво мнение ще споделите... пък ако някой реши да ми казва как да се реши задачата, нека се изкаже, ще следя темата да отговарям някой ако ме пита нещо... и не се бъзикам изобщо, искам да говорим за това Sad


    Стеснителен а? а помниш ли оная кучка как я опънхме двамата? Не помниш нали? Бели петънца? Еми чистят се с вода. Само да те светна, кучката беше ти!
    Кво ме дразниш бе дебилник,от къде да знам какви педали са те опъвали и си опъвал,ама от тва дет си написал от къв зор аз мога да ти припомня като нема никва логика...похвали се още

  23. #98
    Guest
    Спокойно бе брато по съдба,както казах и аз скоро ще чукна 21,обаче не съм се засилил непременно да правя секс.Честно казано мислиш ли,че ако ебнем по някоя ще ни поникнат крилца?Хм,надали.Аз вярвам в любовта човек и смятам да спя само и единствено с жена която обичам,не виждам защо трябва да се мъча да шибам някоя с която дори не искам да излизам някъде?Това май си е далеч по-ненормално,все пак не си си намерил оная работа на пътя,че да си я похабяваш ей така.Поне така разсъждавам аз.Живея си живота,излизам с приятели,приятелки,уча си висшето,спортувам и ходя по състезания,работя,време за всичко си имам и съм страшно доволен от живота.Като се влюбя тогава ще мисля за секс

  24. #99
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    294
    И какво пазите се за голямата любов ли ам ако утре стани нещо..... и умираш дествен

    /me se popikava ot smqh

  25. #100
    Guest
    По-добре да умреш девствен,отколкото вечно тъп и вървящ след хуя си,тичащ като някоя шамтка по разни долнопробни барове пълни с курви.По-добре да еба само една жена в живота си,но да я обичам истински,отколкото да еба 100 за които 5 пари не давам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си