.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    ----
    Guest

    Moderated: Ако ме питат какво е това, какво да им кажа?

    Леле хора!!!!
    Бях си сложила в едно найлонче от салфетки малко тревица и си го бях каширала в портмонето.А смотаната ми майка май е ровила,защото ми го е извадила и го е сложила на шкафчето.А баща ми е тук...Леле...
    И са ако ме питат кво е тва,аз кво да им кажа???
    Аре моля ви,помагайте...


    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Guest
    Прави се на ударен(а) и кажи че сигурно някой ти го е пъхнал на майтап

  3. #3
    Guest
    Ami vzemi go mn skri6om

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София
    Мнения
    914
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ami vzemi go mn skri6om
    i az bih ti predlojila tova,no e malko tupichko zashtoto mogat da se usetqt

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Може и да не се усетят, ако пликчето е празно, ще кажеш, че си го изхвърлила(боклук е все пак), а ако има салфетки, еми.. трябвали са ти Тъпи оправдания, но.. са наивни и може и да минат
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    extazygirl
    Guest

    ???

    kvo stana???va6te kazaha li ti ne6to???

  7. #7
    Hahaha za takiva slu4ai imam edna mnou sme6na istoriq kak edna baba ciganka sednala na edna peika s mene i po4nala da mi obqsnqva nqkvi raboti tam za bude6teto i za kusmet mi e dala nqkva opakovana bilka kato mi e kazala 4e ne trqbva da q otvarqm za da ne razvalq magiqta i az ne znam vuob6te kuv e toq plevel Samo deto mene na6te nikoga nqma mi namerqt tolkova tupo koza a i dori da mi namerqt 6te kaja 4e sum go zabravila ot predi, 6tot tazi istoriq moje da mine ako va6te znaqt 4e nikoga ne si probval i nqma da probva6 i nekvi takiva 6tot ina4e mnogo nelepo zvu4i
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  8. #8
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    Ооо,усещам,майка ти е пич.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    хмм ....ще кажа че е нещо по биология ...или пък че е чаи ..хахаха ще е супер филм маина !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    мен са ме хващали веднъж, казах че е тютюн
    тя пък взе че повярва...

  11. #11
    ne mi se vqrva vashte da sa tolkova tupi 4e da ne znqt trevata kak izglejda spoko we i maikami me e xvashtala i kfo nishjto ne stana..samo det ne sam izlizala 1 mesec na vunka xaaxxa
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  12. #12
    Фен Аватара на bruteca
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ghetto Sofia
    Мнения
    189
    mi gledai da q 6itne6 nqkade na skrito taq trewa i ako te pita6 se prai6 na udarena i twa e

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от BAD_GIRL_
    ne mi se vqrva vashte da sa tolkova tupi 4e da ne znqt trevata kak izglejda spoko we i maikami me e xvashtala i kfo nishjto ne stana..samo det ne sam izlizala 1 mesec na vunka xaaxxa
    Не са толкова тъпи. Просто никога не са виждали. Родителите ми не са първа младост..

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    ... po ulicite ...
    Мнения
    201
    4ове4ее то4но в протмонето ли?!! ами ако те фанат куки?! заебии ... по добре измисли друго каше ... ааа та кфо стана ? кфо ти казаха ва6те?
    You went away
    Took my heart
    I dropped a tear
    And died that night! I Loved You!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си