.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    m_c0ol
    Guest

    MP3 player към PC

    Хора, купих си един МП3 плейър (много измислен се оказа ) Обаче нещо не мога да го свържа, така че да ми го показва в Win Explorera.. Тъпия софтуер към плейъра не бачка.. А забравих да кажа - мп3-ката е SANG SYM168... Мъчих се по какъвто и да е начин, ама не и не ! Имате ли идея.. Някой да е срещал проблема ??

  2. #2
    Guest
    иди в магазина, от който е купен плеъра и накарай служителите да ти обяснят всичко неясно то на мен ми се струва, че това трябва да е практика, ама както и да е

  3. #3
    Guest
    Дам, утре ще ходя до магазина.. Най-добре е така. Да не говорим, че вече ходих веднъж, щото бутона "next" не работеше... Утре пак ще фи потормозя.. И все пак някой ако има идея, нека каже

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Технополис а?Санг са малоумна марка за мп3 плеъри...дори нео е за предпочитане пред санг

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  5. #5
    m_c0ol
    Guest
    Дам, убедих се Дано да го подкарам.. Търсих в нета.. Еми тия SANG нещо не са популярни.. или за повече инфо трябва да знаеш китайски Да не си взема iPOD, aми... :P :P :P ама мноо пара, мноо нещо

  6. #6
    Guest
    Така, днес говорих по телефона с някакви служители от Технополис и те ме посъветваха да дойда при тях щото по телефона не става \/

    Ако модераторите искат, напрао да трият темата

  7. #7
    Guest
    Еми така и така почнах да си отговарям сам , проблема е във софтуера.. не върви под XP

  8. #8
    Guest
    дайте 4итав software за този плеър PLS

  9. #9
    fake
    Guest
    а без софтуер не става и? просто буташ в USB-то и го отваряш с уиндоус експлорер като там... F: или квото ти е

  10. #10
    ka4o@gbg.bg
    Guest

    techNOpolis

    taka da se opla4a i az... kupih si go dnes i sega ne moga da go podkaram ... a kakvo ti kazaha v technopolis na kakva sistema vurvi?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си