.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    Guest

    kvo im ima na kukite?

    zdr na si4ki! 4uda se kvo im ima na tiq ...ako bodne6 1 tag nqkude i te vidat nai-malkoto 6ti napraat problem... a neska si putuvam v tramvaq i mi padnaha obc-ta i si misla "lelel toq sa 6e me proverqva za treva i takiva prostotii" i toq se navedja podavami gi i vika :zapovqdai.vnimavai da ne si gi zagubi6 nqkude. takuv smqh me napu6ih edvam se sdurjah

  2. #2
    G(h)ost
    Guest

    ие

    "lelel toq sa 6e me proverqva za treva i takiva prostotii"

    А ти пушиш ли трева?

  3. #3
    Guest
    poprincip ne...no sum pu6il... i kvo da kaja ..gotino e oba4e..za tezi koito prosto im e fun kato pu6at ili za nastroenie (vupreki 4e e kofti da ne moje6 da si prai6 kupon bez 4adel xax),a da pu6at za da sa "guzari" ne 4e sum protiv trevata... kakto kazva 1 fr "6tom e zeleno ne e razvaleno"

  4. #4
    Голям фен Аватара на KisskilleRcHe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В света на силния звук!
    Мнения
    512
    Хора, аз никога не съм пушил трева.... Чувал съм много различни мнения, но не искам да пробвам..... Мисля че така ми е по добре!!!!
    Живея за да докажа, че съм достоен за Ада!!!
    В един свят на ненормални, ненормалните сме най-нормални!
    На света има две автомобилни марки - HONDA и всички останали !
    my skype : KisskilleRcHeTo

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    хах ми кфо им имало.. оня ден една патрулка обикаля два 4аса със спукана гума преди да се усетят.. кфо ли им има..хаха

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    хмм страннно маина .... доста .... полицаи ...съкссс

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  7. #7
    хахаха ебати късмета хубаво 4е куката е бил свестен ами верно не те е пребърквал за 4адел...ако си имал ебати боя малииии... аз си имам OCB-та ама са некфи малки за 70 стинки та се побират ф портфеила та нема как да изпаднат

  8. #8
    haha emi ko da praa 120ka...nemah pari si zema 120ka imah 70 stinki poslednite mi pari...i gi dadoh za OCB

  9. #9
    Супер фен Аватара на psycho_girl
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    остров, наречен Утопия
    Мнения
    1 218
    tststs popadnqci i kvo kato ti padne i moje da si te preburka, taka li?
    be careful what you wish for 'cause you just might get it

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от psycho_girl
    tststs popadnqci i kvo kato ti padne i moje da si te preburka, taka li?
    Ами всъщност доста често нямат право да те джобят, както мисля че е и в този случай, ама нали са куки пфу, всичко могат... а листчетата малко или много са знак, че пушиш има вероятност да имаш чаделче в теб ако е някоя лоша кука веднага тараши
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Цитирай Първоначално написано от psycho_girl
    tststs popadnqci i kvo kato ti padne i moje da si te preburka, taka li?
    Ами всъщност доста често нямат право да те джобят, както мисля че е и в този случай, ама нали са куки пфу, всичко могат... а листчетата малко или много са знак, че пушиш има вероятност да имаш чаделче в теб ако е някоя лоша кука веднага тараши
    винаги може да те преджобят.. вика му се рутинна проверка :P

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  12. #12
    Фен Аватара на bruteca
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ghetto Sofia
    Мнения
    189
    nedeite goworite taka za tiq pederasi kwo da se prai kolkot i da sa tupi,................. abe q da im eba maikite imat si nekwi patlaci i we4e sa gospodari na sf ei taka ............... kade be banica

  13. #13
    Супер фен Аватара на psycho_girl
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    остров, наречен Утопия
    Мнения
    1 218
    eeeee ne vinagi 6tom ima6 lis4eta trqbva i treva da ima6, mojee da ti e po-got da si sviva6 tiutiun primernuuu ( kogo zablujdavam) noo realno poglednato e taka
    be careful what you wish for 'cause you just might get it

  14. #14
    /wan`a`doo/
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Цитирай Първоначално написано от psycho_girl
    tststs popadnqci i kvo kato ti padne i moje da si te preburka, taka li?
    Ами всъщност доста често нямат право да те джобят, както мисля че е и в този случай, ама нали са куки пфу, всичко могат... а листчетата малко или много са знак, че пушиш има вероятност да имаш чаделче в теб ако е някоя лоша кука веднага тараши
    винаги може да те преджобят.. вика му се рутинна проверка :P
    Куките могат да ти проверят личните вещи след като преди това са те проверили за документи...Лични вещи... може би в Закона за МВР пише, че лични вещи се носят в качулките, при ташаците, в сутиена, по ръбове на шапки, суичъри и т.н.?!

  15. #15
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Абе на подписа ми пише всичко което мисля по въпроса с куките..
    Иначе кво им има ли?.. Ми ходи ти по цял ден да се разправяш със секви глупаци.. Един до преди малко бил в къща дето баща запалил децата и жена си, другия го викнали да види херингов наркоман дето наръгал 2ма с отверка, трети му драйфат по кубинките.. И ти да си така и на тебе ше ти има нещо! :>
    Така че на тях им е яко кофти, те си го изкарват на нас щото не знаят кой къв е, и и на нас ни стаа кофти.. демек добре дошли в България :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Stz
    Мнения
    700
    Те кат ти вземат тревата или амфета ко си мислиш че го праят?!Те сигурно са повече тревомани от много хора....


    Vnimavai kakvo si pojelava6,za6toto moje i da go polu4i6!

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    ''Ушатите'' са тъпаци,но аз си тагвам без да ме е много страх,щото тфа не е чак толкова голямо престъпление,пък и съм момиче(предимство?)
    Притеснявам се само когато има и женска кука,само ако имам чадел в мен де

  18. #18
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Че мен един път ме прибраха, защото мислиха че съм пушил. Аз естествено нито съм, нито имах нещо в себе си. Туй да те проверят...дори и да нямат право ще намерят к'во да кажат, а намерят ли...ще го духаш.

  19. #19
    Kukite sa luudi
    Stop it .. I just want Somebody to Get fLy it .. I got what I neEd , but can you top it ?! I may be younG , but I know whaT I want .. If you show mE Baby , you can Get on .. So come on ..

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    Таг-а ми е >MiSSY<


  21. #21
    като не знаеш законите даваш гъза!Не може ей така да те хареса на улицата и да те тараши както си иска!А има и процедури,които ако не изпълни,можеш да го съдиш!

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    ... po ulicite ...
    Мнения
    201
    Нз амаа тъпите ушати да мръъъът ахха знаете ли фка е моита логика ... или там както му се вика ... : след доста години ... нямад а има никфи куки за6тото пове4ето хода 6те се или некфи драскачи ... ил некфи наркомани ... тревомани и т.н. такааа че няма да има кукииии \/ ьаьа да бе да .... сиорно ...
    ае F*ck off
    Anti Kuki Team xahxah ))
    You went away
    Took my heart
    I dropped a tear
    And died that night! I Loved You!

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    Anti Kuki Team!
    Якоооо!Аз се джойн-вам в тфа crew!
    Дори като тагвам ше пиша и AKT

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си