.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: косопад

  1. #1
    Guest

    косопад

    моля ви кажете ми какво да правя с косопада..на 15 г съм..моми4е
    като се реша ми пада супер мн коса и винаги мета и си 4истя космите
    сега майка ми пак ми се развика че целия апартамент е в моите косми
    моля ви кажете ми кфо да правя?някфи мски или..?сега последните месеци си клепам мед,зехтин и жълтък на косата
    давайте идеи как да се отърва от косопада

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    V kluba na Bros fenovete
    Мнения
    687
    Az imam sa6tiq problem i na men maika postoqnno mi vika,4e navsqkade ima samo moi kosmi...Az moga da ti prepora4am edna recepta-svari suhi lista kopriva/prodavat q v aptekata/ vav voda i kogato si mie6 kosata poslednoto izplakvane go napravi s tazi otvara...az q probvah edin pat i pove4e ne sam i za tva nqma efekt pri men.Ako si postoqnna mislq,4e deistva 4ela sam sa6to i za humata-s malko voda kato ka6i4ka se nanasq na mokra kosa-probvah vednaj i znam ,4e vtori pat nqma da probvam-edva q otmih i posle kosata mi stana takava,4e ne moga da q sre6a-UJAS!6te sledq temata i az

  3. #3
    Guest
    по-скоро кажете някаф шампоан или и аз нз
    най-новата изцепка на майка ми е че тва е от нещата с които съм се клепала-домашната маска
    а според емн е от сняата на сезоните..нз

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    376
    Както каза ти, това се дължи от смяната на сезона. Няма от какво да се притесняваш, ще спре скоро.

  5. #5
    I moita maika mi vika 4e kosata mi predi bila neveroqtna,gusta a sega ne bila takava i mi padala kosata zaradi vs gluposti s koito q capotam Kupih si shampoan na Denise za kosopad i sam dovolna s placenta e i mai dobre mi ponasq i mi ponamalq kosopada,moje da polzvash i ampuli ili maski za tazi cel.

  6. #6
    Guest
    Е,момичета,явно повечето от нас имат този проблем.Аз имам същият проблем,явно просто е от сезона.Аз си правя маски с бадемово (1.90-2 лв) или рициново (0.80-0.90 лв) масло,като една две супени лъжици ги смесвам с каквото имам под ръка.Обикновено-1 жълтък,1 с.л. кисело мляко,1 ч.л. мед,няколко капки лимонов сок,хумата много ми исушава косата.Слагате най-добре преди да се изкъпете,стоите 1-2 часа и после си я миете както нормално.Може да пиете Geritamin(витамин А+Е).Помагат също хининовата вода и Seboral Forte,струват не повече от 2 лв.всяко.Те се нанасят след къпане на леко влажна коса.Чела съм,че не е препоръчително всеки ден.Ако се грижите за косите си редовно,косопадът ще намалее.Аз миналата година се лекувах така в домашни условия и ми помогна.Все пак маските не са само за сезонен косопад.Можете да си ги правите винаги,за да имате здрава и красива коса

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    Ммм и аз го имам тоя проблем, обаче ся си купих чисто бадемово масло, и няква бадемова маска, дет е няква супер обикновена, но пък за сега съм доволна. Мажа се с бадемовото масло преди да се изкъпя и се седи колкото се може повече време, а пък маската се ползва кът балса. От една седмица се мажа с тва и засега съм доволна. Дано наистина ми помогне, ам пък ако не друго поне косата ми става много мекичка

  8. #8
    Guest
    Az polzvah Hininova voda v prodaljenie na 2-3 meseca,no vaob6te ne mi pomogna za kosopada A za maskite v doma6ni usloviq mislq 4e deistvat dobre...Ako si hlepala kosata si s nqkvi boi nai-veroqtno to tva da e kosopada.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Абе къв косопад кви 5 лева Тва си е нормално за дългите коси
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  10. #10
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Az polzvah Hininova voda v prodaljenie na 2-3 meseca,no vaob6te ne mi pomogna za kosopada .
    хахахахахахахаа е чакай от хининова вода да ти се заздрави косъма и да ти спре косопада Аз препоръчвам Мерц (при мене нямаше ефект , но при всеки е различно) и Ревалид(от това вече съм много доволна )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си