.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: pypkiii

  1. #1

    pypkiii

    zdraveite hora!!! Ve4e napravo nz ko da praq kakvo li ne sam polzvala za gadnite pypki nqma ne6to na pazara det da ne sam si go slagala na liceto:lepten, teen clean , zinerit, skinoren, kontratubex,produktite na avon i ve4e nz kajete ne65to dr koeto naistina da mi pomogne za6toto ot tezi nqma nikakyv efekt prosto a ve4e sam ot4aqna napylno (((

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    6 точка от правилника!
    Ti Si AnGeLche PreKraSnO,Ti Si DqVoLche OpaSnO,AkO NqKoI Te PriPaRi ShTe qDe ShaMaRi... {{{{{{{}}}}}}}

  2. #2
    Guest
    shtom zinerita ne ti e pomognal nz nai dobre otidi na dermatolog toi shte ti kaje

  3. #3
    Гост Пуснато на: Нед Окт 29, 2006 8:17 pm Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    shtom zinerita ne ti e pomognal nz nai dobre otidi na dermatolog toi shte ti kaje
    Мдам пробвай това !Аз също бях с зинарит и ми помогна,обаче много се успокоих и го оставих,затова пак ми се появиха!То трябва да се използва непрекъснато и на шишенце по един месец най-много,но действа!Странно ,че на теб не е!
    Казаха ми, че един ден е 24 часа, че един час е 60 мин., но никoй не ми каза че една минута без теб е цяла вечност!

  4. #4
    Guest
    mi na men mi pomognaha edni produkti na firma amrita ne sa izob6to skupi ima gi po4ti navsqkade ob6to vzeto te iz4istvat no trqbva da si postoqnna i da ne zabravq6 da gi izpolzva6 az li4no izpolzvam : maska , losion i edin korektor aide uspehhh dano ti pomognat

  5. #5
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Po dobre otidi pri lekar,zashtoto s neprekasnatata upotreba na razli4ni kremove po liceto ti samo shte vloshish polojenieto.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  6. #6
    ami az ve4e hodih na dermatolog napraktika toi mi izpisa skinoren i birena maq no nqma6e efekt iska6e hap4eta na hormonalna osnova no pak ot tqh 6te mi se ka4at kilogramite pak az ne go iskam tova i... nz ve4e
    Ti Si AnGeLche PreKraSnO,Ti Si DqVoLche OpaSnO,AkO NqKoI Te PriPaRi ShTe qDe ShaMaRi... {{{{{{{}}}}}}}

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    972
    ne si probvala poslednoto.........kosmetik...povqrvai mi toi 6te ti pomogne stiga da popadne6 na dobur ako si ot sf moga da ti preporu4am moita mn e pe4ena i mn dobra
    Lubovta ni e kato vqtura.....Ne moga da q vidq,no moga da q po4ustvam...!!!!
    A walk to remember

  8. #8
    ami koftito e 4e sam ot varna i kat znam moi fr-ki kak sa gi okipazqvali nqkvi nekadyrni kosmeti4ki i napravo ne mi se riskuva ina4e sam si mislila i toq variant ama...
    Ti Si AnGeLche PreKraSnO,Ti Si DqVoLche OpaSnO,AkO NqKoI Te PriPaRi ShTe qDe ShaMaRi... {{{{{{{}}}}}}}

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    972
    emii trabva da si nameri6 nqkoq doverena,poznata koqto nqma da te obezobrazi
    Lubovta ni e kato vqtura.....Ne moga da q vidq,no moga da q po4ustvam...!!!!
    A walk to remember

  10. #10
    ако имаш възможност да си уредиш едно пътуване до Стара Загора много ще е добре.Аз там съм ходила при д-р Христозов.Тфа е един мн готин младичък пич,обаче мн добре квалифициран.Центъра му секазва Леге Артис и е в сградата на хотел Верея мисля че беше тоя големия хотел на центъра...Обади се да си запишеш час,потърси му телефоните в интернет или на последните страници на всеки един брой ЕВА.Помоли вашите да ти съдействат за пътуването да те закарат ако трябва...Не е хубаво шега с тия работи...Може да ти останат белези за цял живот.
    It`s NoT the End OF me..My hearT is stiLL open..I`m bruised,but Not broken!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си