.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1
    Guest

    ръст за манекени

    можете ли да ми кажете има ли определен ръст за манекените и ако е ива колко е минималната височина?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    жени-170
    мъже-180

  3. #3
    manekenkata
    Guest
    ne ne e taka kakto kazva6. Pone v VISAGES minimuma za :
    zeni-1.75
    muze-1.85

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    out of heaven...
    Мнения
    158
    Ехе ставам за манИкенкъ
    Да обичаш значи да си изтъкан
    от сълзи и въздишки, от пламък и вярност, докато станеш купчина пепел!
    Шекспир

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    В по-елитните модни агенции искат над 175см

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    356
    Това с тези небесни височини не мога да го разбера?!
    Защо манекенките трябва непремено да са толкова високи,нали модата се прави за всякакви жени -ниски ,вискоки ,слаби по-пълни.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от the^one
    Това с тези небесни височини не мога да го разбера?!
    Защо манекенките трябва непремено да са толкова високи,нали модата се прави за всякакви жени -ниски ,вискоки ,слаби по-пълни.
    предполага се, че дрехите седят по-добре на високи, слаби и съразмерни жени
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  8. #8
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от the^one
    Това с тези небесни височини не мога да го разбера?!
    Защо манекенките трябва непремено да са толкова високи,нали модата се прави за всякакви жени -ниски ,вискоки ,слаби по-пълни.
    Ъъъъ 175 небесна височина ли е

  9. #9
    предполага се, че дрехите седят по-добре на високи, слаби и съразмерни жени
    Е добре .. една съученичка е 1,75. Има що годе хубаво тяло. И все пак когато мерим една и съща дреха на мене ми седи по-добре. И това ни го казва продавачката в магазина .. т.е безпристрастно мнение. А аз съм джудже - 1,59.

  10. #10

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Botevgrad
    Мнения
    76
    Ееее малко ми не стига за манекенка.174 съм

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    267
    Яяя ставам за манекен само дето сам доста кльощаф и ще плаша публиката Важното е да ми е яко Ши зема аз да съ запиша кат ми омръзне каратето
    Music is... a higher revelation than all wisdom and philosophy.

  12. #12
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от Th3WildAng3l
    предполага се, че дрехите седят по-добре на високи, слаби и съразмерни жени
    Е добре .. една съученичка е 1,75. Има що годе хубаво тяло. И все пак когато мерим една и съща дреха на мене ми седи по-добре. И това ни го казва продавачката в магазина .. т.е безпристрастно мнение. А аз съм джудже - 1,59.
    Това си зависи и от самата дреха и от структурата на тялото . Една дреха може да стои по 6 различни начина на 6 различни момичета.И аз не мога да го разбера това с височината,ама със сигурност е по - добре да гледаш високи страйни дългокраки манекенки по подиума , а не някоя малка, ниска,късокрака кака

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    356
    Цитирай Първоначално написано от GLeZoRanA
    Цитирай Първоначално написано от the^one
    Това с тези небесни височини не мога да го разбера?!
    Защо манекенките трябва непремено да са толкова високи,нали модата се прави за всякакви жени -ниски ,вискоки ,слаби по-пълни.
    Ъъъъ 175 небесна височина ли е
    Не е небесна височина ,но мнозинството от средностатистическото момиче не е 175.Повечето са по-ниски.Иначе няма нищо лошо в тази височина .Чудя се защо трябва тази височина да се определя за идеална за манекенка.Според мен истинската мода е тази ,която може да скрие недостатъците на тялото и да покаже качествата ,а не само да показва качестава ,тъй като няма недостатъци.

  14. #14
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Абе принципно и да си 169 примерно, пак можеш да си манекенка, дори на Визаж! Само че си има някои конкурси, които си имат специални изисквания и на някои от тях не могат да участват момичета, които са по - ниски. Но има много манекенки, които са под 175...
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  15. #15
    the^one, мацко идеята е чисто анатомична. Предполага се, че на такива момичета са им по-дълги краката. отделно има по-долямо поле за работа, отколкото върху една точпица 1.20м на 1.20м. Не мислиш ли?

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    356
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    the^one, мацко идеята е чисто анатомична. Предполага се, че на такива момичета са им по-дълги краката. отделно има по-долямо поле за работа, отколкото върху една точпица 1.20м на 1.20м. Не мислиш ли?
    A не мислиш ли ,че нормалната жена не е 170 ,50 кг ?Модата не трябва да е направена само за един типаж момичета,а за всякакви типове фигури.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    the^one, мацко идеята е чисто анатомична. Предполага се, че на такива момичета са им по-дълги краката. отделно има по-долямо поле за работа, отколкото върху една точпица 1.20м на 1.20м. Не мислиш ли?
    Да те светна, че дължината на краката е въпрос на пропорция, а не на височина. Има и високе момичета с къси крака. А аз лично познавам и момичета 160-165, които имат много хубави крака, дълги са и всичко им стои добре. Просто това 175 е глупаво изискване, говорим за жени все пак. Според мен е глупаво да се слагат такива рамки за ръст и тегло. Важното е момичето да има хубаво тяло, да и стоят добре повечето дрехи и това е. А килограмите са строго индивидуални, зависят от костите, от мускулната маса и т.н.
    Ти можеш да избягаш от селото, но селото от теб - не.

  18. #18
    АТАКАБГ
    Guest
    Ей високите кобилки,стига сте ревали и избивали комплекси. Колкото и теми да направите и най-яките манекенки да се изкарате,ниските мацки пак са по-готини и по-сладки от вас

  19. #19
    Голям фен Аватара на PR0
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Gerena
    Мнения
    520
    dobre kazano АТАКАБГ az stavam za maneken

  20. #20
    170-jeni
    180-m1je

    atakabg-temata be6e r1st za manekenki, a ne-koi kvi kompleksi ima!

    v bg moje i 170 da si, no na golemite modni s1bitiq po sveta e vajna viso4inata(176-182)! ideqta e 4e edna dreha se vijda po-dobre kogato e golqm razmer! a otnosno nedostat1cite...vis6ata moda ne e s1zdadena da krie nedostat1ci! ako ima6 takiva- golemite modni eksperti, ne biha ti pozvolili da nosi6 tqhni unikati! osven tova samo ako nqkoi unikat ne se prodade na revuto - se puska konfekciq, v protiven slu4ai- toi si ostava unikat! \/
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  21. #21
    Guest
    V povecheto sluchai edna dreha sedi mnogo po-dobre na visoko i stroino momiche, ot kolkoto na nqkoq debelanka 1.50. Tva si e fakt i nikoi ne moje da go ospori. Kolkoto i da ruptaete, manekenki shte si ostanat samo visokite, slabi jeni. A vie si podbiraite malko drehite, che mnogo me drazni nqkoq pulna s golemi palaski kato si prasne edna niska taliq i kusa bluzka i si misli, che vsichki muje sa i v krakata kato i se vijda gadniq korem s obicata na nego. Super gadno e!!!

  22. #22
    Guest
    Високите жени са истината, супер ме е яд, че все попадам на няк'ви под 165

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    райди манекен!!
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  24. #24
    Guest
    Всичко е с цел нормалните жени да се сдухват и да искат да приличат на ония извънземни. Преди 60-те години никой не е и искал да погледне някаква грозна, клющава жирафка, защото такива мерки са се смятали за аномални. Вижте конкурсите за красота и модните ревюта от преди 40-50 години!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Всичко е с цел нормалните жени да се сдухват и да искат да приличат на ония извънземни. Преди 60-те години никой не е и искал да погледне някаква грозна, клющава жирафка, защото такива мерки са се смятали за аномални. Вижте конкурсите за красота и модните ревюта от преди 40-50 години!
    на кой му пука кво е било преди 50 години? или преди колкото и да било? важното е какво е сега...
    за манекенки се искат високи жени. факт! на който не му харесва - негов проблем. ебаси и драмата о.О

    + тва всяка височина си има своите предимства и недостатъци и тва би трябвало вече да е ясно, а не да се водят тъпи спорове между джуджета и кобили
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си