.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Dve..razli4ni ?

  1. #1
    no way ..
    Guest

    Dve..razli4ni ?

    uf stra6no se pritesnqvam za tfa ne6to dvete mi gardi sa razli4ni na 16 sum sichki mi kazvat 4e kato porasna 6e se opraat..da be da !Iskam da znam dr girls ima li li sa takav problem shtoto priqtelq mi iska da me opipva tfa onova a az se se durpam i toi misli 4e ne go iskam..kakto i da e ..HELP.. [-o<



    Moderated by miloto
    т.1 от Правилника

  2. #2
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    абе на вас не ви ли изнасят лекции в училище?! нас до миналата година ни караха всички момичета да оставаме след часовете и ни говореха за тия неща.

    та по темата: разбира се, че е нормално. при много момичета в пубертета се получават подобни проблеми и разминавания във размера на бюста, но те се уеднаквяват с течение на времето. споко няма да останеш нито непълноценна, нито девственна

  3. #3
    Guest

    Re: Dve..razli4ni ?

    Цитирай Първоначално написано от no way ..
    uf stra6no se pritesnqvam za tfa ne6to dvete mi gardi sa razli4ni na 16 sum sichki mi kazvat 4e kato porasna 6e se opraat..da be da !Iskam da znam dr girls ima li li sa takav problem shtoto priqtelq mi iska da me opipva tfa onova a az se se durpam i toi misli 4e ne go iskam..kakto i da e ..HELP.. [-o<
    На тая от треска за злато също не са й еднакви

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от anito.sl
    абе на вас не ви ли изнасят лекции в училище?! нас до миналата година ни караха всички момичета да оставаме след часовете и ни говореха за тия неща.

    та по темата: разбира се, че е нормално. при много момичета в пубертета се получават подобни проблеми и разминавания във размера на бюста, но те се уеднаквяват с течение на времето. споко няма да останеш нито непълноценна, нито девственна

  5. #5

    Re: Dve..razli4ni ?

    [quote="Умнияя-Дъ Ретърн!"]
    Цитирай Първоначално написано от no way ..
    uf stra6no se pritesnqvam za tfa ne6to dvete mi gardi sa razli4ni na 16 sum sichki mi kazvat 4e kato porasna 6e se opraat..da be da !Iskam da znam dr girls ima li li sa takav problem shtoto priqtelq mi iska da me opipva tfa onova a az se se durpam i toi misli 4e ne go iskam..kakto i da e ..HELP.. [-o<
    На тая от треска за злато също не са й еднакви [/quАхаххаХАХХАхаХХАХАх а ся сериозно по темата мии аз не съм момиче ама иам мн приятелки и сме обсаждали точно тая тема и те ми казаха че тфа е напълно нормалноо
    Всичко идва , за да си отиде и да остави спомен за онова,което никога няма дасе върне

  6. #6
    spoko mila,az sum na 17 i su6to imam razlika-malko,no q ima...i ne se pritesnqvam ni nai-malko.... 90% ot jenite sme taka...nqma stra6no,nqma mqsto za pritesnenie...po princip dqsnata gurda e po-malkata,pri mene e obratnoto...razlikata mi e zabelejima,no kogato sum bez sutien i se zagleda6,no na moq priqtel tva hi4 ne mu pre4i,az sum sviknala i ne mi pravi vpe4atlenie,taka 4e gore glavata \/ 4uvstvai se sexy!!!
    "Никой завинаги не си отива от някого, ако е оставил нещо от себе си"
    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    526
    tva e absoliutno normalno pri momi4etata v puberteta,taka 4e ne se pritesnqvai...
    When you want it the most there's no easy way out
    When you're ready to go
    and your heart's left in doubt
    Don't give up on your faith
    Love comes to those who believe it
    And that's the way it is!!!

    I Love Nick

  8. #8
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    И моите не са,а съм на 21-е какво от това. Не съм взела да умирам!

  9. #9
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    хахахха..споко е маце. На нито една жена гърдите не са еднакви (освен силиконките (вероятно)). Даже над Сливен има две хълмчета, които са с рарлизна големина (видимо) и се наричат "Момини гърди"

  10. #10
    Тва си е съфсем в реда на нещата, моята батовчедка е на 26 и също са й различни даже никак не е малка разликата. ма нея не я притеснява и не знам някой мъж да я е зарязал като я види без сутиен

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Страната на чудесата
    Мнения
    80
    споко ве немаш проблеми не са ли ти изнасяли ликции в даскало там на наще момичета ги земат и в некой час и им изнасят некви лекции и те естествено после сичко ни издранкват че дайе некви речници им даваха и се спукахме от смях шот в тях пишеше кво са неща от сорта на ерекция и такива ние се спукахме да се хилиме

  12. #12

    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Страната на чудесата
    Мнения
    80
    плюс тва дори си представи че си останеш цял живот така и кво? няма да си жена ли вече?

  13. #13
    ^EliTo
    Guest
    \/ \/ 6te si stanat kakto trqbva sled godina-dve \/

  14. #14
    бе на братовчедка ми не са й станали както трябва и след десет години откак е забелязала, ама кво да ти кажа, нищо и няма на гърдите съвсем добре си изглеждат нищо че са различни... така че не се притеснявай нито са, нито след 2-3 години ако няма промяна

  15. #15
    ;]
    Guest

    hmm...

    hi na vsi4ki taka iskam da popitam dali e normalno da ima6 kosum4eta okolo zurnata i to samo na ednata gurda primerno(az sam momi4e),tova mnogo me smu6tava i nz kakvo da pravq,ako nqkoi znae nqkakvo krem4e ili ne6to podobno da pi6e pls 6te sam my mnogo blagodarna:} ili puk tam bqx 4uvala za lazernite terapii za premaxvane na kosmi nezavisimo kade,nqkoi znae li pove4e po vuprosa ,am i su6to ako moje i ,ako ima takiva krem4eta,losion4eta i t.n... s koito da se maxat tezi kosum4eta,te posle 6te porasnat li pak,za6toto ako e taka e mnogo gadno pls pomognete:P

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    463
    Mii mislq 4e e normalno...da! nOrmalno si e..i spoks i pri men e taka...lqvata e po-golqma ot dqsnata...malko mi e kofti kato si kopuvam sutieni ama kvo da se prai...priroda!!!
    I wish for this night time to last for a life-time
    The darkness around me
    Shores of a solar sea
    Oh how I wish to go down with the sun
    Sleeping, Weeping, With you...

  17. #17
    ;/
    Guest
    oba4e problema pri mene ne e razmera,te dori gurdite sa mi napulno normalni i kato razmer,nali golemina,forma tam ednakvi sa ili endata e sivsem po-golqma ot drugata,no to ne se zabelqzva,i tova ne me pritesnqva,problema pri mene e,4e imam kosum4eta na ednata,koeto si e adski gadno( i po tozi vupros pitam dali ima nqkakvi mazila ili tam preparati,s koito da semaxnat i pove4e tezi gadni kosum4eta da ne se poqvqvat pls kajete:/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си