.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1

    Какво мислите за "поддържаните мъже"

    Значи аз сам момче и се обезкосмявам и си слагам безцветен лак, и няколко момчета все разправят че сам гей, въпреки че аз на 100% несам. Какво е вашето мнение?
    По-добре да паднеш духом, отколкото да духаш паднал

  2. #2
    Guest
    Боже лак си слагал.. Ми сложи си розов по-хубаво! И кфо значи обезкосмявам се? Под мишниците и на оная работа ли? Окей! Ама да не е и по ръцете??
    Ето ти еидн съвет-сложи си и спирала, черен молив, малко сенки за цвят (телесен цвят бе..!), фон дьо тен, пудри и простотии и върви при Гаро да те научи на занаята..
    Ужас, какво става с българските. .. Мъже?!

  3. #3
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    нещо им се бъркат определенията: гей е мъж който си пада по мъже, а не такъв който се обезкосмява или лакира. въпреки че аз лично не бих се лакирал, няма проблем в това което правиш, щом ти харесва; никой не може да ти държи сметка за това, защото не пречиш на никого.

    а на госта отгоре: ако иска и мрежести чорапки ще си сложи, това на теб не ти влиза в работата

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    нещо им се бъркат определенията: гей е мъж който си пада по мъже, а не такъв който се обезкосмява или лакира. въпреки че аз лично не бих се лакирал, няма проблем в това което правиш, щом ти харесва; никой не може да ти държи сметка за това, защото не пречиш на никого.

    а на госта отгоре: ако иска и мрежести чорапки ще си сложи, това на теб не ти влиза в работата
    Прав си братле и моето мнение е такова!
    По-добре да паднеш духом, отколкото да духаш паднал

  5. #5
    martito
    Guest
    az sam momi4e i super mn se kefq na takiva mom4eta koito se grijat za sebe si i ne misla 4e moje da se kaje 4e e geisko tai kato vsi4ki izvestni li4nosti(maje imam predvid)go pravat!ne moje vsi4ki da sa geiove nali?

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от martito
    az sam momi4e i super mn se kefq na takiva mom4eta koito se grijat za sebe si i ne misla 4e moje da se kaje 4e e geisko tai kato vsi4ki izvestni li4nosti(maje imam predvid)go pravat!ne moje vsi4ki da sa geiove nali?
    Радвам се че мислиш така. Благодеря за мнението ти.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    972
    evala im pravim na poddurjanite muje samo moje da propusne6 laka... ne e nujen ama 6tom ti haresva nqma lo6o,no ina4e BRAVO za tova 4e se poddurja6 =D> =D>
    Lubovta ni e kato vqtura.....Ne moga da q vidq,no moga da q po4ustvam...!!!!
    A walk to remember

  8. #8

    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    35
    Гледай сега приятел - обезкосмявай се - ама не навсякъде. Определено подмишниците и на по-надолни места трябва, но ако се обезкосмяваш на краката и т.н. това е прекалено. Освен това не е нужно да слагаш лак на ноктите - покажи, че си корав човек. Мъжката красота не е в нежност, а е груба красота

  9. #9
    Пич прави квото искаш, важното е да шибаш мацки. Гей си когато те бодат в гъза или ти бодеш мъже в гъза.

    Аз не виждам смисъл в лакът за нокти ама щом те кефи кво толкова.
    „Има две неща: наука и предубеденост; науката създава познание, а предубедеността — невежество.“

  10. #10
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Лакът за нокти е излишен
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  11. #11
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами въпрос на личен избор,но аз например не се кефя,като видя някой мъж с махнати косми на ръцете.Супер старнно ми е.Прекалената грижа на мъжа към себе си го прави да изглежда леко мекичък де.Тва за безцветния лак не го приемам много.То както е тръгнало...

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Варна,морето...
    Мнения
    99
    Какво мислите за "поддържаните мъже"?

    'Ш ги скъсаааамХхаха така де..адски много се кефя на такива момчета.Евалата пич!
    Нещо,което не те убива те прави по-силен!!

  13. #13
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Много се смесва цялата тази работа - гей и мъж.За всеки определен човек има определени норми, които определят кой е по-женствен (така наречените гейове) и кой е по-мъжествен.Всичко си зависи от това какъв искаш да бъдеш ти.Според мен в категорията "поддържан мъж" влиза спорта - не само фитнес, фитнес и пак фитнес, ами нещо по-активно, което те кара да се движиш повече - футбол, волейбол и плуване.Една моя приятелка ми е казвала няколко пъти "Ти си по-суетен и от мен", което е по принцип невъзможно, защото тя все пак е момиче и не пропуска да се огледа в някоя блестяща повърхност, а да не говорим,че 70% от приказките й са за това как изглежда.Това, което тя нарече суетност е всъщност стремежа ми да изглеждам по-спретнат - не обичам да ходя раздърпан като някой клошар.Или с някаква рошава прическа, когато знам, че ми седи десет пъти по-добре, ако мина с ръка през косата.Поддържания мъж или тийнейджър е този, който полага грижи за тялото си в границите на нормалното и не прекалява.Защото това се превръща в неосъзнат комплекс по някое време и наистина може да се нарече суетност, която приляга повече на жените
    За пример давам себе си - спортувам (волейбол), което ми помага да се освободя от напрежението и поддържам форма, купувам си дрехи, които ми отиват, а не такива, които са модерни.А също така се грижа и за окосмяването - все пак има места, където не търпя да имам косми.Пример са мищниците.Е, сега се чудя какво да правя с космите по гърдите и корема, каквито си имам в излишък, макар че на мен ми отива с тях (а може и да е така, защото съм свикнал), но няма да се чудя още дълго какво да правя.
    Важното е човек да прави нещо за фигурата си, за да не се превърне в лоена топка, ядяща чипс и гледаща CartoonNetwork по осем часа на ден.Не е здравословно, а и дните не минават пълноценно!

    <==--OuT--==>
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    lunata
    Мнения
    357
    Всеки трябва да е така ! Няма гейовци тука и т.н....

    Секи ден къпане, лятото по 2 пъти, дезодоранти, кремове - абе прайш сичко възможно да не изглеждаш на... абе въобще всичко в името на красотата !

    аз също слагам безцветен, мажа се с кремове, прая си маски, слагам си гланц на устните... туй не ме прави гей... къш на комплексарите.

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Public Enemy
    Гледай сега приятел - обезкосмявай се - ама не навсякъде. Определено подмишниците и на по-надолни места трябва, но ако се обезкосмяваш на краката и т.н. това е прекалено. Освен това не е нужно да слагаш лак на ноктите - покажи, че си корав човек. Мъжката красота не е в нежност, а е груба красота
    haha majkata krasota bila v grubosta!4esto kazano kato vidq mom4e s nqkvi grubi race vse edno e kopal cql den na poleto napravo se otvra6tavam.

  16. #16
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    men li4no me kefqt poddurjanite (metroseksualni) muje,razbira se vsqko ne6to s granicite si,ne bih iskala pr mi da se "konti" pove4e ot men,pri tvoq slu4ay samo kato 4e li moje i bez laka,no ne e 4ak bolka za umirane,taka 4e =D>

  17. #17
    NiMfOmAnKa
    Guest
    olii sladur4ii kfo tolkova go misli6 ti si nai normalen tfa Za mene e myj koito se poddyrja ;]]

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    325
    ...

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    414
    Li4no na men stra6no mi haresvat podarjani mom4eta !I ne mislq 4e e geisko .Dori udobrqvam kogato mom4etata si slagat balsam4eta za ustni .

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Не е гейско!Дори е похвално!Няма да се изказвам по-подробно...достатъчно съм го правила в други теми..Само ще нахвърля неща,които за мен НЕ СА гейски.Прекрачването им или прекаляването вече са друг въпрос...
    -обезкосмяване навсякъде
    -балсам за устни
    -кремове за лице-овлажняващи и слънцезащитни
    -за дезодоранти и лосиони за тяло е излишен коментара-ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ СА
    -скубане на вежди(ама да не са тънки.И не винаги е нужно.Задължително е само за момчетата "с една вежда")
    -безцветен лак за нокти(за метълите може и черен )
    -ходене на козметик(тва пък защо хората казват че е гейско незнам )
    -ако наистина много я е закъсал с пъпките,АМА В КРАЕН СЛУЧАЙ,може и мааааалко фон-дьо-тен.Ама трябва да не се забелязва...

  21. #21
    Guest
    Aз съм момиче и ще ти кажа едно - за мен си тъп гей, от чийто външен вид ще се отвратя 100%!
    Ако искам лакирано и обезкосмено същество ще си хвана момиче - на тях им върви и не е отблъскващо!

    Пфуу, ебати мъжете, кво ви става бе, дееба и путьовците, дееба!

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    lunata
    Мнения
    357
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Aз съм момиче и ще ти кажа едно - за мен си тъп гей, от чийто външен вид ще се отвратя 100%!
    Ако искам лакирано и обезкосмено същество ще си хвана момиче - на тях им върви и не е отблъскващо!

    Пфуу, ебати мъжете, кво ви става бе, дееба и путьовците, дееба!
    Физическата ти даденост може и да е на момиче, но като гледам държанието ти си по-зле от мръсен циганин.

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    325
    ...

  24. #24
    Аватара на Тудор
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Благоевград
    Мнения
    79
    Само да внеса едно разяснение - женствените мъже не са гейове. Казва им се метросексуални, заради това, че парадират с женствеността си. Примери - колко щеш - Бекъм, Бербатов, Гай Ричи, Брад Пит и т.н
    Говоря истината, ти също, а заедно лъжем. Защото за да докажем истината, и двамата трябва да излъжем.

  25. #25
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    лакът май наистина е излишен, но пък маникюра трябва да е на ниво . къси и оформени нокти. обезкосмяване на двете основни части е ОК \/
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си