.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: въпросче:)

  1. #1
    Guest

    въпросче:)

    Задравейте на всички от форума Искам да попитам някои има ли си представа от къде мога да сваля една програма-с нея работят във фризорските салони и студ иата за красота-слагаш твоя снимка и можеш да видиш как изгеждаш с различни прически.Ако някои може да ми каже ще бъда много благодарна

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    316
    Да и аз съм чувала за тая програма Ако някой даде линк ще го обичам вечно
    Хакерка с пистолет !!!

  3. #3
    Айде да се поровите и да си намеите темата където е питано за тая програма. А?!
    Ама така е по-лесно! МЪРЗЕЛИ

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    316
    Сори де, така кажи Само нека има мир
    Хакерка с пистолет !!!

  5. #5
    Guest
    Wild_boy,nz za6to ne vzeme6 da si gleda6 rabotata,ako ti po cql den sedi6 vku6ti i se rovi6 po forumite,ne vsi4ki sa kato teb,nali zatova e tozi forum

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    316
    Е, добре де, поне как се казва тая програма, защото незнам какво на напиша в търсачката "Програма, която като си въведеш снимката и ти показва как ще изглеждаш в различни прически" как звучи кат начало
    Хакерка с пистолет !!!

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    out of heaven...
    Мнения
    158
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Wild_boy,nz za6to ne vzeme6 da si gleda6 rabotata,ako ti po cql den sedi6 vku6ti i se rovi6 po forumite,ne vsi4ki sa kato teb,nali zatova e tozi forum
    Не е това начина, помоли се учтиво!
    Да обичаш значи да си изтъкан
    от сълзи и въздишки, от пламък и вярност, докато станеш купчина пепел!
    Шекспир

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    396
    стига сте се нервили де

    DaNcE!iT's sO hOt!I cAn'T sToP!tHe mUsIc fEeLs tHe rOoM!ViBrAtIoNs!sEnSatIonS!tHaT bEaT gOeS bOoM,boOm,BoOm!I'vE gOt tO kEeP iT tOgEtheR!wAtcH thE cRaZy pEoPlE dAncE... ;]

  9. #9
    sexynceto
    Guest
    eee kvo sa nqma li da kajete programata???

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Wild_boy,nz za6to ne vzeme6 da si gleda6 rabotata,ako ti po cql den sedi6 vku6ti i se rovi6 po forumite,ne vsi4ki sa kato teb,nali zatova e tozi forum
    aide mainata ti !

  11. #11
    Guest
    Аве WILD__BOY, престани.Не за първи път така се нахвърляш.Ми пък откъде да знаем,че е имало такива теми.Не седим денонощно тук,както казаха по-горе.Като не искаш да помогнеш,не пиши и недей да казваш"Майната ти"като няма какво да кажеш,защото това и аз го мога.По-добре си замълчи......

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Аве WILD__BOY, престани.Не за първи път така се нахвърляш.Ми пък откъде да знаем,че е имало такива теми.Не седим денонощно тук,както казаха по-горе.Като не искаш да помогнеш,не пиши и недей да казваш"Майната ти"като няма какво да кажеш,защото това и аз го мога.По-добре си замълчи......
    Оуу вече има потърпевши от безобидно грубото ми държание .. Ау простете ми, не ме давайте под съд. Ако е за пари ще ви платя ве хора. Не ме бийте

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    ... po ulicite ...
    Мнения
    201
    ьахахахахах така и не дадохте отговор ... и аз мн искам да знам коя е тая програма искам да се вида ако съм плешива ахаха ... ае плсс кажетее как се казва поне .... плс плс плс [-o<
    You went away
    Took my heart
    I dropped a tear
    And died that night! I Loved You!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си